Nová angiolinka a poděkování českolipské primářce Haně Čerbákové
U příležitosti včerejšího zahájení provozu nového angiografického pracoviště a zároveň představení nedávno otevřené a nově zřízené lůžkové části rehabilitace v českolipské nemocnici poděkoval hejtman LK Martin Půta dlouholeté primářce radiodiagnostického oddělení MUDr. Haně Čerbákové. Ta právě „předala žezlo“ svému nástupci a odchází do penze.









