Autor - Jitka Volfová

Opozice k rozpočtu města Česká Lípa

4.1.2017 06:48 | Česká Lípa

Opoziční zastupitelé nesouhlasí se způsobem, jak jim byl rozpočet předložen - vedení města nemělo zájem o pracovní schůzky, v listopadu dokonce nebylo svoláno řádné zastupitelstvo. Za této situace pak starostka města nazývá diskusi na ZM k jednotlivým položkám za zbytečné zdržování.

Děkujeme za “stříbrných” 17 % všem

13.10.2016 08:02 | Českolipsko

Uspěli jsme nejen v České Lípě a dalších obcích Libereckého kraje, přestože volební účast byla průměrně pouhých 35 %, tradiční koalice jsme nechali za námi s dostatečným odstupem.
Zodpovědně vám všem, co jste šli k volbám, děkujeme. Děkujeme také, že jste nás volili a jsme připraveni volební hodnoty bránit našimi 9 zástupci, které v novém krajském zastupitelstvu budeme mít. 

J. Volfová: Kam s ním?!

11.8.2016 06:32 | Česká Lípa

Jsem zastupitelka, a tak se na mě obracejí lidé se svými problémy a já se je snažím řešit. Tohle je jedna z věcí, které mě na práci zastupitelky opravdu baví. Neříkám, že vyřeším vše k absolutní spokojenosti, ale každý občan, každý jednotlivec, od kterého mám mandát, si zaslouží moji pozornost.

J. Volfová: Není park jako park

8.6.2016 10:11 | Česká Lípa

Každý den při návratu z práce projíždím kolem plochy, která se rozprostírá mezi ulicemi 5. května a Vrchlického, dříve se zde nacházela čerpací stanice, ale to je upřesnění spíše pro „nás pamětníky“. Bohužel, tato plocha za téměř 20 let, co bydlím na Kopečku, nedoznala žádné změny.

Nástupní místo na cyklostezku zavání nebezpečím úrazu

3.5.2016 15:19 | Českolipsko

Jaro přichází, příroda se začíná probouzet a vše kolem nás je o něco veselejší. Šedou zimní barvu nahrazuje barva zelená, žlutá, bílá a takové barvy v nás navozují příjemnou náladu. Většina z nás příchod jara vítá, už jen proto, že se výrazně rozšiřuje rozmanitost odpočinkových aktivit na čerstvém vzduchu.