Město zaměstná další lidi, kteří jsou dlouhodobě bez práce
Čtyři pracovníky na pozice zřízené v rámci systému společensky účelných pracovních míst přijme od 1. července Město Česká Lípa. Rozhodli o tom českolipští radní na svém prvním červnovém zasedání. Tři z nich budou pracovat přímo na úřadě, čtvrtý z nich poté v sídle Městské policie Česká Lípa. Radnice tak dává příležitost skupinám ohroženým nezaměstnaností, tedy absolventům nebo lidem starším 50 let.









