Autor - Vladimíra Šumová

V. Šumová: Reakce na odpověď vedení města

7.12.2016 09:25 | Česká Lípa

Je pravda, že současné vedení města jako jediné uspořádalo anketu, kde se dotazuje občanů na jejich priority. Bohužel, anketa nezahrnuje celou populaci (mladí k volbám nechodí), takže výsledek je diskutabilní. Pokud by město skutečně chtělo znát názor všech věkových kategorii, muselo by průzkum zadat agentuře, která kvalifikované průzkumy provádí.
Musím opakovat, že anketa vznikla jen proto, aby zabránila hlasování o referendu (podíl města v místní nemocnici).

Otevřený dopis vedení města

17.11.2016 11:44 | Česká Lípa

Paní starostko, pane místostarosto,

ODS a ČSSD (s podporou KSČM) spolupracují a hospodaří s majetkem města více než dvě desetiletí. První koalici vytvořily již v letech 2006–2010. Bohužel v těchto letech došlo ke zbytečnému zadlužení města.

Otevřený dopis zastupitelům města

31.1.2016 19:30 | Česká Lípa

Vladimíra Šumová chtěla přednést svůj otevřený dopis na zasedání zastupitelů. Podle svých slov nedostala dostatek prostoru. Nabízíme vám její text v plném znění.

V. Šumová: Poděkování voličům

14.10.2014 09:54 | Česká Lípa

Za ZO SZ Česká Lípa děkuji všem, kteří nás v těchto volbách podpořili a dali nám svůj hlas.

Názor Strany zelených k revitalizaci parku

24.9.2014 14:18 | Česká Lípa

Níže přetiskujeme otevřený dopis k záměru revitalizace zeleně v Městském parku.

Otevřený dopis vedení radnice a zastupitelům města Česká Lípa

24.6.2014 11:26 | Česká Lípa

Jako Strana zelených, ale i jako občané, pokládáme za svoji povinnost seznámit veřejnost se současným děním ohledně úprav městského parku.

PhDr. M. Hudec je slušný člověk

18.11.2010 20:09 | Bez rubriky

(Postupně vám nabízíme reakce jednotlivých stran na povolební situaci v České Lípě.) Vstup do koalice s ODS podpořila většina členské základny (nebyly přítomny dvě členky) ZO SZ Česká Lípa. Jednali jsme ještě s dalšími příznivci na naší kandidátce, kteří též účast v koalici podpořili, takže to nebylo pouhé rozhodnutí pana Hudce. Myslím, že mnozí zapomněli na vše, co se dělo před čtyřmi roky.

Otevřený dopis občanky Šumové ve věci domova důchodců na Špičáku

20.6.2005 19:14 | Bez rubriky

Paní starostko, zastupitelé města,
vyzývám Vás k revokaci původního rozhodnutí o lokalitě pro stavbu Domova důchodců. Nevím, jak jste na schůzce s rodiči vnímali reakci na vystoupení ředitele školy a zástupce SRPŠ, ale já jsem přesvědčená, že všichni zúčastnění byli velice zaskočeni. Oni na schůzku přišli říct své ne, nikoli vyjednávat.

Vše pro širokou veřejnost

9.1.2005 22:04 | Bez rubriky

Rok 2004 skončil, nový rozpočet byl sestaven. Zastupitelé nás seznámili s akcemi, jejichž realizaci chtějí podporovat. Většinou se jedná o věci sloužící široké veřejnosti. Tak se děje každý rok. Na konci roku však zjistíme, že je vše úplně jinak.