Nová sKarta lidem život spíše komplikuje, je i dražší
Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR zahájilo v červenci 2012 zavádění nového způsobu výplaty nepojistných dávek a dávek z oblasti státní politiky zaměstnanosti. Dávky, které byly dosud vypláceny třemi různými způsoby - hotovostně, poštovní poukázkou a bezhotovostně - začnou být postupně vypláceny prostřednictvím sKarty, nebo-li karty sociálních systémů.









