Dobrovolníkem během povodní v roce 2002 – 3. díl
Bahno, bahno, stačilo by napsat. Konečně klesla voda a po silnici se k nám dostala těžká technika, která začala odklízet to, co jsme navozili před zahrádku. My otvírali další kůlny, kůlničky, sklípky - na pozemku byl využit každý metr plochy k uskladnění čehokoliv. Záviděli jsme Křovákům, jejichž majetkem je pouze bederní rouška a luk se šípy. Dobývali jsme z bahna střešní tašky skryté v zástěnku za domem.







