Volby 2021 a vše kolem

Verze pro tisk |

Tak se nám blíží. Co typy na výsledek? O čem budou? Co prezident? Kvalita volebních kampaní? Pomluvy konkurence?

Přehled témat Nové téma

Komentáře

Re: Volby 2021 a vše kolem

Snad se rozproudí diskuze. Ovlivní to dalších pár let našeho života?
Musím souhlasit s touto glosou.
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/glosa-volba-jako-projev-generacniho-sobectvi-175648#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_req_id=hW7jRAyKuSO-202109271401&dop_id=175648&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
Rozhodnou asi důchodci. Smutné je, že budoucnost dětí a vnoučat většinu nezajímá. Hlavně když jim přidají a potomstvo zaplatí. Inflace nezájem, že jim ten přídavek prožere? Nezájem.
Jen tak mimochodem. Letos bude obsluha státního dluhu (úroky) činit rekordních 50 mld. Tedy i na novorozence to připadá necelých 5000 Kč. Za to ale důchodce, který to taky zaplatí, dostane s velkou slávou 800 Kč.
Ale kdo tak uvažuje?

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Já s tou glosou nesouhlasím a vůbec už ne s tím , jak autor vidí volbu důchodců. Přece není možno paušalizovat a tvrdit, jako už jiní před ním (většinou z oblasti kultury) ,že důchodci jsou prostě hloupí a nechají se koupit jednou za koblihu, podruhé za zvýšení důchodu. Najdou se takoví ,ale většina přistupuje k volbě uváženě , především na základě svých osobních životních zkušeností. Ty mladým voličům bohužel chybí.

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Já nesouhlasím s tím, jak pozitivně zahradník vidí důchodce.
Že prý přistupují k volbě uváženě, především na základě svých osobních životních zkušeností.
Dopadne to totiž přesně takhle:
Důchodci - až na pár výjimek jich bude většina - se nechají koupit od zlodějského grázla Babiše, popř. uvěří jalovým výkřikům Lobotomia Okamury, nebo si najdou jiného slibotechního spasitele, nebo dokonce se slzou v oku zavzpomínají na zlaté komoušské roky, kdy se nemuseli o nic starat, nechali si dělat na hlavu a bonzovali na sousedy.
Budoucnost jejich vnoučat jim bude u konečníku.
Stačí se podívat na pár videí, co jsou dostupná na internetu, na jejich "argumenty", ignorantství, zaslepenost, sobeckost, omezenost, očekávání s nataženou rukou na další speciální přídavek, jímž rozdávačná vláda zadluží další generace. Žijí jen pro dnešek, co bude, je vůbec nezajímá.

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem-souhlas s Kocharowskim

Problém spousty starších lidí je ten,že tvrdíme,že mladí ještě nic nevykonali, nemají zkušenosti,nemají tedy oprávěnění do něčeho mluvit atd. Nevím,zda je to jen starobní pýcha nebo ztráta sebereflexe ,ale tak to není. I nám to přece říkávali... K tomu ještě v naší kotlině přicházejí resentimenty na dobu minulou,kdy bylo všecchno. soběstační jsme prý byli atd. Je to spíše resentiment po uprchlém mládí než cokoliv jiného.

Posílám něco,co se mi líbilo. Zdroj není vymyšlen. Je to psáno pro babičku a dědu .Podepsala bych to.

Hlásím, že o víkendu nestíhám, abyste si s dědou nedělali starosti. Mám brigádu jako zdravotník na závodech, tak se za vámi dostanu až po volbách. Zavolal bych, ale minule sis stěžovala, že přes mobil špatně slyšíš, takže takhle, mailem, by to mělo být ok. Máti říkala, že už jsi na kompu víc než já a neměl jsem tě to učit, protože jí pořád posíláš nějaký řetězový fejky Babi, za týden mi začíná semestr a vypadá to na fičák. Skluz kvůli covidu pořád doznívá a čekají mě těžký zkoušky. Hlavně ta z interny bude hustá. Ale neboj, já to dám. Tedy pokud se ta mrcha covid znovu nerozjede a nebudeme místo přednášek makat v nemocnici. To byla strašná depka. A když jsem pak slyšel toho tvýho Babiše (promiň, znáš mě), jak s covidem zatočil a že jsme nejlepší na světě, nechápal jsem. Kdybys jako já viděla i kvůli těm vládním zmatkům umírat lidi ve věku našich nebo tvoje vrstevníky, nemohla bys toho lůzra nikdy volit. 30 000 jich umřelo, babi! Jakoby nechal vymřít celej tvůj milovanej Kolín.
A vidíš, dneska si za jedinej pětilitr a pár stovek k důchodu ani nevzpomenete, jak jste mu s dědou za ten binec nadávali do grázlů a lhářů. Nebo jak jsi pro celý dům šila roušky, zatímco je Babiš teprve sháněl, aby pak na letišti vítal ty čínský bedny se zmetkama. Pamatuješ? Anebo jak jste byli nešťastní, že nesmíte na chalupu, ale premiér se válel na pláži v Řecku. Táta mi včera říkal, že se s dědou porafali kvůli Babišově knížce, kterou jste si nechali podepsat. Babi!!! Vždyť ten Hotentot nesesmolí správně česky ani větu natož knížku a všechno za něj píšou poradci! Ach jo!
Už tě nebudu prudit, jsem z toho jenom zklamanej. Vždycky si říkala, že v politice mají staří uvolnit místo mladým, protože nejsme zatížený minulostí a máme ideály a energii. A teď, když si můžeš vybrat, chceš volit starýho estébáka a zloděje, kterej okrádá zemi pro svoje kšefty. Ty, poctivec, kterej by radši umřel, než by sáhl po cizím! Všimla sis, babi, jak zvedá ceny? Že si za těch pár stovek k důchodu kupuješ míň a míň? Až budeš zase nadávat, jak je drahý jídlo, zeptej se u vás v marketu, odkud berou maso, mléko, chleba, rohlíky, vajíčka, mouku, uzeniny, jogurty, tvaroh, olej, saponáty, atd. Od něj. A ještě vám dá ránu do vazu a s energetickýma firmama zdraží plyn a elektřinu. Směje se vám do tváře, babi.
Snad se nezlobíš, že to píšu. U vás se o tom bavit nemůžeme. Děda by se zase rozčílil a urazil, jako minule. Mně jen přijde trochu sobecký, že nechcete vidět, jak vás ten lůzr vodí za nos a nám a po nás našim dětem zadělává na život v dluzích. A vy, naši nejbližší, mu v tom ještě pomáháte. Fakt to nechápu. Třeba si to ještě rozmyslíš. Každopádně se na vás moc těším a hned po volbách přifrčím. Zase vyrazíme do té vaší oblíbené cukrárny na náměstí. A tentokrát zvu já, babi!!
Mám vás rád,
M.

Pěkné dny!

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

No jo, přemluv bábu, dědka :-))) . Fiktivní email napsaný taky poradci ale jinými, který se vetřel mezi řetězové emaily. Tenhe oběžník jsem už taky četl v kratší verzi . Je to řetězovej email napsaný protistranou .Dneska po 10 letech je už to přemlouvání báby a dědka marný, jsou neoblomný , je potřeba je zlomit Pěkně popořadě je zde vyjmenováno a spočítáno, co všechno Babiš provedl , provádí a provede. Neumím si představit studenta medika, který by něco takového pro babičku sesmolil. ( Peskuje ji, připomíná ,napomíná, přemlouvá a dědu ještě navíc rozčiluje .) Ještě by mě ale zajímalo, co mu na to odepsala babička. Nemůžete zjistit ?

Ještě pár pochybností k autencititě emailu babičce: Jestli je nahluchlá, mohl jí poslat sms, že nepřijede a ne se tak obšírně rozepisovat víceméně o Babišovi. Píše vlastně to samé, co babička denně vidí nebo "slyší " v televizi a navíc má v textu jednu věcnou hrubku . Pětilitr je odjakživa v hantýrce pět tisíc a nikoliv pětset.

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

No, mohla bych u pana P. L. zjistit,ale uvedu raději,j že moje skoro 93 letá tchyně přemluvila sousedku,aby Bureše nevolila,protože mu na lidech nezáleží, je jako správnej komunista a prospěchář jen pro sebe,...A ještě u davač. Sousedce se Bureš líbil, protože je pro důchodce a dokonce viděla i video,jak s nimi tancuje na hudbu Michala Davida ,protože chce žít nonstop. Ale tchyně ji to vyložila,stručně,jasně. Howg.

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

To má teda tchýně " za ušima ", má ho holka přečtenýho dobře.

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Trochu bizár, možná pan zahradník určí pro které voliče je to heslo určeno. Nejprve se objevilo v noci na fb profilu Andrejka. "Budu se prát až do roztrhání těla za vaše chaty a chalupy. Ne migrantům"
Pak se obměna objevila a objevuje na TV spotu ANO na plakátu řvoucího davu.
To se najdou fakt tací blbci, na které cílí?
A otázka i hádanka....co je to za političku?
VŠEM ŽENÁM ČESKÉ REPUBLIKY‼️ ‼️NECHÁME OPĚT NAŠE ŽIVOTY A ŽIVOTY NAŠÍCH DĚTÍ V RUKOU MUŽŮ, KTEŘÍ CELOU PLANETU DOTÁHLI AŽ NA POKRAJ PROPASTÍ?!?!? NEBO NA PRVNÍ MÍSTO DOSADÍME JEDNU Z NÁS KTERÁ MÁ INTELIGENCI, DUCHA, ODVAHU A SILU??? CHCEME SE DÍVAT NA TO JAK MUŽI OD PRAVĚKU NÍČÍ NAŠE PROSTĚDÍ??? ŽENY SPOJME SE DOHROMADY A VOLME JEDNU Z NÁS, DÁMU, KTERÁ NAŠLA ODVAHU BOJOVAT!!!! TED JE POTŘEBA VSTÁT A UDĚLAT POŘÁDEK !!!!JINDY UŽ BUDE POZDĚ!!!!
Uhodnete?

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Jinak matka přítelkyně taky volí Babiše. Proč? Odpovídá : Když on tak hezky mluví a tolik se snaží. A všichni na něj jenom házejí špínu.
Již hodně špatně chodí, nevím jestli bude volit. Tyhle lidi nepřemluvíte. Mají jasno. Hezký řečičky stačí.

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Je dobré se podívat na facebook, na jaké stupidity jsou schopni naskočit naši spoluobčané s volebním právem.
Již jsem psal jak někdo trollil skupinu "NE EU" příspěvkem že nám EU zakáže naši kávu Jihlavanku a přikáže pít tu arabskou Arabicu., Kolik lidí tomu věřilo.
Teď dá někdo na Volnáý blok ( v souvislosti s kauzou objevených drog na Slovensku( toto
Dobrý den, mám informace z tajných zdrojů že u paní Pláčkové (kauza se SR) nenašli 9 kilo pervitinu, ale 9 kilo Invermektinu... Farma lobby nechtěla aby pomáhala fungujícím lékem na Slovensku spoluobčanům tak jí zničili!!!
Proto je jediná volba č.3!
Naši republiku nedáme!!!

Nadšení typu Taky volím 3 a pod. A jelikož se u příspěvku objevilo 10 Haha (41srdíček) jeden pán se rozčílil
...Není těžké hned vědět, jakým duševním chudinkám je toto k smíchu...údajně pán s VŠ

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Jste mě moldavite jmenovitě oslovil, ale já nejsem na fb a nesleduju tv spoty, už jsem to tu hlásil několikrát .
Ani vaši hádanku - političku neznám. Kdo to je ?
Mě pobavilo , co je napsané v záhlaví hlasovacího lístku č.15 a jediná jejich kandidátka z Kladna.
M.j. Nechceme vaše hlasy , ke svobodě se nelze provolit .....odmítneme každou politickou funkci.....Tak to určitě nehrozí - Jenom si lámu hlavu s tím, proč tedy do voleb přihlásili svou kandidátku .

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

No, prý u některých českých voličů SPD zavládlo nadšení,že už zvítězili v Německu...
A slogan Budu se za vás rvát až roztrhání těla,který používá ANO,připomíná jaksi příběh Jana de Witta. Asi před rokem o něm vyšel článek v Dějinách a současnost a dcera,která studovala nizozemštinu a kunsthistorii v Utrechtu,mi potvrdila,že Nizozemci se k tomu moc nehlásí.. že si snědli premiéra.. Tehdy to byla funkce tzv. Velkého penzionáře,odpovídající dnešnímu premiérovi. Bratři Wittovi byli vzdělaní,bohatí a populární,,ale pak se lidu znelíbili,když se snažili dohodnout s Francií a Anglií a neválčit zbytečně-války vždy poškodí hoispodářství. Lid dal přednost oranžské dynastii, Witt byl uvězněn , vydán davu,který ho rozsápal , a jsou doloženy prameny, že částečně i snědl.Kousky Wittova těla se prodávaly na trhu za nemalý peníz...
Hezké dny!

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Varovná slova Fedora Gála ve čtvrtečním TÝDENÍKU FORUM:
"Bylo by iluzí myslet si, že nedobrý člověk bude dobrý politik. Že člověk s velkým egem bude soucitný a empatický. Že boháč, až na výjimky, rozumí chudým. Že člověk podlézající volání davu bude mít pochopení pro jednotlivce a menšiny..."

A v dnešním DENÍKu N jsou výsledky průzkumu agentury Median o typickém voliči ANO (pozor: skupiny se překrývají):
- víc než polovina jsou lidé nad 60 let
- další čtvrtina 45-60 let (tj. v součtu 80 % starších 45 let)
- mladší mají často střední vzdělání s maturitou nebo bez ní
- 57 % žen!
- jen asi 15 % vysokoškoláků (částečně plyne z rozdílu příležitostí mezi seniory a mladšími ročníky)
- 35 % zaměstnanců v klasickém pracovním poměru

Nakonec heslo z FB, snad mě nesmažou: S..ou Vás Vaše děti? Volte ANO a pos..te jim celý život :o)

Nahoru

Re: Volby 2021 aneb Kalousek má pravdu!

Závěr rozhovoru pro F24:
„Nenechám ČSSD ukrást lithium stejně jako OKD,“ je slogan hnutí ANO z roku 2017, který dopomohl hnutí vyhrát v témže roce volby. Co podle vás bude pomyslnou tečkou od marketingových poradců Andreje Babiše letos?

Nevím. Já nemám jejich způsob myšlení, protože oni neznají stud ani etické mantinely. Oni mohou přijít s čímkoliv nestoudným. Už jen proto, že se jako hlavní téma voleb snaží dělat migrační krizi, která není a nebude. Na tom je dobře vidět jejich nestoudnost. Žádná nestoudnost jim není dost nestoudná. Doopravdy bychom měli mluvit o tom, co se stalo za posledních osmnáct měsíců v České republice. Vizitka a účet, který česká vláda vystavila, je velmi prostý. Nikdy se tolik zbytečně neumíralo jako za Babiše, nikdy jsme nemuseli zbytečně platit takové množství státních zaměstnanců jako za Babiše a nikdy se tolik nezdražovalo jako za Babiše. Když tohle všechno shrneme, tak máme jen dvě možnosti. Buď máme pana premiéra tak strašně rádi, že jsme kvůli němu ochotni zbytečně umírat a chudnout. V tom případě si ho ponechme. Nebo nás nebaví zbytečně umírat a chudnout a pak pana premiéra musíme vyměnit. O tomhle budou říjnové volby.

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Včera proběhla superdebata na CNN
Nezvykle rudý Babiš popíral-nepopíral nákup luxusních vil ve Francii. Prý ta zpráva je dílem antibabišovců, Bakalových medií a opozice.Kalousek kupodivu u toho nebyl.. Zajímavé, co ti antibabišovci ve světě neovlivňují. Takhle načasovat tu kampáň před volby. Dnes to potvrdil Mluvčáček, jedná se o temné protičeské síly.
Jinak je tu fajn, můžeme se zadlužovat klidně nejrychleji v Evropě, do Řecka a pod máme ještě daleko.
Osobně jsem se nikdy nesrovnával s nejhoršími, spíše jsem se chtěl rovnat těm dobrým.
Také vykřikoval " důchodci voltě mně, v roce 25 vám dám důchod 20 tisíc". Kde na to vezme, neřekl.
Sledoval jsem debaty v Německu, tam to bylo převážně o vizích, kam by měli směřovat. Tady osobní útoky, vytahování špíny. Zajímavé je, že zelená politika má v SRN podporu 15 %, tady jsou jimi voliči strašeni. Ještě taky Babiš vykřikoval s fotkou Bartoše s někým s EU (OLAF?) a hystericky křičel... zrádce národa! zrádce národa!
Fiala vedle něj vypadal rozvážně, klidně. I když taky stále opakoval to samé, co v jiných debatách.
Povedla se mu závěrečná replika. Na Babišovo varování "nevolte Pirátostan, ty neomarxisty" odpověděl "to je hezké, když to říká staromarxista, který vládne díky komunistům".

