Autor - Martin Sepp

Martin Sepp: Chování SLK a Změny může pohřbít dotace

6.11.2012 17:41 |

Skupina stavebních odborníků Libereckého kraje zásadně odmítá, aby se z technického problému odstraňování škod po povodních nadále vyráběla politická témata, která ve svém důsledku vedou k oslabení dobré pověsti nejen krajských administrativních struktur, tak i Libereckého kraje jako celku. 

K předražení zakázek na obnovu silnic po povodních nikdy nedošlo

9.10.2012 17:06 |

Liberecký kraj a Krajská správa silnic Libereckého kraje považuje tvrzení politického hnutí Starostové pro LK, která se objevila v posledních dnech v některých periodikách, o údajně předražených zakázkách na opravy silnic po povodni, za naprosto zkreslená, tendenční a neopodstatněná.

Výběrové řízení na dodavatele pohonných hmot

4.9.2012 17:25 |

V posledních dnech se v některých médiích objevily články „Naftu za půl miliardy dodá liberecké krajské společnosti firma bez praxe“ a podobně. Média označila výběrové řízení vypsané akciovou společností Silnice LK, a.s. stručně řečeno za podezřelé. Dozorčí rada společnosti by tímto ráda reagovala na zavádějící a neúplné informace o tendru.

Opozice ví, kdo se bude na výběru dopravců podílet

10.8.2012 10:13 |

Klademe si otázku, komu se hodí zpochybňovat výsledek výběrové řízení ještě předtím, než je výběrové řízení ukončeno a vyhodnoceno. Je to absurdní a neprofesionální spekulace. Nepřekvapuje nás, že takové obvinění padlo tentokrát z úst pana Berounského, který chce realizovat své nenaplněné politické ambice už v páté politické straně.

Starostové pro Liberecký kraj manipulují s veřejností

9.7.2012 17:30 |

Politické hnutí Starostové pro Liberecký kraj (SLK) ve svém programu občanům slibuje, že jim změní a zlepší život. Mediální kampaň, kterou ale nyní Starostové spustili, přesahuje hranice tvrdého politického boje.

Martin Sepp ke smlouvám s novými dopravci

24.5.2012 08:18 |

V minulých dnech se v médiích objevila kritika Starostů pro Liberecký kraj týkající se načasování procesu výběru dopravců pro uzavření smluv o veřejných službách v přepravě cestujících ve veřejné linkové dopravě k zabezpečení stanoveného rozsahu dopravní obslužnosti Libereckého kraje. Nelíbí se jim, že Liberecký kraj vyhlašuje tendr před koncem mandátu stávající politické reprezentace.

Martin Sepp: Útoky Starostů ohrožují naše rodiny

25.11.2011 15:46 |

Na základě hysterie, kterou v poslední době vyvolala v médiích výše vyplácených odměn členů dozorčí rady v Krajské nemocnici Liberec a i v dozorčích radách jiných akciových společností, jsme se všichni rozhodli vzdát se všech svých odměn.

Kraj nesouhlasí s výběrem mýtného na vlastních silnicích

3.3.2011 18:37 |

Tímto prohlášením opět deklaruji, že  Rada Libereckého kraje vyjadřuje  nesouhlasné stanovisko k záměru Ministerstva dopravy zavést mýtné na komunikacích II. a III. třídy, tedy na silnice ve vlastnictví Libereckého kraje.

Kritika za každou cenu?

28.7.2010 21:29 |

S podivem jsem si přečetl vyjádření krajského zastupitele za ODS Radima Ziky, který si vzal na mušku kromě jiného půlmiliardový úvěr Libereckého kraje na opravu havarijních mostů, který schválilo zastupitelstvo 22. června velkou většinou hlasů.