Zaostřeno – Partnerská města 4 (První hodiny v Molde)
„Blížili jsme se podél fjordu k městu. Molde nás nepřivítalo právě hezkým počasím, o to však srdečnější bylo přivítání s místními občany. Už když jsme vjeli do města, předjela nás červená dodávka a z jejích oken na nás mávaly ruce. Na parkovišti před školou byly davy studentů, jejich rodičů a našich norských kolegů. Rolf samozřejmě dorazil poslední,“ tak začíná můj první záznam psaný přímo v našem partnerském městě Molde.