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Nevím,proč se Honza Tichý diví tomu,že cca z voličů Bureše je 57% žen.Je to přece Freud jak vyšitej.Mužští sociopati vždy přitahují část žen a nemusí to být zrovna Kájínek. Stačí,když si vzpomenu,jakými pohledy se upíraly kolegyně lékařky na Ratha,když řečňoval na sjezdech ČLK. Služky aj. by mu dělaly..
Panama Papers Burešovi a jeho věrným neuškodí. ANO ,čili Agrofert II., se nyní ještě více semkne.Bez Babiše nic moc nejsou. Jenže- možnost vyšetřování v mezinárodním formátu-ve Francii a USA,možnost přijít o majetek,to je horší.Nějaký Čapák je proti tomu slabý odvar. Přitom by stačilo ukázat daňová přiznání a je klid. my všichni,kdo jsme podnikali,je máme,Fú nás i kontroloval a my, co jsme ve veřejných funkcích,např. starostové,radní atd., musíme každoročně vyplňovat ,jaké vedlejší příjmy máme,zda jsme zaměstnaní atd, kde, zda nám nebyla vyplacena třeba nějaké pojištění atd. To,abychom byli tzv.transparentní.Tak nevím, vo co zde gou.,že,pane Babiši,když tak bojujete proti korupci. I když- nepamatovat si,zda mám zámky na Riviéře,to je opravdu makačka.Nejprve nemám ,pak mám.A existuje vůbec ta Riviéra? Nemá pravdu těn vtip,že Babiš tvrdí,že Riviéra žádná není a zámek koupil Kalousek Bakalovi?

Mimochodem- další perlička- na kandidátce ANo byla v min.volbách za kraj Plzeňský Barbora Kořánová, ročník 1984,která proslula nejen tím, že držela Lipovskou a další, ale i tím,že málem nedostudovala ani práva za Kindla.,protože její práce nesplňovala opakovaně nutné parametry. Pak to nějak šlo...Nicméně tato dobrá žena , dokonce zřejmě díky svému širokému vzdělání , místopředsedkyně podvýboru pro letectví a vesmírný program ,nebyla znovu plzeňským ANO navržerna na kandidátku. Ani tam ji už nechtěli.tak ji Bureš protlačil do Prágu na šesté místo,zřejmě po přímluvě prezidentově,jehož velkou obdivovatelkou je.
Pěkný den přeji!

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Rozhodně nepřehlédněte komentář Petra Placáka!
https://www.forum24.cz/premier-nabizi-podvodny-marketing-ktery-spojuje-neschopnost-a-slendrian-s-vypocitavosti-a-ziskuchtivosti/

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem-.pan prezident je zcela zdráv

Tak nám Václav Klaus sdělil,že prezident Zeman má nemocná játra. Na to by nikdo zřejmě nepřišel...
Že se situace horší je patrno z nervosity Hradu a z návštěv dr.Zavorala, které nelze utajit. Ascites, čili volná tekutina v dutině břišní,je u cirhosy způsobena hlavně přetlakem ve veně portae,česky ve vrátnici. Jaterní buŇky jsou nahraženy postupně vazivem a nefungují. Plasma se neudrží v jejich krevním řečišti,přetlakem se filtruje ven a způsobuje rozpínání stěny břišní, stručně řečeno. Podobný stav bývá též při pokročilých onkologických onemocněních v oblasti zažívacího traktu nebo u gynekologických onemocnění. No,a léčba- jedině odlehčovací punkce. Pacient musí být pod dozorem,protože odčerpání několika litrů tekutiny má za následek nabourání elektrolytové rovnováhy, pokles krevního tlaku atd. Nelze dělat ambulantně. U alkoholických cirhos dochází ještě při odejmutí noxy k delirantním stavům. Jiná léčba není, stav je nevratný. jak říkáme my lékaři- Prognosa quoad vitam et sanationem infausta... Krom jiného se pacienti vyznačují zvětšením břicha,to je samožřejmě viditelné,ale i pohublostí ve tváři, zhubnutím končetin, zejména rukou.A takové"divné" oči, říká se jim halonované...A samosebou selháváním ledvin. A v neposlední řadě mají pacienti tzv. jaterní encefalopatii- tím,že játra nevyfiltrují škodlivé noxy, působí tyto, stručně a jednoduše řečeno, v mozkovém řečištia ovlivňují psychické funkce. Od cirhotika se tedy může očekávat jakékoliv chování...
Tak uvidíme, co se bude dít. Hrad chce prý žalovat dr.Džamilu Stehlíkovou, která neřekla nic, co by bylo žalovatelné.,Píše,že hlavní potíží prezidenta je alkohol a že došlo k metabolickému rozvratu,a proto musel být hospitalizován. Dr.Stehlíková se těší na posudky,které bude o panu prezidentovi požadovat při možném soudním jednání,a to z oboru neurologie a psychiatrie.

No, doporučila bych Hradu v tomto případě držeti se jednoho českého přísloví: Nemaž h... po plotě. Zní to možná kách,ale sedí to. Pozornost se tím neodvede,jen se vše rozmaže. Tvorbu ascitu totiž zastavit prostě nelze. Teď se hraje jenom o čas.
Hezký den!

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Paní Šepsová čtenáře i-novin mnohokrát obohatila vyčerpávajícími komentáři z oblasti jaderné fyzikou přes geografii, literaturu až po medicinu. Jakoby při studiu života krále Šalamouna pozřela to, co se maže v jednom českém přísloví na plot. Jediné, co postrádám, je lékařská etika. Napadá mě méně jadrné české přísloví: čím kdo zachází, tím také schází.

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

To,že prezident Zeman má alkoholickou cirhosu jater s jejími průvodními jevy , není žádné tajemství. Možná,že by bylo namístě netrápit nemocného člověka a dovolit mu odejít ještě důstojně středem. Hraje se o čas,o výhody,které jeho okolí ,má a které padají se současným prezidentem. Vyždímat zcela neeticky až do konce... Přeji Vám pěkné dny!

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

To: 7. Říjen 2021 - 11:25 | Lenka Sepsová

Hmmm, apel na (obyčejnou, lidskou) etiku, natož etiku lékaře, evidentně nezabral.
Jen takové připomenutí, zcela nedávno MZ oslavil 77. narozeniny. Je to již docela úctyhodný věk, v podstatě se rovnající střední délce života mužů v ČR.
Ač nerad, musím připomenout osud předchůdce MZ, který se dožil 75 let a to v nijak vynikající kondici a po vážných zdravotních problémech.

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Předchůdcem MZ byl Václav Klaus a je mu 80 let a ještě žije.
Jestli ale myslíte, soudruhu Chote, Václava Havla, tak na jeho zdraví se kromě kouření podepsaly hlavně roky věznění v komunistických kriminálech. Mám pocit, že byste o tom mohl něco vědět, protože to byly rudé struktury, které ho tam dostaly.

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem!

... a už se zas "diskutuje" mimo téma, a přitom nám zbývá pár hodin.

Cestou od zubaře jsem se stavil v 5 prodejnách s plakáty ve prospěch obou koalic. VŠUDE se mnou souhlasili, že AB už potřebuje klid na řešení svých hromadících se problémů. 4 plakát vylepí, jen jedna si netroufla bez vědomí šéfa, ale vzala si plakát domů, třeba na garáž...

Ještě je čas přemluvit bábu nebo puberťáka, aby měli rozum a šli volit.

Naděje není přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že něco MÁ SMYSL - bez ohledu na to, jak to dopadne. (VH)

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Není etické propírat onemocnění kohokoliv na veřejnosti , to se prostě nedělá . A maskovat to starostí o jeho zdraví je licoměrné. Slétáte se kolem jako supi .
Pan Kocharovski zapomněl u Havla na chlast.
.

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

To: 7. Říjen 2021 - 14:12 | Bohdan

Napíši to kulantněji, než pan zahradník: Ano, VH byl také nemalým přítelem alkoholu, a ano, také kuřákem. Možná by paní Šepsová mohla, se stejnou vehemencí jako u MZ, popsat jeho nemoci, jejich projevy, jeho operace ...
Jo, a anonymní pane "hrabě" - popisů toho, jak VH "trpěl" ve výkonu trestu je dost a dost a jsou, myslím, obecně známé. Případně můžete popsat tu historku jak o... pardon!, unavený VH spadl do náhonu a policajti, co ho sledovali ho raději tahali ven, m.j. když si představili, co by z toho RFE a SE udělaly ...

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

To: 7. Říjen 2021 - 14:12 | Bohdan Kocharowski

Jj, máte pravdu. Velký privatizátor mi nějak unikl :-). Díky!

Nahoru

Re: Volby 2021 a nesmysly s. Chota

Kdo není zrovna abstinent, jistě stav opilosti někdy zažil, já taky - ale nikdy jsem nepřišel do třídy, na pracoviště nebo uvádět FK přivožralej!

Pokud už musíte s.Chote (na podkladě bulvárního svědectví komunisty Daniela Strože?) srovnávat NESROVNATELNÉ, vyprávějte prosím, kdy se VH při oficiální akci nebo státní návštěvě musel opírat o zeď, potácel se, nebo mluvil podezřele pomalu, frázovitě a vůbec divně...

PS:
https://www.forum24.cz/dzamila-stehlikova-milos-zeman-ma-hluboce-poskozeny-mozek/

PPS: „Já si vzpomínám, když byl prezident Havel na operaci karcinomu plic. Prezident byl ještě v narkóze a já už jsem pořádal tiskovou konferenci s operatérem profesorem Pavlem Pafkem a informovali jsme veřejnost o průběhu operace a tom, jak na tom prezident je. Veřejnost to však už věděla dříve než prezident, ten ještě spal. Od té doby je utajování zdravotního stavu nemyslitelné,“ vzpomíná Ladislav Špaček.
Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/ladislav-spacek-zeman-stav-tiskovy-mluvci-povinnost.A210914_124356_domaci_lisv

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

No,podle pana Chota měl VH"fešácké vězení". Já mu jeho přesvědčení neberu. Jenom vím, jak se se komouši klepali,aby jim při tom pobytu v tom fešáckém vězení na Borech,kde mu odpírali lékařskou péči při zánětu plic,nezemřel na plicní absces,do kterého pneumonie přešla. Museli ho nechat prakticky v septickém stavu hospitalizovat a vše se rozneslo v éteru těch nepřátelských štvavých stanic,které jsme tak rádi poslouchali.
A jinak- VH ukončil své druhé volební období v r.2003 a zemřel v prosinci 2011. V době,kdy už trpěl oběhovým onemocněním, funkci nevykonával.
Možná,že by měl soudruh Chot taky připomenout mladším,jak se soudruzi vypořádali s hrdinou SSSR, komunistou a prezidentem Ludvíkem Svobodou. V r.1975 přijmulo FS ústavní zákon č.50, zbavilo ho pro zdravotní nezpůsobilost funkce a bylo vymalováno. Svoboda prodělal plicní embolizaci,několik cévních mozkových příhod, trpěl demencí,ale vzdát se dobrovolně funkce nechtěl. Tak to soudruzi udělali po svém.

Pěkný volební víkend přeji!

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Drazí a milovaní přátelé zdejšího HP!

Úvodním oslovením jsem dal najevo, že když se chce, tak to jde, i když jazyk to svrbí, prsty na klávesnici neméně!
Ve stejném gardu vítám mezi zdejšími "komentátory" novou akvizici - viz 7. Říjen 2021 - 11:14 | jszelcsanyiova - současně napadlo, která velryba dotyčnou vyvrhla, ale on to spíše bude "avatar" někoho profláklého... Magistr Bárta zde psal, není to tak dlouho, že nové registrace pouze přes redakci, aby se "nepřetrolovalo", tak to náhlé zapojení dotyčné či dotyčného je zvláštní... Volby prostě dělají divy...

Nová zdejší akvizice se nesmlouvavě obula do MUDr. Šepsové. Paní doktorce nebudu dělat advokáta, důvod je jednoduchý, ona to nepotřebuje, sama naprosto věcně, jasně, srozumitelně, ale hlavně objektivně, se znalostí faktů, umí argumentovat a reagovat. Pro někoho možná ne vždy v rukavičkách, ale pravda prostě občas není příjemná. V zájmu korektnosti dodávám, že můj názor je s paní doktorkou ve shodě!

Paní doktorka mimo jiné napsala: "Možná, že by bylo namístě netrápit nemocného člověka a dovolit mu odejít ještě důstojně středem. Hraje se o čas, o výhody, které jeho okolí má a které padají se současným prezidentem..." To je bohužel meritum věci! Osobně nemám problém s prezidentem na vozíku. Problém mám s morální a duševní troskou, hračkou v rukách lidských kreatur alias hradních úředníků! Zde jsem to již opakovaně, dosti obsáhle a argumentačně detailně psal, opakovat se proto nebudu! Sorry, jinak můj názor! Tradičně dodávám - každý má právo na vlastní názor!

Původně jsem chtěl několik vřelých slov napsat stran mnoha mediálních diskusí volebních lídrů, ale mám obavy, že i v komentáři ve zdejším HP by zvracení bylo zjevné... Největší aktuální (spíše dlouholetý) český a prý i evropský, lhář, podvodník, zloděj, jak to čtu v médiích (úmyslně dodávám, abych nebyl trestně stíhán) opakuje mantru, že jako jediný miluje a hájí seniory.... Jasně, mezi důchodci má voličské jádro! Jsem (bohužel) ve stejné věkové množině, nicméně vůbec mnoha přátelům a známým nerozumím, že něco tak slizkého berou...

Závěrem jednu dost možná pozitivní zprávu. Pan prezident po super rekondičním pobytu v ÚVN na doporučení tamního ředitele a současně svého ošetřujícího lékaře, kterého před nedávnem shodou okolností jmenoval generálem, souhlasil, že volit bude v Lánském zámku. Osobně jsem to nepochopil, třeba jiní zdejší komentátoři mají lepší znalosti a vysvětlí (předem děkuji), že v objektu LZ (Lánského zámku) bude mimo zákonné termíny a možnosti zasedat okrsková volební komise. Vidím to tak, v souladu se zákonem, že se do LZ dostaví "mobilní komise" s urnou, kam národem milovaný pan prezident vloží lístek s onanisty, jak ostatně již avizoval... Kontraproduktivně neakcentuji obavu, aby si neodnesli i urnu s VIP voličem... V případě, že by platila první možnost, tedy okrsková komise, tak bych chápal, proč na sociálních sítích se živě domlouvá volba voličů s platným voličským průkazem na LZ! Upřímně, to by bylo super! Věřme současně, že voličský akt pana Miloše Zemana bude medii prezentován on-line, i když váhám, zda to nebude pouze jeho akční klon...

Vše krásné všem, hlavně dobré zdraví!
S dodatkem, že kdo nevolí, souhlasí s tím, co aktuálně máme - podvody, lži, krádeže, svinstva...
Milcům estébáckého udavače a podvodníka a jemu podobných,
od lživých poloimigrantů z Japonska přes totálně přiblblou KSČM k plukovnické policejní Šlachto-cosi,
se omlouvám za svůj názor!

Každý máme vlastní odpovědnost a názor!
Důležité je, nestydět se sám (sama) před sebou!

