Založení Superaliance nemocnic je oficiálně potvrzeno
Memorandum o založení a činnosti Superaliance mezi Libereckým krajem, Krajskou nemocnicí Liberec a Nemocnicí s poliklinikou Česká Lípa ve čtvrtek 9.11. v sídle kraje podepsali hejtman Martin Půta a předsedové představenstev obou nemocnic MUDr. Richard Lukáš, Ph.D. a Ing. Pavel Marek. Memorandem se všechny tři strany zavázaly ke spolupráci. Ta je nutná například při nákupech materiálu, ve vztahu k pojišťovnám nebo na úrovni lékařů.









