Můj tmavosvětlý svět #12, tentokrát z Norska
Dnešní díl bude netradiční, bude norský. Nelekejte se tedy, že teď přijdou dva v blízké době. Je středa večer a za okny mi sněží. Doma už jsem čtyři dny, a tak mohu s radostí prohlásit, že jsem se úspěšně zpět vrátil do normálních kolejí. Proto také píši právě dnes.