S úctou všem
LBŠ

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

To: 8. říjen 2021 - 1:23 | Lubomír Šádek

Ahoj Luboši
Zdraví Tě člen "přiblblé" KSČM :-)!
Jen drobná věcná poznámka k tvému elaborátu: v obci Lány jsou dva volební okrsky. Oba v ZŠ, č.p. 418. Zámek Lány (č.p. 2) je cca 500 metrů od školy.
Takže jsou v zásadě dvě možnosti, jak může prezident republiky volit, že ...
Hezký nejen tento den, ale krásné dny vůbec!
FCh

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Pěkný první volební den,pane Šádku! Volby mohou dopadnou jakkoliv,až teprve po druhém scrutiniu a až se rozdělí hlasy voličů stran,které se nedostaly, uvidíme.Nemoc pana prezidenta bude nezávisle na volbách pokračovat, jiná možnost totiž není,pokračovat bude i průsr Babišův odhalený v Pandora Papers- pokud převedl v r.2016 na krátkou dobu nemovitost na svou partnerku a figuroval v tom obchodu americká firma,tak se pátrá po zdanění transakce.I u nás- Monika by musela dát majetek do přiznání.A byl tam nebo nebyl?. Ono se to stejně provalí, ať bude Bureš premiérem nebo nebude.

Ohledně mé osoby-dost mne ta abecední osoba pobavila. Ano, mám jako spousta jiných lidí dosti zájmů a baví mne-opět jako dost lidí- vzdělávat se celý život.A když to jde,předávat informace. Kdyby mi šla lépe fyzika, studovala bych astronomii. Na umprum jsem udělala talentovky, protože jsem celý gympl prokreslila a promalovala, ,ale pro množství uchazečů nebyla přijata. Od svéých 15,5 let jsem dělala ve Filmovém klubu v Hlinsku ,uváděla jsem filmy do doby,než FK bolševici zrušili. Medicinu jsem si vybrala, protože přírodní vědy mne,zejména biologie, hodně bavily, stejně tak jako dějiny a dějiny umění nebo jazyky.Šíří svých zájmů zas taková výjimka nejsem. Asi jsem to zdědila po svém tatínkovi,který byl" chudý krejčík z Ležáků",ale byl velmi sečtělý, zcestovalý aspoň po mapách,když to nešlo jinam z důvodů společenských a zdravotních . Měl doma mapy,které mne už jako malé dítě očarovaly,zejména ty zakreslené letecké spoje,třeba Cairo-Kalkuta aj... Doslova a do písmene jsem jezdila prstem po mapě... Kupoval si a objednával knihy, byl na vesnici,kde jsme bydleli, leta knihovníkem.Jsou knihy,které vás očarují na celý život a předurčí vaše zájmy, koníčky. U mne to byly Bohové,hroby a učenci od C.W.Cerama a Zamarovského Na počátku byl Sumer. U maturity z matematiky,to jsem možná psala, jsem měla jako jednu otázku větu Bolzano- Cauchyovu,která se dotýká limit funkcí. Velký filosof Bernard Bolzano kdysi napsal,že veškeré zlo pochází z nevzdělanosti. To by se dalo tesat. A ćasto jsem si vzpomněla na svého dědečka Josefa Voldána,který mi říkal, že s mou hlavou se mám učit, že to někam dotáhnu. Z venkovské chalupy, ve které jsme u Voldánů bydleli, jsem to dotáhla do českého parlamentu a Jolana Voldánová byla dlouho nejoblíbenější tváří v ČT. Vzdělání je něco, co Vám v životě nikdo nemůže vzít. A vzdělaných a šikovných lidí máme u nás hodně,jenom místo nich občas mívají navrch-doplňte si sám...
Přeji hlavně to zdraví a šťastnou ruku u volební urny! Howg!

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Prezident bude volit přímo na zámku v Lánech,čerstvě vydaná zpráva.Ošetřující lékař nedoporučil návštěvu volební místnosti.
Pěkný slunný den!

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

„Jsou to nesmysly! Pan prezident je v Lánech a národ ho uvidí v pátek, jak jde k volbám,“ napsal Mynář rozhlasové stanici Frekvence 1 ve středu. Aby mohl Zeman volit z lánského sídla, musel si zažádat o voličský průkaz nejpozději do středečního odpoledne. Jeho vyřízení serveru Novinky.cz ve čtvrtek potvrdil mluvčí Hradu. „Pan prezident má voličský průkaz,“ sdělil stručně Ovčáček.

Veřejnosti se ale prezident v pátek nakonec neukáže. Jeho mluvčí Jiří Ovčáček totiž oznámil: „Prezident republiky Miloš Zeman bude volit do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky v pátek dne 8. října 2021 na zámku v Lánech.“ Zemanovi tak urnu na hlasovací lístky komisaři donesou až do jeho sídla. Celá akce proběhne bez přítomnosti veřejnosti a kamer. Ve středu přitom hradní kancléř Vratislav Mynář občany ujišťoval, že hlavu státu uvidí volit!

zdroj:
https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/prezident-zeman-bude-volit-v-lanech-urnu-mu-nakonec-prinese-volebni-komise-az-do_2110071703_sto

Co dodat? Permanentní hradní lži...

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Manželka jednoho pacienta je slepá a řešili jsme, jak bude volit, protože slepecké volební lístky asi nejsou - no bude se muset spolehnout na někoho ke komu má důvěru. S vrchním velitelem a prezidentem to bude asi podobné.
Zahraniční voliči volí v Ústeckém kraji - asi moc nečtou jeho noviny, spíše asi to svinstvo v Le Monde
A k té Rivieře - přiznám se, že se koukám na Soukupa a Kalouska každý čtvrtek - spíše, že páni dost vědí o techtlích a oba se shodli, a nejen oni, že nechápou, proč to takhle složitě kupoval.
Ale psalo se, že Babiš měl tehdá hodně majetků ale taky i závazků, řepka se teprve rozjížděla, chování EU komise před volbami do EU nejisté - tedy jednoduše v případě insolvence pár míčů zašil před možnými věřiteli. 2015 měl asi splaceno, Agrofert se stabilizoval a tak firmy zrušil.

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Pane doktore, je vymalováno!
Hlavní česká a světová média zveřejnila před chvilkou aktuální zprávu, že český prezident projevil důvěru, jak výše píšete, s volebním aktem mu pomůže MATYLDA (umělá inteligence)!
Krásný den všem!

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

A to naši republiku k tomu všemu ještě čeká předsednictví v radě EU v druhé půli r.2022....

Nahoru

Volby 2021 VÝSLEDKY

Sice ještě není konec, zbývá desetina voličských hlasů, ale proč nereagovat. Přednostně povzdech, oproti všem volbám v minulosti mně osobně zde chybí non-stop volební přehled včetně komentářů od Milana Bárty. Byl vždy korektní, upřímný a fakt dobrý! Jasně, vše se vyvíjí a mění, tak i on má jiné starosti a povinnosti...

Říkám si, proč jsem si na volby nevsadil, zatím takřka vše na jackpot! Hm, nemusím mít vše... KSČM nejenom mimo vládní podporu, ale i konečně mimo kolo dějin (psal jsem to minule - prostě totálně přiblblá"), ČSSD zaslouženě obdobně, co také strana v čele s tragickým komikem typu pana předsedy Hamáčka mohla očekávat, ani super dvojka Maláčová-Stropnický neměla šanci ten jeho super průser zachránit! Další politická sekta (vedle ANO a SPD), nově policajtská, s guru Šlachtou bez schopnosti formulovat myšlenku natož program (další Babiš), naštěstí také v propadlišti...

Sorry, pauza, jdu se podívat, kolik kdo a jak...

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Milan Bárta - viz text výše - má ještě více můj obdiv, jak při komentování voleb v minulosti vše stíhal. Než jsem dopsal předchozí komentář a šel se podívat na aktuální stav, tak zase nemalé změny, ale i trapnosti. Máme již jasno v tom (osobně pochybuji, že hlasy voličů ze zahraničí to změní, spíše podpoří), že do P-ČR vstoupí pouze čtyři subjekty v počtu sedmi stran a hnutí. To je svým způsobem vlastně dobře!

Obdivuhodné jsou komentáře lídrů a osobností! Nacionalista (nechtěl jsem psát co jiní, že pseudofašista, to jistě japonský poloimigrant není) Okamura tvrdí, že rozhovory o vládě povede ANO se SPOLU, respektive s ODS, SPD by dalo podporu ve stylu KSČM končící vládě... Pan Staňura to vzápětí jednoznačně vyloučil! Super slova! Ve stejném gardu se třetí místopředseda vlády, bývalý čelný manažer Agrofertu, ministr všeho možného Havlíček, vyjádřil, že "těsná výhra koalice... nemá příliš velkou perspektivu..." To si patrně dělá prdel! Před chvilkou matematický odhad poslaneckých mandátů je v poměru 106:94, dokonce 107:93, to je dle pana Havlíčka, podle některých zdrojů jednoho z nejvíce zkorumpovaných českých politiků, "těsná koalice", když řadu let vládli v menšině s podporou KSČM, dnes již zmizelé? Ministryně Dostálová dodala, že chtějí o vládě jednat se všemi... Zuby nehty, do doby než si seženeme trafiky!

Sorry, vůbec nerozumím! Pouze z titulu, že chorá hradní entita dá československému udavačovi a největšímu evropskému podvodníkovi (ne-li zlodějovi) mandát na jednání o vládě, i když možná již za několik málo hodin bude vědět, že je zde jiná parta s cílem, schopností a domluvou vládnout? Rozumím, že pan prezident bude chtít dát čas svému "parťákovi" na spálení spisů, jmenování dalších velvyslanců, šéfů vládních pašalíků atd. Mám současně obavy, že to nebude prezident, ale někdo, kdo má přístup k jeho kanyle s povzbuzujícími látkami.. Pan generál, ředitel ÚVN a současně ošetřující lékař MZ, snad se také nebude před nikým stydět, i když se množí hlasy, že je to takřka jako za Stalina či Klémy...

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

UŽ NEBUDOU! UŽ NEBUDOU! Komouši už táhnou do hajzlu, plačte, zde přítomný šťavnatý samolibý soudruhu! Trvalo to déle než třicet let, ale podařilo se.

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Už se mluví o konci Pirátské strany. Vy je ani nezmińujete a pokud se dobře pamatuju , chtěl jste je volit.

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Zcela upřímně, tím, že zde již nelze ve vláknech reagovat (svého času to problém nebyl), to neradostně psali jiní, tak mám problém vnímat, kdo oslovuje mě nebo jiné! Viz výše - nevím, kdo píše mně,kdo třeba jinému... L.

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Už nebudou,už nebudou! To to trvalo ! A konec Pirátské strany? To píšou v Parlamentních listech? Vaše zbožné přání??
Velké poděkování- všem těm,kteří trpělivě pracovali a přesvědčovali. A´t to bylo Milion chvilek či další a další.Čelili jsme, někdo více,někdo méně, dezinformacím, urážkám,dehonestacím. I moje 93 letá tchyně přispěla k tomu,že místo Bureše volila sousedka Spolu.Nakonec v Ostroměři nikdy Bureš nevyhrál...

Dobrá věc se podařila.Můj obdiv patří více politikům,ale zejména Ivanu Bartošovi za to,že ustál ty strašné dezinformace,které se sypaly.

A těď něco osobního
Při naší nedávné, zatím poslední návštěvě mé zamilované Východní Anatolie,kde je tolik památek, jsme s mužem stáli na pláni u Issu. Tam,jak známo, dostal v r.333 na zadek Dareios III. od Alexandra Macedonského a utekl,zanechav i vlastní rodinu napospas. Bitva u Issu je,jak známo,zpodobněna na slavné pompejské mozaice,která je uchovávána v neapolském muzeu.V r.331 přlnl pak byla bitva u Gaugamél a Dareiův konec-po bitvě ho na útěku zabil člen jeho stráže.
Slunce pralo, bylo kolem 11 hodiny, 35 st. Měli jsme na hlavě červené čepice od českého designéra s nápisem Make Babiš Slovak Again.A přála jsem si,aby se to podařilo. On tu samosebou zůstane,ale nebude vládnout. A bez toho ho to nebaví. Není to žádný státník. A zoufale potřebuje politické krytí pro svůj Agrofert,o to mu hlavně šlo.A prohrál. I v ˇUsteckém kraji získal až na okres Louny, kde jsou Lovosice, a Most, menší zisk Burešovu ANO než před 4 lety.

Jsem ráda,že spousta lidí přispěla k tomu,že máme šanci a ještě jednou se patří všem,kteří se zasloužili o změnu, poděkovat. Petr Pithart v pěkném rozhovoru v pátečních HN píše,že české přísloví Drzé čelo je lepší,než poplužní dvůr,Málokdo dle Pitharta zná tedy jeho význam, neb neví,co je to poplužní dvůr. Dvůr,který je propůjčen. Bureš měl propůjčenu Českou republiku a drzé, lhavé čelo.
Mnohokrát jsem i zde vzpomínala podobného sociopata jako je Bureš,a to Ratha. Ten mu zlodějinami nesahá po kotníky,ale povahou ano. Rath chtěl být velkým politikem,pomýšlel i na premiérské křeslo. Aber die koncn...
A pokud by byl Miloš Zeman opravdu ještě lucidní, pověří P.Fialu sestavením vlády. Mohl by tím odejít středem. A jeho okolí-třeba ho přesvědčí, stejně vládnou za něj, protože pro tyhle týpky je bližší košile než kabát.Záleží taky na rozkazech z Moskvy.
A kdo je dalším vítězem? No přece čučkař plukovník Koudelka. Gocajdank,že zůstane!

Přeji všem hezký den!

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Už je to tady... taky vzpomínáte?

Znova: Naděje není přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že něco MÁ SMYSL - bez ohledu na to, jak to dopadne. (VH)

Díky všem, co tomu dnešku pomohli.

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Ano, vzpomněla jsem si na pana prezidenta Havla.

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Měl jsem "takřka" snahu zastupovat pana Bártu v dnešním volbách!
Kdo umí... On byl vždy lepší!
Volební výsledky jsou jasné, tak to prosím respektujme, buďme slušní...
Jasně, mnozí lépe ví a umí, tak nesoutěžím, ale všem přeji vše super!
LBŠ

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Vím (nepochybuji), že zde nepíší dementi!
V českých mediích to ovšem tak nevnímám - myšleno po výsledku voleb!
ANO sděluje, že vše je v důsledku zneužití syna pana Babiše...
Největší kriminální české prase a jeho věrní (cituji jiné) opět nectí pravdu,
tedy primárně výsledek demokratických voleb,
vlastního syna radostně k tomu zneužije opět a zase?
Demokratické koalice mají v součtu naprostou, nezpochybnitelnou převahu!
Po mnoha letech zcela jasnou!
Český prezident, dle některých dost možná nesvéprávný, pověří zloděje...
V tomto a tak žijeme...
Hurá!
Nebylo by dobré, vzít cepy a sudlice?
Od zámku v Lánech až...

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Pane Šádku,a já si myslela, že za vše mohou trpaslíci! Ty potvory vám vlezou všude!! Pěkný zbytek
krásného dne !

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Paní doktorko, krásné (sem tam spíš trapné) povolební hodiny!
Mýlíte se, trpaslíci jsou v tom nevinně! Svého času (fakt již dosti dávno) jsem do celostátního časopisu pro onkologické pacienty dal super příspěvek k trpaslíkům, protože to bylo a je hobby paní profesorky Heleny Haškovcové, znalkyně stran cverkologie, ale hlavně patrně nejlepší české odbornice v etiologii s akcentem na práva pacientů (informovaný souhlas)... S paní profesorkou jsem měl tu čest osobně poplkat, byla naprosto vstřícná, skvělá, zábavná.. No jo, prostě mám na tyto moudré dámy slabost, pro mě svým způsobem takřka maminka! Vše dobré!

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Vážení a milí přátelé,

čtenáři, komentátorky a komentátoři!
Děkuji všem, že mé příspěvky (komentáře) vnímali s pochopením! Vážím si toho!
S ohledem na svůj zdravotní stav již zde nebudu (snad pouze dočasně) aktivní...
O to více budu rád, když jiní aktivními zůstanou, abych alespoň měl co číst...

Stran obdivuhodného a skvělého pana Jana Tichého slibuji,
že se budu snažit o nemožné, tedy na autorskou prezentaci (víme) přijít!
Jasně, bude-li pozvání platit!

Dnes si ještě dovolím jeden komentář, ale spíše osobní,
nikoliv v tomto!

Závěrem znovu všem vše dobré, primárně zdraví!
LBŠ

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Františku, děkuji za reakci!

Upřímně - čekal jsem to, opak by vlastně byl divný!
Známe se, plus mínus, takřka již 45 let! Fakt, Tobě bylo tehdy něco kolem 15 let!
Čas je neúprosný, rád ho nemám!
Mám ve zvyku reagovat (jde-li to), nejenom proto, že se nestydím prezentoval svoje názory!
Neodpověděl jsem hned z jasného důvodu - aby můj názor nebyl vnímán volebně politicky...

