Další medaile, tentokrát ze „Židla cupu“
Dne 22.-23. března pořádal HC Lev Slaný mezinárodní hokejový turnaj pro ročník 2005 pod patronací českého hokejového reprezentanta Marka Židlického. Turnaje se zúčastnilo 8 týmů z České Republiky, Slovenska a Německa.









