Poslechnout si pár kapel pro dobrou věc. Proč ne?
A tak jsem se jedno čtvrteční odpoledne vydala do ZUŠ v České Lípě. O čem to vlastně žvatlám? 19. 10. se jedna úžasná studentka českolipského gymnázia, Káťa Walterová (mimo jiné skvělá saxofonistka a vůbec všechno), rozhodla navázat spolupráci s útulkem Bona v Kozlech a uspořádat pro něj benefiční koncert . Samozřejmě jsem u toho nemohla chybět!