Patrně by jsi mohl v tuto chvíli (se znalostí tragického výsledku voleb) kontrovat tak či onak.
Stejně tak i já! To je život! KSČM již nikterak nebude, nejenom jako "přívažek", ale vůbec!

Proč jsem napsal "totálně přiblblá KSČM"?
Zcela vědomě! Podle kandidátní listiny do voleb PČR jsi (stále) politický pracovník KSČM.
Z toho soudím, že člověk s patřičným vhledem...
.
Totálně vyčpělý a myšlenkově trapný předseda Filip, myšlenkově nesourodý až hloupý, současně komický pan Grospič, k tomu trapná paní Semelová atd. atd. Pouze stručně komentuji předvolební mediální aktivity... Člověk tvých schopností mně chce říci, že KSČM nemá lepší osobnosti?! Možná nečekaně dodám, že dle mého má! Bohužel to či ono...

Byl jsem upřímný! Navíc asi můj zdejší poslední komentář!
I to je prostě život!
O to více přeji vše dobré, hlavně ve zdraví!

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Dobré,moc dobré bylo,jak na otázku novináře na Moniku Babišovou její manžel opáčil,že ona nebude odpovídat. Monika se tvářila se svými botoxovými rty sice lhostejně,prachy jsou prachy,že,ale pak upřela takový zvláštní pohled na obličej Aleny Schillerové,kterýžto připomínal kyselou zadnici. Není nad to,míti jako žena vlastní názor a hlavně možnost ho říci.
Pěkné dny přeji\!

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Tak Vítězný Únor je u konce, poslední bitva dohasla..
Ještě k té tiskovce Babiše. Odkryl své ego. Já jsem nejlepší, vše jsem dělal skvěle, vy jste se měli skvěle atd..
Otázkou je, proč tedy prohrál.
Můžou za to ty zmanipulované účelovky, vyvolané Bakalou, novináři, co napovídali opozici, co má dělat ("?) a vůbec všichni mu v té skvělé době jenom házeli klacky pod nohy. Zesměšňoval novináře, když se ho ptali opakovaně, protože nedostali odpověď, hysterické reakce.
Měl našlápnuto na klientilistickou autokracii, jako kamarádíček Orbán. Volby přišly v pravý čas.
Jenom nám odvezli prezidenta na ARO.
Je to napínavější než zápas fotbalové repre :o))).

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Kdyby Hrad nermlžil ohledně zdravotního stavu prezidenta,nemusely se objevit dnes jeho fotky,jak ho vykládají na emergency příjmu v ÚVN. Možná jsou za hranou etiky, ale Hrad tozpůsobil sám. A Ovčáčkova slova,že šlo o plánovanou hospitalizaci-na JIP- to tedy málokdo vymyslí. Už jsem psala,že mu mělo být umožněno odejít středem. Pacient s jaterní encefalopatií při alkoholické cirhose,který navíc nepřestal s přísunem alkoholu, bývá zhusta mimo realitu.A tady jde o prezidenta.

K té tiskovce Babišově-nejhorší bylo jeho plití na parlamentní demokracii. K čemu by mu bylo být předsedou dolní komory?To se vždy nabízelo opozici. Považuje parlament za obtěžující. Jeho vzor Orbán taky vládne částečně pomocí dekretů a parlament obchází. Jak jsem psala,potřebuje pro Agrofert politické krytí,které ztratil. Ony nás nečekají žádné lehké časy,ale další 4 roky agrofertizace bychom přežívali hodně těžko.

Přeji pěkné dny

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Tak pokud se napletu, letos to je 100 let, kdy byla založena KSČ - zkoušku z Mezinárodního dělnického hnutí jsem dělal na reparát, tak bych si měl pamatovat.
Je mi trochu líto ČSSD - strana s historií, ač ale bych se s ní nechlubil. Ze socani jsem ve při - stále si myslím, že člověk se má o sebe postarat sám, pokud se daří, i o ostatní. Socani to mají přesně naopak a komunisti pak pod trestem smrti.
No a dál - poslechněte https://www.reflex.cz/clanek/volby/109630/kecy-politika-babis-jde-od-valu-a-komuniste-do-pekla.html?utm_source=onesignal

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Panu zahradníkovi, který nemá televizi. "Není etické propírat onemocnění kohokoliv na veřejnosti , to se prostě nedělá ." Skoro přesně citoval prezidenta Zemana před dvěma roky. Jenže ten ještě dodal... U prezidenta republiky má ale veřejnost právo být o stavu jeho zdraví informována (pořad N Fridrichové).

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Doporučuji si pustit na PC dnešní pořad Jak to vidí s Pavlem Kosatíkem,který vysílá Český rozhlas dvojka. Kosatíka ráda poslouchám a mám ho ráda i jako spisovatele. Každé jeh slovo bych podepsala,ale supi by mne napadli,že to není etické. Myslíte si,že ještě tak před 2-3 týdny by se mohlo v médiích naplno říci,že máme na Hradě notorického alkoholika,jehož nynější stav je následek nezřízeného života?
Hradní protokolář včera sdělil-opět zprávy ČR 2 večer,že se počítá s udělováním vyznamenání 28. října za přítomnosti prezidenta.
Proboha,nelžete už jako v Rusku,když ležel Andropov ,který byl dialyzován, v uremickém kómatu. Nebo,když Černěnko ležel jako preparát. Komatosní stav při terminálním stavu alkoholické jaterní cirhosy, s nutností hospitalizace na ARO, nutností umělého spánku,z kterého je nutné pomalu probouzet,pokud to jde, naprosto vylučuje za 16 dní být lucidní, moci si alespoň sednout na vozík a něco pronést. Cca po 14ti dnech,pokud není schopen pacient sám dostatečně dýchat ,aby byl zajištěný přísun O2 do oběhu a má endotracheální rourku napojenou na dýchací přístroj, , zakládá se tracheostomie a přístroj se napojuje na nic. .Někdy i dříve.
Proboha,už by Hrad měl přestat lhát.Vůči prezidentovi,kterého jeho okolí nechalo do takového stavu dovést,protože ho potřebují vytěžit, to teda etické není vůbec.
Hezký den přeji!

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

No, že máme na Hradě alkoholika, trochu inteligentní lidé dávno vědí.
Zbytek zase věří, že alkoholik je Kalousek, jak jim bylo vmanipulováno. Rozdíl mezi nimi je evidentní.

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Uvidíme, s čím příjde Babiš do konce týdne.nejprve spolu s prezidentem skoro nehovořili( nabízí se cimrmanovská otázka Vy jste spolu hovořili?), pak hovořili ,ale ne o vládě,že to až ve středu se bude jednat, pak už prezident Babiše pověřil...
A jak to vlastně bylo s jmenováním nového krajského soudce v Brně...
Netušila jsem,že moje oblíbená hra Záskok bude pasována do reálného života. Kdo ji zná, tak ví,kam mířím.

Jak to bude s penězovody do Agrofertu, we will see. S jistotou se dá říci,že mejdan ze státního rozpočtu,kdy daňoví poplatníci přispívali oblíbenému kapitalistovi, asi skončil.

Přeji pěkný den!

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

To: 12. Říjen 2021 - 18:46 | moldavit

Hmmm, ano, evidentní rozdíl 17 let věku.

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

No,ale našeho prvního komunistického dělnického prezidenta,který byl notorik a k tomu měl syfla, těžko kdo dožene . Hezký den přeji!

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Z diskuze na Seznamu

Polámal se Miloš Zeman,
ví to Lánská obora,
o půlnoci zavolali
ze Střešovic doktora.
Doktor klepe na Mynáře,
potom hledá Ovčáčka,
ptá se jeho bledé tváře,
kde ho máte, chudáčka?
Zavedl ho k Milošovi,
tak doktore, teď se snaž.
Doteď jsem ho léčil slovy,
třikrát denně otčenáš.
Doktor klepe na jatýrka,
bude chlapík jako rys!
Pookřeje věrný Jirka,
zase bude sranda s BIS.
Dali prášky podle rady,
prezident však stůně dál.
K tomu volby, změna vlády,
nic, co by si Miloš přál.
Čtyři stáli u sanitky,
pátý těšil neplakej,
dál tu budem tahat nitky,
na Hradě nám bude hej.
Máme na to z Ruska školu,
je nás málo, kdo to ví.
Až ho přijdou hledat SPOLU,
řekneme, že jenom spí.

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Český humor výtečně vystihuje situaci.Byl by to krásný humor,kdyby za hlavu státu nerozhodoval soudně stíhaný člověk bez prověrky ,nebo již za daňové delikty odsouzený člověk napojený na Rusko. O náboženském blouznivci z Haló novin ani nemluvím. Obecně už jde o bezpečnostní hrozbu,ona už to přestává být legrace. Nejsme přece orientální despocie nebo Byzanc, ,aby se s veřejností povolbách takto jednalo a taky jde o obraz republiky navenek. Však Miloš Zeman slíbil,že bude prezidentem dolních deseti miliónů..
Vyjádření některých kolegů lékařů jsou vcelku jasná, taky jsem to psala-jaterní encefalopatie u pokročilé cirhosy jaterní je průvodním jevem a nemocný často neví,co mluví,není schopen vyhodnostit situaci. .
. Nějak mne zase napadá milovaný Hašek a Švejk.V kapitole 5. II. . dílu Z Mostu nad Litavou k Sokalu se píše,jak jeden nesrozumitelně povídal : Obilí zmizelo z polí,zmizelo-in dieser Stimmung erhielt er Einladung ung ging zu ihr-svatodušní svátky jsou najaře.

Zatím žádné prohlášení ke zdravotnímu stavu nebylo vydáno. tak uvidíme.
Pěkný den!

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem - Marek Orko Vácha

Marka Orko ( skautská přezdívka) Váchu, přednostu Ústavu etiky 3. LF Univerzity Karlovy ,je vždy radost na jeho přednáškách poslouchat. A číst samosebou.
Myslím,že jeho článek publikovaný 14.10. vyjadřuje mínění spousty lidí.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Teď budete říkat, co je neetické.
Situace v České republice v roce 2021 připomíná orientální despocie středověku.

Nečekal bych, že se toho v České republice v roce 2021 dožiji. Současnost připomíná dění v bývalém Sovětském svazu a v současné Severní Koreji, kdy pokud se vládce neobjeví týden na veřejnosti, hned vznikají otázky, zda ještě žije, a pokud již ne, že pravděpodobně probíhá boj o moc, kdo přijde po něm. Bolševici na to byli experti.

Nevíme, zda prezident České republiky ještě žije, zda je při vědomí, zda je schopen komunikovat, zda rozeznává tváře, zda je schopen udržet v ruce pero a podepsat se, zda je schopen někoho pověřit k sestavení vlády. Možná ano. Možná ne. Zajímá mě to. Zajímá mě to jako občana, který šel k volbám, volil jsem a není mi proto jedno, kdo bude sestavením kabinetu pověřen. Zajímá mě proto, zda prezident je kompetentní. Není v tom žádný voyeurismus. Nezajímá mě prezidentova přesná diagnóza s biochemickými podrobnostmi, nezajímá mě, co svačí, to je soukromou věcí jeho a jeho rodiny – z pohledu lékařů se jedná o sedmdesáti sedmiletého vážně nemocného pacienta, toho času na jednotce intenzivní péče, pacienta, který možná umírá, ale který je podle oficiálních zpráv jen lehce unavený, lehce dehydratovaný a jinak vlastně v pořádku.

Zajímá mě, zda je prezident ČR kompetentní k výkonu své práce. Když jsme u toho, zajímá mě to u každého řidiče autobusu, zejména pokud nastoupím. Po volbách jsme dnes obrazně my všichni na káře České republiky a logicky nás zajímá, zda je řidič kompetentní, a zda třeba není pod vlivem.

Prezidentův mluvčí vyzývá k soucitu a k modlitbám. To je jistě hezké od něho slyšet. Od roku 2013 jsou ovšem jeho prohlášení jedno vedle druhého nekončící řekou drzostí, výsměchů, lží, šťouchanců, cynismů, jízlivostí, povýšeností, urážek, impertinencí - a nyní bude vyzývat k soucitu? K modlitbě? Kancléř Mynář mluví o hyenismu – no zrovna on je ten pravý. Čas, aby hradní parta si sbalila svých pět švestek a klidila se.

Najednou všichni z Hradu přesně ví, co je neetické. Že se nezajímali dřív.

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Při porovnání dřívějších podpisů prezidenta Zemana je zjevné,jak je ten údajný vlastoruční včerejší i při velmi závažné nemoci a ležení na ARO nějak úhlednější. To je skutečně velmi zajímavé a velmi,velmi neobvyklé. Ve světle toho,že ÚVN vydala razantní prohlášení o včerejší návštěvě dosluhujícího šéfa Sněmovny,která byla vykonána bez vědomí ošetřujícího lékaře a nikdo u schůzky nebyl, jen zřejmě vlekař, který tam Vondráčka přitáhl, Nabízí se mnoho,mnoho otázek.Včetně té,že jako pravák,který má omezeně pohyblivou PHK po zlomenině pažní kosti,ten podpis tak pěkně dokáže....
Nějak mne vůči Senátu a jeho konání napadá text kamaráda Jiřího Dědečka: K čertu se vším sametem,pánové a dámy, buďto s nimi zametem, nebo oni s námi. Ten,kdo nejvíc znevažuje prezidenta, a jeho úřad, má přece jen trochu strach.Jeho A ze strachu je schopen dělat všeliké věci. Je namístě bránit zákonnost a Ústavu.
Pěkný páteční den přeji!

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Co mne na tomto absurdním divadlu zaujalo byla tisková konference I. Zemanové. Četla z papíru (kdo to napsal?) cituji přesně...Jistě i vy jste se setkali ve svém okolí mezi svými blízkými s někým, kdo nečekaně onemocněl...
Tak Zeman onemocněl nečekaně. A my jsme ale na rozdíl od paní Ivany těm rekondičním pobytům, dehydrataci a pracovnímu vyčerpání člověka, který dle svého zveřejněného programu téměř nic nedělá a odpočívá v Lánech, nevěřili. Takže většina tohoto národa překvapena není. Tedy na rozdíl od paní Ivany.

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Svérázný jídelníček na jipce dlícího prezidenta zaujal i německý TAZ, jenž obsáhlý článek opatřil titulkem: "Trotz Koma Marillenknödel".
https://taz.de/Gesundheitszustand-von-Tschechiens-Praesident/!5805725/

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Já tomu rozumím tak, že to byl jenom žert - možná i samotného prezidenta. Neustále dotírající novináři na něj naskočili. Bylo by mu to podobné: " Řekněte jim alespoň něco, třeba co tady jím, ať už dají pokoj :-) "

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Pirátská lumpárna

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Prijeli-za-mnou-dva-Pirati-z-Prahy-Tyden-pred-volbami-Starosta-Canov-popsal-zvlastni-zazitek-z-koalice-680446

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Prezident zřejmě dokáže žertovat... Nějak se proláklo,že když přijal Orbána, oslovoval ho Andreji a mluvil rusky..
Uvidíme, s čím vystoupí zástupci ÚVN. Od neprověřeného vlekaře a té celé hradní kamarily se ničeho dočkat nelze.Jenom toho,že pro svůj prospěch totálně znevážili nejen prezidentskou funkci jako takovou,ale hlavně ublížili Miloši Zemanovi jako člověku. Vytěžit a zahodit. pěkný den!

