Českolipské atletky dobyly Liberec
Velmi nevlídno bylo v neděli na libereckém atletickém stadionu. Od rána se valily proudy vody na atletický ovál a znepříjemňovaly spolu s citelným chladem atletům soupeření ve druhém kole 1. ligy družstev skupiny B. Již v prvním kole se českolipským atletkám dařilo a obsadily výborné třetí místo za družstvy Liazu Jablonec a Hradce Králové.








