Nový Bor obhajuje bronz v Izraeli
K obhajobě loňského historického úspěchu v podobě bronzové medaile z Evropského klubového poháru 2011 se v následujících dnech chystá novoborský extraligový tým. Do izraelského Ejlatu zamíří v úterý 9. října, kde bude reprezentovat Českou republiku a klubové barvy pod hlavičkou G-TEAM Nový Bor.