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Když má Canov potřebu psát na dezinformační weby....
Kdysi měl potřebu psát i sem a jinam. Stejně jako náš senátor. Ale to bylo před volbami a když je zvolili, lid je již nezajímá.
Mám trochu jinou zkušenost z jižních Čech. V jednom městečku tam pravidelně dělají takovou pětidenní slavnost. V aleji pod radnicí. Odpoledne řemeslný program a večer tzv. posezení pod Lipkami. Cca 300 míst, hudba pivo vínečko, grilování. Jé není to Jan Bartošek? ptám se. Je.
Chodil mezi voliči, poseděl, popovídal si. Prý je to normální. Chodí mezi voliče. Taky objížděl místa, kde se šili roušky. Poděkoval a "švadleny" dostaly lahvičku vína.
Jiný kraj, jiný mrav

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Ještě k těm pirátům. Jistě vzpomínáte na Pirstan a preference kolem 30%. Já taky vzpomínám na Babišovo povolební...zaměřili jsme se na Piráty a na Spolu zapomněli.
Piráti jako lídr však spadli. Díky neuvěřitelné dehonestující kampani, šířené hlavně mezi důchodci věřící každé blbosti. Lži o údajných výrocích se šířili řetězovými maily, ochotní voliči Babiše pak rozesílali nepravdy a zesměšňování po facebooku. Stačilo se podívat na jeden profil nejmenovaného občana NB. Dle Elfů za tím stáli Okamurovci.
Pak nastoupila antikampaň Babiše. Řvoucí stádečko evokující Piráty s transparenty typu Vaše chaty a chalupy migrantům a pod. Pro někoho ubohé, někdo ale na takové nízké pudy naskočí. A nebylo jich málo.
Když se v USA Trump takto choval, tv stanice (soukromé!) ho vypnuly. Tady může dehonestovat každý a vysoudit alespoň omluvu je na dlouhé roky.
Když se šíří (opět SPD) vykonstruovaný dokument, jak Fiala pracoval pro StB. Myslím, že šíření takových pomluv by mělo být trestné.
https://domacinoviny.cz/fake-news-spd-siri-falesnou-kartu-stb-agenta-fialky-budouciho-premiera-petra-fialy/

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Už jsem to taky zaznamenala,Ten údajný agenturní záznam je dost nepovedený. Nějak jsou hoši vedle-mohli by si alespoň zjistit,jak se to dělá.
SPD už se viděla,jak bude s Burešem ( zde dlouholetá spolupráce s StB nevadí),sestavovat vládu. A on,aby se udržel,přislíbí referendum o vystoupení z EU. SPD počítala nejméně s 25ti poslanci,místo toho,alespoň nyní,má dvacet a poslanecké lavice opustil třeba takový olbřímí myslitel jako Míla Rozbrušovač a Zabrušovać.
Hezký večer!

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

To: 17. Říjen 2021 - 20:19 | Lenka Sepsová
No, pana Fialu bych spíš hledal v seznamech spolupracovníků BND, že ...

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

No jasně, německá nota. Na tu to tady vždy zabere. Komunistická mantra šířená desetiletí. Nakonec Okamura taky vytáhl, že ty šílené státní dluhy zaplatí Němci v rámci reparací. Trochu úsměvné, měl by o nich něco vědět a měl by to možná požadovat i po Rusku, protože podstatnou část restitucí přiznaných ČSR si odvezli jako válečnou kořist.
Ale jistě, s. Chot předvedl, jak se dělají lživé pomluvy. O tom jsem již psal. V naší společnosti, kde cílem ruských a proruských trollů je zpochybňování, relativizace a nahlodávání důvěry ve stát, to u komunisty nepřekvapuje.

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Mimochodem. Československu bylo přiznáno z celkového objemu reparací 4,57% a dostalo 4,23% smluvně přiznaných pařížskou konferencí.
Obrovský majetek 3 milionů SN je stále zálohou, odškodnění jim (částečné) vyplatila vláda SRN.
Zbytek reparací, hlavně měnové zlato, bylo zatrženo především USA, neboť Beneš pod taktovkou komunistů začal bez náhrady znárodňovat velké podniky včetně těch s majetkovou účastí USA, F, GB. To je taky pořád v "luftě", viz historie Min. financí.

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Adept koalice SPOLU na post ministra zdravotnictví Vlastimil Válek v podcastu "Ptám se já":

"Kabinet nic nedělá od srpna. Do voleb jsem se domníval, že se opatření nezaváděla kvůli nim. Teď se domnívám, že je to proto, že vláda nemá žádného odborníka, který by byl schopen dávat stanoviska a doporučení. Totálně rezignovali na řízení epidemie, kašlou na to a chtějí nám – budoucí vládě – asi předat zdravotnictví v tom nejhorším stavu,“ komentoval situaci Válek s tím, že ho vláda „tahá do debaty s politiky ANO, nikoliv s odborníky.“

Na slova Andreje Babiše, který údajně v nadsázce řekl, že by Vlastimil Válek mohl od Adama Vojtěcha převzít ministerstvo už od 1. listopadu, pak odvětil, že si takovou spolupráci nedokáže vůbec představit: „Ve vládě s estébákem bych nikdy neseděl.“

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Po dnešním zveřejnění stanoviska ÚVN je jasno o dalším postupu.Včetně toho,že Mynář byl informován už ve středu,a přesto dotlačil Vondráčka k návštěvě pacienta,který není schopen. Ve svém zájmu, v zájmu nikoho jiného. .A přesto na dnešní tiskovce obvinil Senát atd. atd...

Nějak mi Mynářovo chování připomíná chování pučistů v SSSR r.1991 v srpnu,kdy došlo k pověstnému srpnovému puči,který zpackali. Jazov byl při podpisu tak ožralý,že nebyl pomalu schopen mluvit. NIkdo z nich si nemohl představit,že přijdou o moc. A přišli.Mynář a celá ta kamarila si to asi taky neumí představit, počítali ještě s nějakými měsíci... Je dobře,že pravost prezidentova podpisu na svolávací listině zasedání PS PČR prověřuje NCOZ.
Prof.Koukolík píše v Medical Tribune 12. října v článku Most o smrti,ale pasuje to na Mynáře a spol jako zádel na hrnec.

"Moc je nejstrašnější a nejúčinnější lidské pokušení,slast, pro některé lidi je moc droga. Podívá-li se těmto lidem smrt do očí nečekaně,na vrcholku sil,úspěchů,uprostřed běhu za rostoucí mocí a majetkem,stává se,že se jim svět zhroutí jako domeček z karet"..
Vondráček by měl vyhodnotit,pokud je toho schopen, čeho se dopustil, a vzdát se mandátu poslance. Omlouvám se Karlu Čapkovi a větě Jdi,Tony, jdi,aleVondráček byl proto vybrán na předsedu,že udělal ochotně vždy,co se mu řeklo.Mynář mu určitě poděkoval.
Pěkný den přeji!

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Přátelé, dnes jsme s manželem probírali ty metály, které pacient-prezident měl předávat 28. října.
Upřímně, "pic kozu do vozu", ale nějako to nepobíráme!
Dosluhující premiér předávat nechce, tomu rozumíme, od udavače StB, trestně stíhaného,
by převzal leda...
Možné je prý předání hradním kancléřem, to je asi nějaká prdel,
trestně stíhaný úředník bude "viceprezident"?
Lze prý poslat poštou - tak to snad ani nikdo nemůže myslet vážně!
Napadlo nás, zda by nepředával ten mega lhář, neuvěřitelně trapný Vondráček,
prý o tom s Mynářem jednal...
Vlastně jsme dnes slyšeli, že za Vondráčka se poslanecký klub ANO postavil...
Mnoha jiným ovšem nestojí!
Tomu rozumíme, poslanecký ANO se jistě stane se svými spolu-soudruhy z SPD hybnou silou...
Předseda Senátu má naštěstí soudnost, ten by se podle nás k takové frašce nesnížil... Věříme!
Napadlo nás, když dnes premiér prý kontrasignoval seznam vyznamenaných,
kdy vlastně prezident Zeman dal svůj podpis nebo vůbec nedal a hradní parta podpis dodala...
Ve stejném gardu hradní parta dost možná na seznam vyznamenaných dodala i jiná jména!
Lze vlastně vůbec pokládat takové úkony za legální?
P.S.: Milovanému vnukovi děkuji, že naše myšlenky a názory "přetavil" do tohoto komentáře!

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Dnes již třetí tiskovka "Hradu" bez možnosti dotazů...
Bonusem video s podpisem VIP pacienta pod (zbytečnou) ústavní listinou.

Nejsme nejmladší - já s manželem.
JIP & ARO známe nechtěně často z rodiny i přátel z mnoha nemocnic.

Neuvěřitelné!
Pět lidí, 4 sudičky nad pacientem plus natáčející, bez ochranných pomůcek?!
Nadstandardní ÚVN tuto praxi dovoluje, umožňuje?
Vědomě ohrožuje další pacienty?!
Pět sudiček se také vůbec nestydí?!

Kde to vlastně žijeme?!
Psali to zde jiní: český Absurdistán !!!

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Dodatek!
Náš stát má přetlak právníků, mnozí by měli být spíše klienty ÚP!
Z těch čestných, dobrých a slušných nikdo nepodá trestní oznámení?
Nedodržování protiepidemiologických opatření, ohrožování zdraví...

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Dnes zveřejněné video z 14.10. plně potvrzuje lékařskou zprávu vydanou ÚVN, ,že prezident není schopen vykonávat......Citovat zde celou zprávu nemusím,je to známé.
Důvod, že roušky prý nebyly proto,že pan prezident špatně slyší- no, jak se kolegové v době covidové při nutnosti nosit respirátor asi domlouvají se svými pacienty,kteří mají úbytek sluchu? Sluchadla mají doma,ale zásadně je nenosí,zejména muži.,Vím to ze své dlouholeté praxe .Jednoduše se musí mluvit více hlasitě. Nebo psát. A co příbuzní těch dolních deseti milionů,kteří musejí nosit třeba na návštěvě v DPS ,pokud je povolena, roušky a komunikovat se svými příbuznými též špatně slyšícími?.. Všechna zvířata si jsou rovna,ale některá si jsou rovnější..A co ochranné oděvy na JIP, ty být musely vždy,covid necovid.- to nemusím snad psát. Mnozí z nás to zažili jako příbuzní- zazvonit , hlásit se,za kým jdu,domnluvené heslo, dezinfekční box, návleky, ochranný oděv atd.atd.

A co ten datum na listině na tom videu,nějak tam chybí... A Babiš popřel,že mu Mynář volal a informoval,že tam Vondráček jde. Hoši,děkujem!
Přeji pěkný den!

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Paní doktorko, moc děkujeme!
Je to ale strašné, co se děje!
Nemáme slov!

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Paní doktorko, moc děkujeme!
Je to ale strašné, co se děje!
Nemáme slov!

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Máte recht.! To, že je podpis falešnej teda nevyšlo, tak se to zkusí s rouškama - jo ?

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Ježíšikriste! Co zkoušet,proboha? Podle Vás tedy nařízení s nošením roušek nebo ochranného oděvu platí jenom pro někoho a ne pro ty,kteří by měli jít příkladem? Nošení ochranných pomůcek je především v zájmu pacienta přece... Vůbec se nedivím reakci ÚVN.Myslíte si,že by Vás i před covidem pustili na ARO bez ochran.oděvu, bot,někde musí být i pokrývka hlavy. atd. Z vašeho pohledu to je možná maličkost, kterou někteří nemusí dodržovat,ale vypovídá to o mnohém.

Je jedině dobře,že se video zveřejnilo včetně toho,že tam datum svolání schůze ,když prezident podepisoval, chybí. Doplněno zřejmě později. Pokud ale kancléř tvrdí,že ho tím datumem pověřil prezident už 10.10 a naplánoval všechno do podrobností těsně před odvozem v nepěkném stavu mobilní JIP do nemocnice, včetně toho, že se k podpisu sejdou na JIP, tak,proč tam to datum předem nebylo?
Hezký večer ! . On stejně čas,ten nemilosrdný měřič, vše ukáže.

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Z mého pohledu to vypadá, že je na normálním pokoji ve svém pyžamu a nikde nevidím , že by byl napojený na přístroje. Pravdu ale máte, že čas ukáže.

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Ano,čas vše ukáže. Čas a nemoci hrají proti Štětináči,Dlouhému Bidlu a Bohoušovi. Oni to moc dobře vědí.A bratrstvu se nepodařilo odstranit pluk.Koudelku. Pro ty,kteří neznají ta jména -to jsou Rychlé šípy a Bratrstvo kočičí pracky.
A kdo může používat prezidentská razítka? Viz pěkný rozbor.

Hrad se připravoval na oslavy 28. října. Rozhodnutí o udělení vyznamenání prezident prý podepsal před svou hospitalizací v ÚVN. Tak informoval ředitel hradního protokolu Vladimír Kruliš. Prezidentovo rozhodnutí musí spolupodepsat premiér. Ten řekl, že dekrety nebyly M. Zemanem podepsány, ale “je tam razítko pana prezidenta”.
Zdá se, že premiér o existenci prezidentského razítka věděl, bez pochyb totiž rozhodnutí o udělení státního vyznamenání kontrasignoval. Kdo dále o razítku věděl?
Kdo a kdy nechal razítko zhotovit? Bylo to po prezidentově úrazu (25.8.2020), kdy si při pádu zlomil pravou ruku? Kancléř - na rozdíl od současnosti - tehdy o prezidentově zdraví informoval: ”Prezidentovi byl implantován titanový hřeb, ukotvený nad loktem a pod ramenem. Operace proběhla standardně, lékaři zjistili, že pan prezident netrpí odvápněním kostí.”
Byl zhotoven pouze jeden exemplář razítka? U které firmy? Je veden protokol o jeho používání?
Kde je razítko uloženo a jak je zabezpečeno proti zneužití? Například Státní pečeť je dle zákona uložena u prezidenta republiky, který je povinen ji opatrovat. Zfalšování pečeti, její nedovolené vyhotovení a zneužití je trestným činem.
Kolik dokumentů bylo orazítkováno, nikoli podepsáno? Byl to případ jmenování předsedy brněnského krajského soudu JUDr Milana Čečotky? I tento dokument měl podle mluvčího Hradu “podepsat” prezident ještě v Lánech a podléhá kontrasignaci premiéra.
Jak si vysvětlit, že v lepším zdravotním stavu , během pobytu v Lánech, prezident dokumenty razítkuje a v nemocnici na oddělení ARO přijímá Radka Vondráčka a vlastnoručně podepisuje svolání sněmovny?
Nemohlo být prezidentské razítko použito stejně jako ve filmu Ostře sledované vlaky?
_----------------------------------------------------------
Poslední zdravotní poznámka a pak howg k přístrojům-když je třeba pacient napojen na dialysu nebo systém Prometheus,který se používá při selhání jater,tak taky není napojen celý den.Ale bez nich se organismus neobejde. A shunt,který je zavedený v končetině není vidět.
Pěkný víkend!

Nahoru

Re: PP 2021 a vše kolem - ach jo!

Zatímco v centru hraje roli užitečného hradního idiota "přítel" pana prezidenta (dál už PP) Pitomio, tady máme svého "zahradnika", který opět neselhal.

Protože spoléhá na své osvědčené zdroje informací (PL + aeronety), zřejmě vůbec neví, že
- PP podle lékařů není schopen vykonávat svůj úřad;
- je proto hospitalizován na oddělení zvláštní péče;
- jako "draslíkový muž" má zavedenou kanylu kvůli opakovaným infuzím;
- má taky na ruce manžetu kvůli automaticky opakované kontrole krevního tlaku;
- atd...
- celý znepokojený národ viděl, jak podpis + krátký cizojazyčný bonmot vyčerpal PP natolik, že mu okamžitě hlava bezvládně klesla a byl viditelně rád, že nezvaní hosté už odcházejí;
- měl by tedy mít ničím nerušený klid na lůžku, aby se jeho stav mohl stabilizovat, resp. zlepšit;
- místo toho do pokoje PP lezou papaláši bez ochranných oděvů a respirátorů, kteří nedodržují předepsanou vzdálenost a sotva si dezinfikovali ruce, když kašlou i na všechny ostatní doporučení.

Je tedy pravdou pravý opak, "zahradniku": když se senát (podmíněně) rozhodl, že úkoly PP dočasně převezmou dva ústavní činitelé, je to v nejlepším zájmu prominentního pacienta - a jeho "přátelé" by to měli uvítat. Pokud jim na zdravotním stavu PP skutečně záleží.

Protože předpokládám, že "zahradnik" nečte ani Ústavu ČR, připomínám, že v článku 66 vpravo dole není žádná zmínka o "zbavení funkce". Pokud to zdravotní stav PP umožní, může kdykoli požádat Ústavní soud o návrat k standardnímu výkonu prezidentské funkce. Howgh...

