V. Šumová: Reakce na odpověď vedení města

Verze pro tisk |

Je pravda, že současné vedení města jako jediné uspořádalo anketu, kde se dotazuje občanů na jejich priority. Bohužel, anketa nezahrnuje celou populaci (mladí k volbám nechodí), takže výsledek je diskutabilní. Pokud by město skutečně chtělo znát názor všech věkových kategorii, muselo by průzkum zadat agentuře, která kvalifikované průzkumy provádí.
Musím opakovat, že anketa vznikla jen proto, aby zabránila hlasování o referendu (podíl města v místní nemocnici).

Nechcete slibovat, bohužel, zatím jen slibujete. V opačném případě bychom věděli, kdy začne realizace stavby brouzdaliště pro děti v Dubici. Vše, co se zde realizovalo, uspokojí pouze dospělé, ti ovšem s sebou vodí malé děti.

Brouzdaliště se mělo (podle slibů) budovat již v loňském roce. Podle mého názoru se nebude realizovat ani příští rok.

Nezajímá mě pouze park, protože v jeho sousedství bydlím. Občané, kteří mé otevřené dopisy četli, to vědí a mohou posoudit, kdo zde mlží. Dopisy jsou k nahlédnutí na stránkách SZ.
V této části města žiji téměř šedesát let, takže si pamatuji park, kde jsme obdivovali záhony plné kvetoucích květin, bez plevele. Revitalizace parku vzhled nevylepšila, spíš je tomu naopak.

Šest set podpisů nepřesvědčilo vedení města, aby se park obměňoval postupně a přednost dostala údržba cest. Bylo ve vaši moci vše změnit.

Píšete, že pracujete na desítce velkých projektů, nepíšete však, které to jsou. Vaše odpověď mě neuspokojuje, stejně jako návrh rozpočtu na rok 2017. Je nejhorší, který jsem viděla za posledních dvacet let. Schodek přes 160 mil. je neskutečný. 

V minulém volebním období současná paní starostka Romana Žatecká během volebního období několikrát navrhovala odvolání Hany Moudré. Přitom se v tomto volebním období rozhodně hospodařilo s úplně jiným rozpočtem. 

Jediné, co jste po pravdě napsali a čemu se dá věřit, je, že žádný otevřený dopis, žádná petice nezmění vaše plány.

Na svém tvrzení, že nemáte žádnou zodpovědnost za chybná rozhodnutí, trvám. Zatím jsem se nikde nedočetla, že někdo něco zaplatil, protože svým chybným rozhodnutím způsobil městu finanční škodu.

Voliči vám nic nespočítají, protože radši nejdou k volbám. Pokud by tomu tak bylo, dávno by ČSSD s ODS nerozhodovaly o financích města.

pozn. red.: Zde naleznete odpověď vedení města, na kterou V. Šumová reaguje.

alt
alt
alt
alt
alt
alt
Nahoru