Zlatá Martina a stříbrný Matěj ze ZŠ Jižní
V sobotu 7. 12. se konal v DDM V české Lípě tradiční Vánoční šachový turnaj. Kromě hráčů z celého českolipského okresu se sem sjely i děti z Liberce, Rumburku, Šluknova, Milovic, Varnsdorfu, ale i z dalekého Libštátu.