Nahoru

Re: PP 2021 a vše kolem + PS

Peter Vavro v F24:
"Na první pohled chrání (tj. MYNÁŘ) důstojnost a čest Miloše Zemana, a ve stejné chvíli pustí veřejnosti video, ve kterém definitivně rozmetá poslední zbytky institucionální a lidské důstojnosti Miloše Zemana. Pohled na těžce nemocného a téměř úplně bezmocného prezidenta je neuvěřitelně sprostým aktem dehumanizace lidské bytosti a zároveň tím nejpádnějším důkazem pro dočasné odejmutí výkonu prezidentské funkce.
Jediné, co se dá s nutnou dávkou cynismu pochopit, je úplně nový fakt: Mynář už nezachraňuje svého prezidenta, ale jenom svou kůži před tajnou službou a policií, a dokáže při tom poměrně rychle shodit a potopit i těžce nemocného Miloše Zemana.
Mynář byl, je a zůstává věrným žákem svého učitele, který byl nemilosrdný až krutě cynický ke všem svým politickým (ne)přátelům, kteří se mu znelíbili. Tahle schopnost vymazat takového člověka ze svého života, a to dokonce i po jeho smrti (kupříkladu Miroslav Šlouf, Stanislav Gross), byla pro Zemana charakteristická a příznačná.
Bez ohledu na to, že my ostatní můžeme p. Zemanovi přát jenom zdraví a p. Mynářovi brzký konec ve funkci a spravedlivé vyšetření jeho kauz, zůstává tu jedno nemilosrdné poznání. Je to až smutné, je to až děsivě symbolické, ale Miloš Zeman si svého Vratislava Mynáře naprosto zaslouží."

Nahoru

Re: Pan Tichý a Volby 2021 a vše kolem

Co jste pořád tak posedlý zahradníkem, když se náhodou probudíte k diskuzi ? Ohrazuju se znovu proti vašemu vymyšlenému tvrzení, že čtu aeronet , nečtu ani F24 a nezajímají mě. Neobracejte se prosím jmenovitě ke mně, jestliže diskutujete k tématu volby 2021 . Tak se toho držte a nerozptylujte zbytečně svou mysl nějakým zahradníkem.
Předpokládejte si, co chcete , nepoučujte mě a zahradníka si prosím vůbec neberte do úst a snažte se raději ovládnout svou zlobu . Myslete si , co chcete a já si budu taky myslet, co chci.
Děkuji za pochopení :-)

Nahoru

Re: PP 2021, aneb "zahradnik" se zlobí?

To není zloba, milej pane, jen špetka ironie.
Přečtěte si znova a pomalu vaše předchozí dva příspěvky a snad i vy uznáte, že jste úplně mimo. Tak se nedivte, že to beru jako nahrávku. A pokud si to pořád ještě neuvědomujete, tím hůř.
Stejně si myslím, že kdybyste se začal podepisovat pravým jménem, takový bláboly byste netvrdil.

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Parafrázuji kolegu lékaře-psal,že má radost,že si komunisti na svém sjezdu konečně zvolili Konečnou...
Pěkný den!

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Soudružka euro-poslankyně Konečná má velké plány, třeba zaboduje!
Chce prý zrušit nadbytečné a drahé profesionální zaměstnance jako jsou krajští tajemníci strany.
To je rozumné, když veřejný státní penězovod po volební tragedii vyschne...
Je s. Chot stále ještě krajským tajemníkem KSČM v Liberci?

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Dnešní politické diskuse v médiích, tedy Prima a ČT24.

Pan Vondráček nevěděl, že ho v místnosti katarze natáčejí. Natáčející stál 2-3 tři metry přímo před ním...
Pan Vondráček nevěděl, v TV dnes super rozesmátý, že na JIP (ARO) jsou povinné ochranné pomůcky!
Pan Vondráček nevěděl, že před jeho návštěvou, Miloš I. cvičil schopnost podpisu! Věřme, že svého...
Pan Vondráček neví, že zpochybňován je čas na hodinách katarze, oblečení zúčastněných sudiček a jiné!
Pan Vondráček ví, že do vedení Sněmovny ho Bureš podpoří, původně však řekl, že ne, klub za ním stojí...
Pan Vondráček "ví", že SPD bude ustavující schůzi obstruovat nedostane-li korýtko místopředsedy!

Na Prima CNN poslanec za SPD Foldyna, byvší čelný socdemák, nyní kovaný Okamurovec, vyslovil,
že senátoři chtějí Miloše I. zbavit funkce (naprostá lež), v rámci uplatnění článku 66 se chovají jako Hitler! Zíráme, toto v běžném občanském vztahu by vždy mělo velkou šanci na úspěšnou žalobu...
Dnes je patrně vše možné, jakákoliv lež, sprostota, prasárna.
V souladu se slovy Pitomiova poslance Foldyny si dovolujeme naprosto upřímně dodat:
pane Foldyno, jste super hnusný ubožák, chováte se jako nacista, fašista!

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Foldynu bych nechala bejt,on si dodělal maturu těžko až v 40 letech. O nějakých dějinách nemá ani páru. Není teda sám. Zato řvát umí. On čeká na vše,aby se zviditelnil . Je ale na druhou pravda,že z relativizování pojmu Hitler atd někdy mrazí.
Pěkný večer!

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

To: 24. Říjen 2021 - 16:35 | Jana Tichá

Nerad se vměšuji do zdejších veskrze hyenistických příspěvků, se kterými si jejich autoři tak nějak navzájem vystačí, ale padlo zde mé jméno ... Takže: ne, není krajským tajemníkem v Liberci :-)
Krásný podzimní den všem!
I pábitelským hyenám!!!

Nahoru

Re: PP 2021 - specielně pro s. Chota

tady zopakuju svůj HYENISTICKÝ příspěvek jen 3 dny starej:

... Je tedy pravdou pravý opak, "zahradniku": když se senát (podmíněně) rozhodl, že úkoly PP dočasně převezmou dva ústavní činitelé, je to v nejlepším zájmu prominentního pacienta - a jeho "přátelé" by to měli uvítat. Pokud jim na zdravotním stavu PP skutečně záleží.

Ach jo, dialektický materialismus + třídní pohled zřejmě léty zatemňuje zdravej úsudek...

Nahoru

Re: s. Chot

25. Říjen 2021 - 14:34 | F. Chot

Snad to nebude hyenistické, ale na webových stránkách OV KSČM Česká Lípa jest (dnešní stav):

Naši lidé, vedení OV - jména + fotografie čtyř soudruhů včetně soudruha Chota a dvou soudružek.
U soudruha Františka Chota (1960) jsou údaje: tajemník krajského výboru KSČM, člen Finančního výboru Libereckého kraje, člen Finančního výboru ZM Česká Lípa, e-mail chot@kscm.cz.
Soudruzi a soudružky jistě nelžou, členskou základnu ani veřejnost nešálí, pracují s plnou odpovědností...
Kde se tedy stala chyba, vlastně chyby?

Soudruh FCH (neplést s Farní charitou) to holt nemá jednoduché.
Třeba platí jeho členství v dozorčí radě společnosti s r.o. Městské lesy Česká Lípa.
Zajímavá společnost, na www žádné výroční zprávy, žádná data o složení orgánů atd.
Městu Česká Lípa to tak asi vyhovuje! Dřevo je prostě dřevo a dřevem zůstane...

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Já nevím,jestli nejsou taky nějakým " hyenismem" verše,které na svém twitterovém účtu zveřejnil Ovčáček. U něj jde o veřejnou funkci. Každý,nechť si mluvčího přebere podle svého výkladu. Já se domnívám už dlouho,,že taky jde o poruchu osobnosti.Dřív se říkalo,že takový člověk je nějakej blázen nebo prdlej,ale musíme býti korektní.

Má smutná lásko,tažný ptáku,
už se mi ztrácíš pod nebem
A babí léto na bodláku
mi dává sbohem za tebe...
Přeji pěkný den!

Nahoru

Vidím pavouky, padají jim nohy

Vidím pavouky, padají jim nohy.

https://www.forum24.cz/vidim-pavouky-padaji-jim-nohy-rikal-zeman-v-deliriu-ma-zavedenou-vyzivu-primo-do-zaludku/

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Aniž bych tento článek četla, domnívala jsem se od začátku hospitalizace, ,zřejmě správně,že je pacient napojen na Prométhea. Přijímání potravy PEGem je u dlouhodobě kachektizujících pacientů s takovou dg. namístě.

Pamatuji si na ne mého pacienta,ale známou osobu novoborskou,která kdysi po sjezdu komoušů v prosinci 1989 ,kde popíjela fest,jak bylo jejím zvykem, byla přivežena do nemocnice ČL v hrozném stavu,delirium tremens. Dr.Kejdana, výborný a uvážlivý novoborský internista a alergolog, tehdy sloužil jako starší a musel dát pokyn,aby pacienta, velkou šajbu tehdejší, člena ÚV, přikurtovali. Heminevrinv té době byl sice u nás jako lék registrován,ale byl z kapitalistické ciziny a nebyl téměř k dispozici...
Pěkný sváteční den!

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

28. Říjen 2021 - 7:56 | Lenka Sepsová

Paní doktorko, hned jsme si vybavili Vaše zdejší předchozí komentáře, kdy jste o pravděpodobné diagnóze MZ psala. Stejně tak naprosto správné komentáře MUDr. Džamily Stehlíkové. Forum24 s odkazem na více zdrojů vlastně potvrdilo všeobecně kolující a známé... Bylo pouze otázkou času, jako vždy, kdy někdo ze zasvěceného okolí začne mluvit... Tomu rozumíme, asi to mnohé z nich už také vůbec nebaví...Zděšený "zachránce" Bureš dle všeho v onu neděli ve skutečnosti ujel zadním vchodem, nevěda co činit, domino se hroutilo... Nevratně pokřivená morálka premiérovi dovolila opakovaně tvrdit, jak s prezidentem hovořil, jak mu slíbil dva pokusy atd. atd. NCOZ by zcela jistě měla jeho nedělní návštěvu prověřit, zda nemluvil nad lůžkem pacienta v bezvědomí, zda razítko s podpisem MZ nebylo v permanentním provozu...

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

27. Říjen 2021 - 7:10 | Lenka Sepsová

MUDr. Šepsová nás svým komentářem vyprovokovala!
Twitter nemáme, nečteme, prostě to máme jako zdejší Zahradník se sledováním televize :)
Vyprovokováni jsme do účtu Jiříka Ovčáčků nahlédli - to lze bez registrace.
V rámci tradiční schůzky, "kruhu" několika již postarších přátel, mezi nimiž je emeritní primář psychiatrie,
dva přední právníci, bývalý soudce vrchního soudu, regionální historik a jiní...

Ovčáčkův twittrový účet (TÚ) je neuvěřitelný, neuchopitelný, současně až děsivý!
Bývalý redaktor centrálního komunistického plátku zanedbatelné profesionální úrovně,
se na TÚ (zcela jistě i všech jiných účtech) prezentuje jako hluboce až fanaticky věřící,
zneužívá mj. odkazy na svatého Jana Pavla II, současného papeže Františka a další světově významné osobnosti, na které svými příspěvky reálně naprosto neuvěřitelně plive!
Rozumíme, že běžný čtenář to nechápe.
Jeho manifestační žalmy a modlitby na svatých místech v rámci slušnosti raději nekomentujeme!

Zcela zásadní je naopak fakt, že státní úředník Ovčáček se chová naprosto nepřijatelně, neomluvitelně!
Mimo platné zákony, mimo své kompetence, mimo elementární slušnost, bez respektu k právu.
Zatímco by kdokoliv jiný za zlomek jeho aktivit (lidově průjmů) dostal okamžitou výpověď, on "funguje".
V posledních dnech se od pana JO (konečně, současně pozdě) distancovala většina mediální obce!
Dotyčný žije a prudí dál, bez skrupulí, bez soudnosti, bez...
Dodejme, že desítky komentářů JO jsou nejenom za hranou, ale zcela jistě trestně postižitelné.
Je s podivem, že dotčení nekonají.

MUDr. Šepsová ve svém komentáři citovala verše básníka Ovčáčka.
Neradi bychom zabředli do situace obdobné hledání nedohledatelného textu Ferdinanda Peroutky.
Naši erudovaní přátelé z kulturní oblasti mají názor, že nejde o verše JO, ale spíše o vykradené verše.
Tak či onak, nejenom JO, ale i jiní, například neodborná ministryně financí, se dali na veršotepectví!

Skvělý přítel našeho kruhu, emeritní primář psychiatrie a sexuologie, verše JO rozebral odborně :)
Ve stručnosti: pedofilie je trestná, gerontofilie nikoliv, pročež lze pana Ovčáčka lidsky chápat.
Má výraznou poruchu osobnosti, v tom je ve shodě se svým nejvyšším nadřízeným.
Jeho verš: "Má smutná lásko,tažný ptáku, už se mi ztrácíš pod nebem",
lze chápat tak, že bohužel zná zdravotní (fyzický a duševní) stav tažného ptáka, patrně MZ!
Nelze současně vyloučit, naopak lze spíše predikovat, že by mohl tažného ptáka následovat...

Nahoru

Re: Vidím pavouky, padají jim nohy

To: 28. Říjen 2021 - 2:34 | Jana Tichá

No, argumentovat dezinformačním webem forum24.cz je docela "odvážné" ...

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

To: 28. Říjen 2021 - 18:51 | CL21

Diskutované verše pocházejí, s největší pravděpodobností, z TV filmu Ohnice, ČST 1968, r. Jiří Bělka, s. František Pavlíček, v hlavních rolích R. Lukavský a J. Hlaváčová.
Jsou-li originální pro film, nebo je scénárista použil od jiného autora, nevím.
Krásný víkend všem!

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

To : F.Chot

Konečně jeden neutrální příspěvek bez pomlouvání. V poslední době se tu hemží samé jedovaté zmije.

Nahoru

VAROVÁNÍ VŠEM!

V našem regionu, nejvíce na Novoborsku, je údajně nebývalý výskyt jedovatých zmijí! Hemží se hlavně na zahradách... :) Varování je hlavně všem ZAHRADNÍKŮM! Za naši rodinu dodávám, že žádnou zmiji jsme nikdy nepomluvili, nepomlouváme, i když se, nejenom neutrálně, divíme...

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolemJak by mohl vypadat seznam oceněných

Dostala jsem příspěvek Být na chvíli prezidentem a možnost propůjčit vyznamenání , v kterém je seznam ,zcela odlišný od toho letošního ,opatřeného razítkem prezidenta a premiérem vlastnoručně kontrasignovaného. Čímž netvrdím,že si mnozí vyznamenání nezaslouží.Ale třeba Cimický,když odhlédneme od možné aféry se zneužíváním pacientek,tak ten,jak si pamatuji, v r.1989 po´žadoval přísné potrestání všech nás, signatářů Několika vět,protože republiku si pozvracet nedáme,jak se říkávalo. Pokud byl veden jako spolupracovník StB v kategorii Důvěrník,tak o té spolupráci nemusel vědět.prostě jen mluvil a mluvil.Takových bylo...
Ze seznamu jen vybírám:

Ke dni 28. října 2021 prezident republiky propůjčuje
Řád Bílého lva s řetězem občanské skupiny I. třídy in memoriam panu prof. PhDr. Tomáši Garrigueovi Masarykovi, prvnímu prezidentovi Československé republiky. Profesor Masaryk se zasloužil o vznik samostatného československého státu. Státní vyznamenání přebírá pravnučka pana prezidenta Masaryka paní Charlotta Kotíková.

Řád Bílého lva s řetězem občanské skupiny I. třídy paní magistře Zuzaně Čaputové, prezidentce Slovenské republiky. Paní Čaputová se významně zasloužila o rozvoj demokracie, humanity, lidských práv a dobrých sousedských vztahů mezi našimi zeměmi.

Řád Bílého lva občanské skupiny II. stupně in memoriam panu Luďkovi Petříkovi a panu Vratislavu Havránkovi. Oba muži byli zaměstnanci společnosti Imex Group ve Vrběticích na Zlínsku a před sedmi lety zemřeli na následky výbuchu muničního skladu. Do teroristické akce byli zapojeni důstojníci ruské vojenské zpravodajské služby GRU, jednotky 29155. Vražda pana Petříka a pana Havránka je nepřátelským aktem cizí mocnosti proti České republice a trvalým mementem pro česko-ruské vztahy.

Řád Tomáše Gariguea Masaryka panu ak. sochaři Otmaru Olivovi. Pan Oliva je světově uznávaným autorem liturgických předmětů a úprav chrámových prostor. V roce 1979 se během základní vojenské služby stal obětí udání spoluvojáků a byl uvězněn za šíření materiálů Charty 77. Udání je přičítáno před časem zesnulému tajemníkovi českého primase páteru Badalovi a spisovateli Vlastimilu Vondruškovi. Po propuštění z vězení se pan Oliva podílel na založení samizdatového nakladatelství Refugium Velehrad. Jeho zásadovost, útrapy a statečnost jsou trvalou připomínkou pevnosti charakterů v období normalizace.

