S Joelem Frederiksenem o inspiraci v reklamě i alchymii zpěvu
16. Lípa Musica už klepe na dveře! Letošní ročník zahájí letos německo-americký zpěvák a loutnista Joel Frederiksen, který do České Lípy přiveze se svým souborem Ensemble Phoenix Munich neotřelý Requiem za růžový měsíc. Tento unikátní experiment, který v sobě snoubí gregoriánskou mši, alžbětinské zpěvy i písně Beatles z pera legendárního Nicka Drakea, rozezní českolipskou baziliku Všech svatých v pátek 15. září. Při této výjimečné příležitosti jsme s Joelem Frederiksenem připravili pro vás rozhovor.









