Méně je někdy více i při zimní údržbě komunikací
Prvního prosince se konečně i v České Lípě tu a tam objevilo něco, co by se dalo s dosti velkou nadsázkou nazvat sněhovým popraškem. Někde by asi bylo třeba použít lupu, aby se to dalo tvrdit s jistotou. Připojené fotografie jsou, myslím, více než výmluvné.









