Otevíráme Centrum zdraví - pro vaši pohodu a dobrou kondici
Ještě lepší služby nabídneme českolipské veřejnosti od 6. května 2015. Z bývalé a značně zchátralé budovy vrátnice NsP jsme vytvořili Centrum zdraví, kde si lidé vyberou z nejširší palety zdravotnických potřeb a kompenzačních pomůcek.









