Česká Lípa našla Hearthstonu první soutěžící pro okresní finále

Verze pro tisk |

Hearthstone turnaj středních škol zavítal v pátek, 18. prosince na Obchodní akademii v České Lípě. Poněkud nešťastná souhra náhod způsobila, že se na HTSS ukázalo pouze sedm hráčů. Na škole totiž současně s turnajem probíhali i další k hrám jako například FIFA a League of Legends.

Toto roztříštění hráčů nicméně nemělo žádný vliv na držení se tradičních pravidel a zvyků co se postupu v soubojích týká. Turnaji vládly stejně striktní pravidla jako obvykle a jako již klasicky byly nutné dvě vítězné hry k postupu.

Ani tentokrát nesměly chybět ceny pro tři nejlepší, které si vždy můžete v předstihu prohlédnout na Facebooku HTSS.
Pro páteční turnaj v České Lípě byly vybrány ceny jako je například PC hra Total War Attila, kterou si odnesl bronzový finalista. Druhé místo se ocenilo PC hrou Quake IV od Muve.cz a kšiltovkou DX Racer a pro hráče, který dosáhl na zlatý, vítězný post SkillZone připravil Tričko Ghost Recon od Gamlery a Assassin's Creed Pero na psaní.

Komorní turnaj ve finále na pomyslném trůnu tohoto turnaje spatřil hráčku, která zároveň s tím turnaj pomáhala organizovat. Hearthstone turnaje středních škol si tedy pro tuto sezónu zapsaly první zastupitelku dámské poloviny hráčské populace pro okresní finále turnajů v České Lípě.

Uznání a respekt patří všem zúčastněným hráčům a především konečné vítězné trojce:
1. místo Marie "MajusBiglus" Bíglová
2. místo Martin " ForsenPls" Stejskal
3. místo Petr "AverusCZ" Šibalík

Výsledky turnajů můžete sledovat na HSFan nebo na portálu Playzone.

Fotky: Organizátoři HTSS

alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
Nahoru