Což takhle dát si… sušenky
U nás to obvykle začne po lehké večeři. Někdo se trousí do spíže, jestli by tam nenašel něco na „zub“... obvykle to byly oplatky, tyčinky, všechny ty Delissy apod. Občas je to super, je to bez práce a účel to splní, ale když zjistíte, co všechno obsahují, tak je jasné, že to nebude s tím přínosem úplně ideální, obzvlášť, pokud to konzumují děti. Proto jsem začala hledat recepty na domácí sušenky, které vydrží, tedy pokud je někdo nesní, alespoň týden, nevylámete si na nich zuby :-) a jako bonus jsou dobré.









