Martin Sepp: Útoky Starostů ohrožují naše rodiny

Verze pro tisk |

Na základě hysterie, kterou v poslední době vyvolala v médiích výše vyplácených odměn členů dozorčí rady v Krajské nemocnici Liberec a i v dozorčích radách jiných akciových společností, jsme se všichni rozhodli vzdát se všech svých odměn.

K tomuto kroku nás donutila "zuřivá" mediální kampaň, kterou proti nám vedou především zástupci Starostů pro Liberecký kraj, kteří využili odměn, a postavili si na nich tak svoji předvolební kampaň. Starostové pro Liberecky kraj v této štvanici vsázejí na ty nejnižší lidské vlastnosti, jako je lidská závist a pomlouvání. Útoky v médiích však začaly být velice osobní a vzhledem k tomu, že máme v posledních hodinách této mediální štvanice signály o možném dopadu na naše rodiny a soukromí, zvažujeme své další působení v těchto orgánech. Nechceme totiž, aby někdo pošpiňoval v médiích naše jména a přirovnával nás ke "zlodějům", kteří "kradou za bílého dne". Je nám velice líto, že Starostům pro Liberecký kraj došly argumenty v rámci regionální problematiky našeho kraje a nemohou tedy stavět politiku na jiných tématech, která jsou skutečným problémem k řešení. Na místo toho se v jejich programové prázdnotě snižují k této neoprávněné a hlavně nenávistné politice.


Nadále si stojíme za svým stanoviskem, že si nejsme vědomi jakéhokoliv protizákonného jednání z naší strany. Pokud má někdo jiný názor, ať neprodleně činí a podá trestní oznámení. Znovu tvrdíme, že jsme v dozorčích radách vystupovali jako fyzické osoby a odměny jsme získávali za odvedenou práci.


Věříme, že po tomto vstřícném kroku nás budou následovat všichni volení zástupci dolní i horní komory PSP ČR, v nichž jsou členové hnutí Starostové pro Liberecký kraj, a rovněž budou vykonávat svou práci v dozorčích radách a představenstvech státních společností zdarma.

Sami se nesnížíme k obdobné politice, a proto záměrně nebudeme uvádět  jména těchto politiků.

 

Martin Sepp (ČSSD),

náměstek hejtmana LK pověřený vedením resortu dopravy

Nahoru

Komentáře

Potrefená husa

Potrefená husa se ozvala. Klasika.

Nahoru