Budou vyhlášena výběrová řízení na ředitele krajských nemocnic
Rada kraje na svém řádném jednání v úterý 20. června souhlasila s vyhlášením výběrových řízení na pozice generálních ředitelů liberecké a českolipské nemocnice. Konkurzy byly vyhlášeny naposledy před čtyřmi lety. Radní zejména určili podmínky a požadavky, co přesně by výběrová řízení měla obsahovat a uchazeči splňovat.









