Karel H. – Valentýn
Zima je letos dlouhá. Ráno nasněží, odpoledne to svinstvo roztaje a druhej den jsem zavátej znova. Silničáři jsou sice v pohodě, ale pro nás zastupitele, kteří bydlíme pod mostem, to zase tak extra počasí není. Rozhodli jsme se s Máňou, která teď bydlí nějaký čas pod sousedním pilířem, že bysme se mohli zajít trochu ohřát do kina.