Řád Bílého lva vojenské skupiny I. třídy plukovníkovi, inženýru Michalovi Koudelkovi. Pan Koudelka je pověřený řízením Bezpečnostní informační služby a významně se podílí na ochraně občanů před hrozbami terorismu, organizovaného zločinu, extrémismu a špionáží cizích mocností a na ochraně bezpečnosti, demokracie a svobody České republiky.

Řád Bílého lva občanské skupiny I. třídy monsignoru Prof. PhDr. Tomáši Halíkovi, Th.D.. Pan Halík je katolický kněz, teolog, religionista, sociolog, psycholog, pedagog a filozof, který se svým dílem a veřejnými postoji zasloužil o demokracii, svobodu a mezináboženský dialog.

Řád bílého lva vojenské skupiny I. třídy panu brigádnímu generálovi inženýru Karlu Řehkovi. Pan Řehka je ředitelem Národního úřadu pro kybernetickou a informační bezpečnost a dlouhodobě se zabývá tématem hybridní války a vojenských informačních operací. Úřad pod jeho vedením dosahuje vynikajících výsledků v ochraně bezpečnosti České republiky

Ke dni 28. října 2021 prezident republiky uděluje
Medaili Za zásluhy II. stupně paní Ludmile Klaudové, nejstarší občance Veselí na Moravě. Paní Klaudová ve věku sto let ušila pro spoluobčany stovky ochranných roušek proti nákaze covidem 19 v první etapě pandemie.
Medaili Za hrdinství Tobiáši Rechovi, žáku Základní školy v Mikulčicích. Desetiletý Tobiáš projevil mimořádnou statečnost a pohotovost, když ošetřoval tornádem zraněné spoluobčany. Jeho pomoc ocenili také profesionální záchranáři Jihomoravského kraje Živel si vyžádal 6 mrtvých a více než stovku zraněných. Mikulčice patřily k tornádem nejvíce zasaženým obcím.
Medaili Za zásluhy II. stupně panu MUDr. Martinu Strakovi, primáři interního a covidového oddělení Nemocnice Sokolov. Přes neschopnost Babišovy vlády zajistit regionu odpovídající pomoc a logistiku v boji proti virové nákaze zvládli pan Straka a pracovníci jeho oddělení krizovou situaci a zabránili tak masivním ztrátám na životech pacientů.
Medaili za Zásluhy II. stupně paní Nině Sobotkové. Paní Sobotková je zdravotní sestra pražské Fakultní nemocnice Bulovka. Medaile je udělena jako symbolické ocenění všem zdravotním sestrám a zdravotnímu personálu českých nemocnic za mimořádné nasazení a obětavost v péči o nemocné covidem 19.
Medaili Za zásluhy I. stupně paní Dagmar Peckové, české pěvkyni. Paní Pecková dlouhodobě reprezentuje vlast na světových operních scénách a hudebních festivalech a výrazně se veřejně angažuje pro občanskou společnost, svobodu a demokracii.
Medaili Za zásluhy I. stupně panu magistru Jaroslavu Kmentovi, českému novináři a spisovateli. Pan Kmenta je výraznou osobností české žurnalistiky, která bez ohledu na osobní rizika zmapovala a popsala zneužívání politické moci a zločiny v éře Václava Klause, Miloše Zemana a Andreje Babiše. Pan Kmenta se významně zasloužil o svobodu projevu a demokracii.
Medaili Za zásluhy II. stupně panu Jolyonu Naegelovi. Pan Naegele byl v roce 1985 akreditován jako korespondent Hlasu Ameriky v Československu. Přestože byl fyzicky napaden a monitorován státní bezpečností, přibližoval v komunisty nenáviděné rozhlasové stanici reálné dění v socialistickém Československu a skrze rozhlasové rozhovory komunistickému režimu nepohodlné osobnosti jako Václav Havel, kardinál Tomášek ad, ale také pád totalitního režimu a listopad 1989. Pan Naegele se zasloužil o svobodu a demokracii v naší zemi.

Jsou tam ještě další jména,takový pěkný Český sen..
Přeji příjemné dny!

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Soudruhu Chote, my jsme TV film Ohnice znali, posuzovali..., tak nic nového! Ano, šlo nám o skutečného autora, původního! Fakt, že gerontofilik Ovčáček je tak neuvěřitelně naprosto hloupý, se komentovat nedá. Jsme nad věcí.

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Sorry, opáčko!

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Sorry, opáčko!

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

To : Lenka Šepsová

Zapomněla jste napsat, že ten seznam vyznamenaných je od "prezidenta " Šarapatky.

A z čeho usuzujete vy a taky CL21 , že se Ovčáček k těm veršům hlásí jako autor ? A když ho za to zas samozřejmě pomlouváte.

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Lidé,čtěte. Nepsala jsem, zahradníku, že jsou to verše Ovčáčka,proboha! Jenom,že je zveřejnil na svém twitterovém účtu jako mluvčí prezidenta. Dle mého má poruchu osobnosti,na tom trvám a nemyslím si to až teď. Někomu se zase Ovčáček líbí a je s ním spokojen a je i spokojen s tím,jak vykonává funkci mluvčího a neshledává na jeho vyjádřeních nic "prdlého". Já ano. Někteří zase řeší jeho orientaci,což mně osobně je ,jako u mnohých dalších lidí, úplně,abych použila slova z Cimrmana, u p...le,, čili ganz egál. Lidé jsou ve svých názorech různé a já v tom nevidím nic divného. Howg.

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Proboha! Nějakej Ovčáček ( mluvčí prezidenta) zveřejnil na svém osobním twitterovém účtu něčí verše, které se mu možná líbí. To pro vás byl impuls stanovit mu veřejně diagnozu, aniž to po vás někdo chtěl ? Jakou poruchu máte v tom případě vy ?

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Zahradniku, zahradniku! Co kdybyste si nejdřív pořádně přečet TO, na co pak moudře chcete reagovat:
"Dle mého má poruchu osobnosti,na tom trvám a nemyslím si to až teď."
Já si to taky myslím už dávno, to jsme dva a rozhodně nejsme sami...

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Myslet si můžete , co chcete , ale veřejně to o někom rozhlašovat nebo psát ? To jako proč ? Škodit mu ? Posmívat se mu ? To se prostě nedělá, alespoň já jsem tak byl vychovanej. Někdo je zas nevychovanej .

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Zdroj vědomostí p. zahradníka, Parlamentní listy, opět zafungoval.
Na Twitterovém účtu se tituluje Jiří Ovčáček PREZIDENT mluvčí. Již to PREZIDENT velkými písmeny vypovídá.
Specielně pro vás. Co by jste řekl, kdyby na svém účtu Jaromír Dvořák STAROSTA Nového Boru, psal Jarda takové pitominy, vzýval k modlitbám, citoval bibli ...

Minulý týden. Před státním svátkem, kdy jsme zavrhli Karla Habsburského ! "Připomínáme si blahoslaveného císaře Karla Habsburského. Člověka, který vroucně toužil po míru a rmoutilo ho utrpení nevinných.
Právě v bouřlivé současnosti, kdy agresivita nabývá vrchu, mnoho potřebujeme jeho přímluvu za zachování míru v lidských srdcích a tím i ve světě."

Lidem této země svobodně a demokraticky zvolený prezident republiky čelí, oslaben nemocí, obrovské a mocné přesile, která touží za každou cenu usurpovat moc.
Ale je tu právě lid této země, který má dobré srdce, a na svého prezidenta nezapomíná.
Děkuji, děkuji, děkuji vám!

“Nejsem Edvard Beneš, abych ustupoval tlaku hulákajícího pražského davu.”
Co Bůh řídí, dobře řídí.

Parafrázuji jeho tweet
"Přeji novoborskému lidu štěstí založené na lidských, morálních a duchovních hodnotách, za které se modlím. Úpěnlivě žádám Boha, aby měl pro Vás i všechny obyvatele České republiky dostatek Božího požehnání."
Asi by jste si řekl, že starostovi hráblo.

Ale když tohle páchá Tiskový mluvčí prezidenta republiky a ředitel Tiskového odboru Kanceláře prezidenta republiky (jak se tituluje), nevím zda se smát nebo plakat. Ale je to dle vás asi v pořádku.

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Ještě jsem našel perlu
Jiří Ovčáček
@PREZIDENTmluvci
Dočetl jsem se, že jsem blázen.

Přiznávám se veřejně, jsem:

My jsme blázni pro Krista

Asi to bude ještě horší, než psala paní doktorka. :o)))

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Porucha osobnosti je termín používaný v psychiatrii mnoho,mnoho let a je součástí mezinárodní klasifikace nemocí MNK. Mluvčí,opakuji,je to oficiální mluvčí prezidenta,čili zastupuje a tlumočí prezidentovy názory navenek, je veřejnou osobou. Soukromě , v korespondenci,která je opravdu pouze soukromá,si může psát ,co chce. Pokud píše veřejně,tak píše veřejně. Za to,co Ovčáček píše na svém twitteru veřejně,nese odpovědnost.Tak tomu snad má být. Nedovedu si představit jinou zemi,kde by toto bylo možné,jako se to nyní děje u nás. Chápu,že někteří lidé se snaží Ovčáčka omlouvat a jeho kritiku odmítají,ač podvědomě tuší,že něco není v pořádku. A smířit se s tím,že jimi volený prezident pozbyl díky svému životu a diagnosám,které si vypěstoval sám bez cizího zavinění, schopnost vykonávat svůj úřad,není pro někoho jednoduchá. Kdyby s touto diagnosou chtěl Venca Vinca vodvedvedle vést firmu s deseti zaměstnanci a jezdit pod vlivem autem,tak by si klepali na čelo. Ale u prezidenta ,který zastupuje více než 10 mil. lidí a je vrchní velitel vojsk je to jiné přece,když jsem ho volil...

Čas ukáže a u těchto nemocí ,obecně řečeno a podloženo studiemi ,léčením a pozorováním stovek,tisíců pacientů , čas nepracuje v prospěch nemocných s touto chorobou. To tak je, a pisatel těchto řádek může být sice napadán, ale pamatujme na werichovské-Řek jste pravdu,ale zní to blbě..

P.S. Četla jsem,že už Bobošíková obcházela poslance za SPD,protože by chtěla zase kandidovat na prezidenta.
Přeji pěkný den! We will see,co vydá lékařské konsilium v pátek. To už bude prezident v podstatě 4 týdny na lůžku s intenzivní péčí.

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Jsem se dočetla,že konspirační teorie o „zdravém“ prezidentovi a údajném ústavním puči, který chystá Senát, podpořil nejen poslanec SPD Jaroslav Foldyna,to je docela známá věc,ale i na doživotí odsouzený dvojnásobný vrah Jiří Kajínek,kterému dal prezident milost....
Hezký den!

Nahoru

Re: Volby 2021 a "vychovanej zahradnik"

Tak VYCHOVANEJ člověk se v první řadě vždycky VYCHOVANĚ představí (každá etiketa na to pamatuje), aby všichni věděli, s kým mají tu čest. A aby ručil za všechno, co řekne a udělá, svým jménem. Na kterém mu záleží. Ovšem mezi hackery, trolly, lokálními hejtry a užitečnými idioty takové podružnosti nic neznamenají...
Má "zahradnik" vůbec pojem o tom, co znamená CHUCPE?

A ještě něco: Sedí-li v kterékoli veřejné funkci omezenej pitomec bez morálních zásad, je ve veřejném zájmu opakovat to veřejně tak dlouho, dokud se to nezmění.

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

To: 31. Říjen 2021 - 23:19 | moldavit

Hm, jestli ono na "TO" také nemá vliv skutečnost, že maximální délka jména/přezdívky na Twitteru je nanejvýš 15 znaků ...

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Moldavite - pro příště - Twitter vůbec nesleduju a vše o Ovčáčkovi mám jen z Hydeparku a hlavně z jeho "hodnocení" od místních diskutujících. Pravda , ty pomluvy svědčí víc o nich než o něm. Víceméně, to je to, co mě zajímá a baví daleko víc, než nějakej Ovčáček v Praze :-)
Parlamentní listy ano, ty čtu a několikrát jsem to napsal. Ty byly zdrojem informace o jiném seznamu vyznamenaných "prezidentem Šarapatkou". Kdyby je sledovala i p. Šepsová , mohla ten zdroj uvést sama.
Pane Tichý, vás to stále sžírá, že tady působím inkognito. Už se na to vykašlete, musel jste přece přijít na to, že se odtajnit nechci. Přestaňte se "zahradníkem " trýznit a věnujte myšlenky něčemu užitečnému .

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Pane zahradníku o tom to je. Vy twitter nečtete, tedy nevíte jak ubohá je prezentace našeho prezidenta mluvčím (jsme k smíchu i světu), ale víte, že kritika Ovčáčka je pomluvou. Nějak tomu trvale nerozumím.
Druhá věc je, že existují dnes dvě skupiny lidí. Jedni kriticky shání informace, ověřují z různých stran (televize, "meinstreamová media" atd).
Druzí hledají to, co se jim líbí a odpovídá jejich "světonázoru". Pak se stávají konzumenty různých dezinformačních medií jako vy. Horší je ještě, když se dají na alternativní pravdy. Můj spolužák, bývalý ředitel odboru na krajském úřadě, tomu propadl a není zdaleka sám. A těm, co to zplodí ještě platí. Už ho ani neupozorňuji na ty manipulace a lži (stačí si dát vyhledat googlem a je to za pár vteřin). Protože svět je zmanipulovaný, všichni lžou a jenom tahle "sekta" má pravdu. Když jsem ho dotlačil "do kouta" řekl...máš pravdu, ale já chci slyšet tohle.

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

To je pravda, Twitter nečtu, ale urrčitě rozeznám kritiku od pomluvy. Tady se pomlouvalo až se hory zelenaly a zesměšňovalo a vůbec nejlepší v tom jsou p.Tichá a CL21 . Kritika by měla být analytické posouzení ,neměla by napadat něčí důstojnost a ani si tropit posměšky z kritizovaného. Kritika musí mít zdůvodnění , jejím cílem by nemělo být odsuzovat a hanět. Nejjednodušší je mluvit kriticky jen o tom , co jste sám viděl na vlastní oči nebo slyšel na vlastní uši. Nebo snad p.Tichá byla u toho, když prezident v deliriu říkal, že vidí pavouky, že jim padají nohy. To je čistá pomluva , kterou tlumočí jen dál, co někde pochytila z pochybných zdrojů - nevím jakých. Pokusil jsem se to trochu objasnit, když trvale nerozumíte rozdílu mezi pomluvou a kritikou.
A k tomu vyhledávání informací jen tolik, že většina lidí je sbírá jednostranně a jestli porovnává info z Čt 24, z veřejnoprávní televize, Lidovek, z webu Seznam zprávy , Aktuálně cz., Deníky.cz nebo Novinky je úplně jedno.
Jiní hledají informace v médiích, kterým z dlouhodobé zkušenosti věří. Obě skupiny by samozřejmě měly k informacím přistupovat kriticky nikoliv slepě.

Nahoru

Re: Zahradník mravokárce

Pane Zahradníku, vaše mravokárná slova jsou v poslední době takřka vždy mimo mísu!
28. Říjen 2021 - 1:34 | Jana Tichá - vložen link na článek (zdroj): Vidím pavouky, padají jim nohy.
Nic více, nic méně, bez jediného slova komentáře!

Na druhou stranu, jak můžete vědět, že jde o pomluvu? Vy jste byl u toho? Možná jste naléval...
Skutečnost, že prezident je alkoholik (pro vás srozumitelněji ožrala), je letitá,
sám o tom v oficiálních médiích opakovaně mluvil - kolik čeho denně vypije!
Prezidenta slepě hájíte, to je vaše svaté právo. Ovčáčka mu závidíte, třeba bude volný...

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Vy teda šíříte pomluvy a navíc ještě plácáte nesmysly.

