DDM Nový Bor znovu podpořil projekt „NORMÁLNÍ JE NEKOUŘIT“
O tom, že kouření škodí zdraví, víme snad všichni. Do kampaně proti kouření se již potřetí zapojil také Dům dětí a mládeže „Smetanka“ Nový Bor ve spolupráci s Protidrogovou komisí města Nový Bor.








