Autor - Karin Dietiová

Poslední dvě školní kola Hearthstone turnaje mají vítěze

15.2.2016 13:55 | Z redakce

Poslední dvě školní kola Hearthstone Turnaje středních škol pro českolipský okres se odehrála na gymnáziu v Mimoni a na SOŠ a SOU v České Lípě. Mimoň zažila svou HTSS premiéru ještě v prosinci, na SOŠ a SOU se pak tým organizátorů ze SkillCraftu i se svou výbavou herní techniky dostavil 15. ledna.

Česká Lípa našla Hearthstonu první soutěžící pro okresní finále

4.2.2016 10:37 | Školy

Hearthstone turnaj středních škol zavítal v pátek, 18. prosince na Obchodní akademii v České Lípě. Poněkud nešťastná souhra náhod způsobila, že se na HTSS ukázalo pouze sedm hráčů. Na škole totiž současně s turnajem probíhali i další k hrám jako například FIFA a League of Legends.

Našla Česká Lípa Hearthstone krajského šampiona i pro tento rok?

29.12.2015 13:29 | Školy

Soukromá podnikatelská střední škola Česká Lípa, 8.00 ráno. Na scénu padají z rukávů bohů první esa dalšího blížícího se Hearthstone turnaje středních škol – pořadatelé vystupují z aut, berou batohy, kufry, bedny a tašky plné cen či techniky a za zvuku imaginární fanfáry vstupují do budovy školy, která se pro tento den stane bitevním polem.

Hearthstone turnaj na gymnáziu zná vítěze

18.12.2015 09:02 | Školy

Zatím poslední Hearthstone turnaj středních škol se konal na gymnáziu, kde má soutěžení (nejen) v počítačových hrách dlouholetou tradici. Již před deseti lety se českolipské gymnázium stalo jedním z prvních pořadatelů každoročního klání v dnes již legendární hře StarCraft: Broodwar. Přestože prvnímu vydání StarCraftu již dávno odzvonilo, počítačovým hrám a především Hearthstonu na středních školách rozhodně ne.

Druhá sezóna HTSS je v plném proudu a do jejího konce nás čekají ještě desítky turnajů.

Druhý turnaj Hearthstone za námi

10.12.2015 14:33 | Školy

Dějištěm druhého ze série turnajů v rámci HTSS se stala Střední průmyslová škola v České Lípě. Ve čtvrtek se zde utkalo 39 hráčů, kteří byli nejprve rozřazeni do skupin, z nichž následně vzešlo 16 finalistů. Ti se pak utkali ve finále o postup do krajského kola i o věcné ceny.

První Hearthstone turnaj zná svého vítěze

5.12.2015 05:00 | Školy

Poslední listopadový den odstartoval sérii turnajů v počítačové karetní hře Hearthstone pro školy v celém Libereckém kraji. První z nich se konal na Euroškole v České Lípě a zúčastnilo se jej 35 hráčů, což je celý dvojnásobek účastníků loňské první sezóny.