Štafeta – Roland Schowald (druhá část)
V půl páté vyjeli z Boru směrem do Bakova nad Jizerou. Na nádraží v Boru se s nimi přišlo rozloučit na padesát kamarádů, především z řad trempů, hrálo se na kytaru a celá akce byla samozřejmě neskutečně dojemná. Navíc lokomotivu tehdy řídil Rolandův kamarád, shodou okolností také Sudeťák. (První část je zde.)








