V Muzeu hraček v Jablonci n. N. je přes tři tisíce exponátů
V Jablonci nad Nisou vzniklo nové Muzeum hraček. Díky sběratelské vášni a velkému nadšení jeho majitele, Jiřího Vavřína, který se rozhodl s pomocí rodiny a přátel muzeum vytvořit, se dnes nyní téměř po roce dočkalo slavnostního otevření. Slavnostního otevření se zúčastnili radní Ivana Hujerová, primátor města Petr Beitl a další významní hosté.








