Město zažádá o přidělení pracovníků na veřejně prospěšné práce
Celkem 65 pracovníků na veřejně prospěšné práce bude v letošním roce od 1. března do 30. listopadu pracovat v České Lípě. Českolipští radní totiž na svém únorovém zasedání schválili podání žádosti o tyto pracovníky na českolipský úřad práce. Zaměstnávání lidí na veřejně prospěšné práce je jednou z priorit současného vedení města.