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Pane zahradníku, myslím že to pomluvy nejsou.
Co mne k tomu vede?
1. Pokud by to nebyla pravda, jistě by již Mynář dal žalobu za miliony, jako to udělal, když někdo napsal, že má rakovinu. To musí mít sakra podložené.
2. V článku se píše o zavedení sondy PEG. Dnes potvrzeno.
3. Připíjel si jak doloženo „Smrt abstinentům a vegetariánům!“
Přiznával opakovaně, že jeho normou jsou dvě lahve vína a pár panáků
https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-volba-prezidenta/189549/test-blesku-den-podle-zemana-nonstop-ja-chci-pit-nonstop.html
Již v r. 2013 napsal MUDr.Karel Nešpor CSc, přední odborník na závislosti
"Přepočítal jsem množství alkoholu v šesti skleničkách vína a třech panácích slivovice. Vyšlo mi 180g čistého alkoholu. To je rizikové i pro zdravého člověka," předpověděl i ochrnutí nohou.
Zdroj: https://www.lidovky.cz/domov/pokud-zeman-neprestane-pit-muze-i-oslepnout-tvrdi-nespor.A130803_110501_ln_domov_jzl
Dnes potvrzena cirhoza jater, nemoc typická pro alkoholiky.
Pokud by jste měl televizi, mohl jste vidět diskuzi dvou odborníků, MUDr. Nešpora a MUDr. Stehlíkové právě k tomuto problému. Shodli se, že musel mít delirium, když ho od alkoholu odstřihli. Navíc Nešpor prohlásil, že po celý život Zeman působil jako reklama na alkohol.
V dnešním prohlášení je zdůrazněno "že bude záležet, jak prezident bude dodržovat životosprávu, kterou mu lékaři ze střešovické nemocnice předepsali."
Jistě umíte číst mezi řádky.

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

MUDr. Stehlíková aktuálně
"Může se někdo konečně pochlapit a říct nahlas, že terminální fáze alkoholismu není slučitelná s pozici prezidenta České republiky?"

Obávám se, že politici, Senát ani Poslanecká sněmovna, tu odvahu říct dnes již zcela zjevnou pravdu, z různých důvodů nemají.

Náš "lidový" prezident si celoživotní nadměrnou konzumací alkoholu zdevastoval játra natolik, že mu přestala fungovat - cirhóza jater.

Známkou pokročilosti tohoto onemocnění je ascites - tekutina v břišní dutině, kterou Zemanovi odstraňovali při jeho prvním pobytu v nemocnici a jaterní encefalopatie, která způsobuje:

problémy s myšlením

změny osobnosti

špatné soustředění

problémy s rukopisem nebo ztráta jiných jemných pohybů rukou

zmatenost

zapomnětlivost

špatný úsudek

Nejde o to, že je Zeman nemocný, to byl i Václav Havel, který trpěl celou řadou vážných chorob.

Ten zcela zásadní rozdíl je v tom, že žádná z nemocí Václava Havla mu nezpůsobila poškození mozku a alkoholickou demenci.

Jak se projevuje Korsakovova psychóza:

závažná vada krátkodobé paměti

člověk si není schopen něco vštípit do paměti

fabulace

dezorientace

halucinace

apatie – netečnost

anhedonie – neschopnost radovat se

trvalé poškození intelektu

nervové záněty

Je nedůstojné, jak pro Miloše Zemana, tak i pro Českou republiku, aby člověk v tomto tristním mentálním stavu, byl dál hlavou státu.

Ostudy, mlžení, lhaní, utajování informací a nedůstojného divadla kolem zdravotního stavu prezidenta republiky - především utajování jeho psychického stavu - už bylo dost.

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Hmmm, před několika dny jsem zde již uvedl - hyeny.
Vaše péče o "alkoholismus" Miloše Zemana vůbec nekoreluje s nulovou péčí o alkoholismus Václava Havla ...

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Už jsem to psala,to werichovské- Řeks jste pravdu,ale zní to blbě. Prof.Pafko naznačil,i když,my nesmíme ani naznačovat. Potvrdil to, co se ví dlouho..
Pěkný den přeji!

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

https://www.extra.cz/spekulace-o-zdravotnim-stavu-prezidenta-ma-vazne-problemy-s-jatry-rika-stehlikova-hrad-ji-zazaluje-2aff0
Spekulace o zdravotním stavu prezidenta: Má vážné problémy s játry, říká Stehlíková. Hrad ji zažaluje
....psychiatrička Džamila Stehlíková, podle níž se prezident dostal do nemocnice kvůli „metabolickému rozvratu v rámci alkoholické jaterní cirhózy”. Mluvčí Hradu Jiří Ovčáček uvedl, že je Zeman v pořádku a že Stehlíkovou kvůli jejím kontroverzním výrokům zažaluje.

Tak tohle bylo přesně před měsícem. Kdo lhal a kdo ne?

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

A měl Václav Havel v době,kdy vykonával svůj úřad, cirhosu,ascites, byl snad dezorientován, na pokraji smrti díky minerálnímu rozvratu, musel být krmen PEGem, upoután dlouhodobě ( u Zemana není není vyloučeno,že trvale) na lůžko,neschopen postarat se sám o svou osobu?T Píšete alkoholismus Zemanův v uvozovkách. Zřejmě nevěříte,co mu cirhosu přivodilo. Pravděpodobně si stav způsobil nealko becherovkou,nealko vínem a pivem atd.
Konsilium lékařské je podle Vás taky složeno z hyen asi. Stanovisko je profesionální, nic jiného jsem nečekala. Nebo Vy se domníváte,že může prezident zastat všechny své ústavní funkce? Včetně přijímání návštěv,dipl. sboru atd.Je to vrchní velitel vojsk krom jiného. Terminální stav cirhosy jaterní není pěkné onemocnění a hlavně není léčitelné a je nevypočitatelné , co se duševních funkcí týká. Laikům se může zdát,že došlo k zásadnímu zlepšení,ale zdání velmi často,velmi často klame.
Přeji pěkné dny.

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

A kdo jsou ty hyeny? Ti co říkají pravdu, nebo ti, co lžou celému národu a jistě parazitují na stavu prezidenta, již proto, že mají na Hradě pré? Ják říkají Němci : Prá' haben
A Havel? Taky denně přiživoval těch 0,5 promile? Něco víte? Jistě se na jeho plicích podepsaly komunistické kriminály a kouření. V těch kriminálech toho asi moc nevypil.
Pokud jste se dívali na Reportery, hovořil tam Žantovský a doložil zase lhaní Mynáře. Na obrazovce běžely denní oficielní zprávy o stavu prezidenta Havla.
Pro p. zahradníka, který nemá televizi 13´ 40"
https://www.ceskatelevize.cz/porady/1142743803-reporteri-ct/221452801240032/video/871580
Jinak je evidentní (pro toho, kdo byl na návštěve na JIP), že Zemanův ansámbl prezidentovo zdraví vůbec nezajímá.

Nahoru

Re: Hlavně pro Chota, Zahradníka a další nehyeny...

Celá naše široká rodina se shodla, že v zásadě nemáme problém s ožraly, tedy díky tomu, že žádného v rodině naštěstí nemáme! Alkoholismus je hlavně problém samotných ožralů a neradostně jejich blízkých, lékařů, kteří by se mohli věnovat důležitějším pacientům, a zdravotních pojišťoven, které péči o ně krvavě hradí na úkor potřebnějších pacientů...

Nemáme ani problém s tím, že pan Miloš Zeman je alkoholik, tedy ožrala.
Problém máme se souběhem funkcí Prezidenta ČR a Ožraly!

Mimochodem, v telefonickém rozhovoru na stanici Frekvence 1, Miloš I. několikrát vyslovil "nepřesnosti", tradičně plival síru (možná kancléř tajně nosí placatice) - ve stylu lží o Ferdinandu Peroutkovi poplival lživě Tomáše Halíka, který oproti MZ je vskutku osobnostně a morálně formát!

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Moldavite, jistě mi dáte za pravdu, že je rozdíl, když se ke zdrav. stavu prezidenta veřejně vyjadřují doktoři - a to ti, kteří ho mají v péči a úplně něco jiného je, když se na jeho neutěšeném zdravotním stavu pase nějaká tetka s druhou tetkou , přidají k tomu samozřejmě hradní ansámbl a kdeco dalšího se hodí a pak své úvahy radostně obnaží třeba tady na Hydeparku. To jsou ty pomluvy.
Promiňte, není nic pěkného pást se na něčí nemoci. Já se necítím vůbec kompetentní zdraví prezidenta ani komentovat. Komentuju ty, co pomlouvají.

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem PP

Že PP dlouhodobě není prezidentem dolních 10 milionů, že se neřídí "idiotskými" ústavními zvyklostmi, že neprosazuje zájmy státu a že jsou patrné některé psychiatrické příznaky uvedené výše (6. listopad 2021 - 9:09), vidíme přece všichni v přímém přenosu, kdykoli PP poskytne médiím rozhovor...

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

No doposud jste ale ty pomluvy nekonkretizoval, pane zahradníku. A ty zprávy nejsou od tetek, ale renomovaných doktorů - psychiatrů, kteří mají s alkoholiky denní zkušenosti.
A jestli je někdo mistrem v pomluvách? Šestkrát soudně potvrzených pomlouvačů, jako Zeman, asi moc není
https://www.forum24.cz/v-den-kdy-se-stat-za-lzivy-vyrok-o-peroutkovi-omluvil-vypustil-zeman-novou-lez/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box&dop_req_id=cVIoeFSxHf3-202111071454&dop_id=14149672

Nahoru

Re: Hlavně pro Chota, Zahradníka a další nehyeny...

Pro: 6. Listopad 2021 - 15:24 | Jana Tichá

No, a když byl posledním prezidentem ČSSR, prvním a jediným ČSFR a prvním ČR v souběhu s ožralstvím Václav Havel, tak jsme tu od vaší "široké rodiny" neviděli ani písmenko ...
Co jste to za "malého" člověka, že své mindráky, svou nenávist ... ukájíte tím, že veřejně urážíte a hanobíte prezidenta republiky?!
Víte, do této chvíle jsem o VH nepoužil veřejně shora uvedené označení - mám respekt k funkci prezidenta, dokonce i když ji zastával VH. Ale teď vidím, že naše společnost je skutečně hluboce rozdělena, a rozdělují ji především neurvalé hyeny vašeho typu!

Nahoru

Re: Hlavně pro Chota, Zahradníka a další nehyeny...

Když se to správně formuluje, dá se za ožralu označit kde kdo. pane Chote. Někdo se tím dokonce veřejně chlubí. Třeba MZ.

VH byl jednou z tváří demontáže komunismu. Režimu, který vraždil vlastní lidi, buzeroval za dlouhý vlasy, šikanoval děti za jejich rodokmen a vůbec zastavil vývoj společnosti na 40 let a režimu, který rozdělil společnost a svým zatuchlým pachem jí pomáhá rozdělovat dosud. I prostřednictvím dalších lidí, kteří zarytě tvrdí, že ve straně (nebo v STB) nebyli. I když i soudy potvrdily opak.
Komunista je ten poslední, kdo by si měl VH brát na jazyk a to v souvislosti s čímkoliv i když dokážu pochopit, že i po více než 30ti letech vám stále leží v žaludku.
Zaplať pánbůh, že to tak je a doufám, že po příštích volbách už to nebude ani těch 1,5% a celý ten stín skončí v učebnicích dějepisu.

Nahoru

Re: Hlavně pro Chota, Zahradníka a další nehyeny...

Když se to správně formuluje, dá se za ožralu označit kde kdo. pane Chote. Někdo se tím dokonce veřejně chlubí. Třeba MZ.

VH byl jednou z tváří demontáže komunismu. Režimu, který vraždil vlastní lidi, buzeroval za dlouhý vlasy, šikanoval děti za jejich rodokmen a vůbec zastavil vývoj společnosti na 40 let a režimu, který rozdělil společnost a svým zatuchlým pachem jí pomáhá rozdělovat dosud. I prostřednictvím dalších lidí, kteří zarytě tvrdí, že ve straně (nebo v STB) nebyli. I když i soudy potvrdily opak.
Komunista je ten poslední, kdo by si měl VH brát na jazyk a to v souvislosti s čímkoliv i když dokážu pochopit, že i po více než 30ti letech vám stále leží v žaludku.
Zaplať pánbůh, že to tak je a doufám, že po příštích volbách už to nebude ani těch 1,5% a celý ten stín skončí v učebnicích dějepisu.

Nahoru

Re: Hlavně pro Chota, Zahradníka a další nehyeny...

Soudružka Konečná se rozjela naplno. V HN třeba říká,že dostává stovky mailů od lidí,kteří ji píší,že litují,že nevolili KSČM.Kdyby prý věděli,že bude mít tak málo procent,tak by volili. Svatá prostoto! A taky, tvrdí, že zdravotnictví nyní bude jen pro vyvolené. ...No comment.
V Českém rozhlase Plus zase perlila nad odkazem VŘSR :V jádru bude člověk a ne peníze, to je velkým poselstvím VŘSR.
V jádru bude člověk,to jsme viděli. Gulagy,popravy,mučení, hladomor na Ukrajině atd.atd. Soudružka se těm obětem asi vysmívá. ..
Pěkný den!

Nahoru

Re: Hlavně pro Chota, Zahradníka a další nehyeny...

Babička i dědeček se zde již nikdy nebudou vyjadřovat, komentovat!
My, mladší, jsme to jim zakázali! Jsem vnuk, píšu jménem všech!
Komentář pana soudruha Chota zde byl na zvracení!
Nikdo ani slovem na ty zvratky nereagoval!
Bohužel ani paní doktorka Šepsová, ani pan Tichý, ani pan Moldavit, ani kdokoliv další...
Jedno totalitní udavačské prase poplivalo slušnou paní!
Je-li i o tomto tento hydepark, tak prosíme - sorry všem!
Povídejte si již pouze mezi sebou!
Prarodičům jsme znemožnili vše zde...
Prostě je máme rádi, milujeme, nedovolíme, aby svině se o ně otírali...

Nahoru

Re: Hlavně pro Chota, Zahradníka a další nehyeny...

Nezlobte se,ale já nevím,proč bych měla na p. Chota vždy reagovat. Nic se tím nezmění a on třeba i na ty reakce čeká,on se,stejně jako jiní komunisti n( a nejen oni), nezmění.
P.S.dezinformace už jedou na plné obrátky, vláda ještě ani není jmenována. jedna moje dobrá známá,intelkigentní žena, 85 let, mi včera sdělila, zda vím, co připravuje ten Stanjura?. Prý všichni důchodci,kteří mají důchod větší než 15 tisíc budou muset platit nemocenské .A rovnou věděla kolik- Čtyři tisíce. Pravím- to ti přišlo do řetězového mailu nebo jsi to někde četla? Prý je to z internetu. ... Nemocenské,pravím, odvádí za zaměstnance zaměstnavatel a OSVČ si platit n může a nemusí, to přece víš, ne? No,ale "oni" to chtějí zavést... Pravím-a co s tím má společného min. financí?A to má VŠ a do této doby jsem ji považovala za lucidní osobu.. Hezký den!

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

"Připraven rozdrtit komunisty, zlikvidovat a smést je z povrchu zemského. Rozšmelcovat ten rudej neřád nečistej, nakopat ho do bolavejch zubů! Zabít! Zabít! Zabít! Ty hnusný svinský komouše, nenávidím je! Nenávidím! Ááááá! Ááááá!!"

Konec citátu z Létajícího cirkusu Montyho Pythona, S01E03.

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem, nebezpečí, co se vůbec nezvládá

Navazuji na příspěvek paní Šepsové o důchodkyni, podléhající dezinformačním mailům.
Psal jsem o besedě s expertem na ruskou hybridní válku, panem Kundrou minulý rok.Právě pomocí řetězových mailů, diskuzí pod články a pod. je primární hlavní cíl vytvořit ve společnosti nedůvěru, nevěřit ničemu, znejistit, podléhat dezinformacím.
Tak jsem to začal sledovat, když je člověk všímavý najde to - chyby překladače, divná čeština, jedou bez přestávky, začínají ve čtyři ráno, časový posun. Nasekají i 120 příspěvků za den.
I oni se ale vyvíjejí, to je na delší povídání. Navíc ty trollí farmy, jak jsem četl, jsou i u nás, a lze si ovlivňování společnosti takovým jednáním objednat.
Že to společnosti přináší obrovské škody nejenom ekonomické, ale hlavně morální, je třeba v covid období nesporné.
Že si nevymýšlím. Třeba takový Veselý končil včera po desáté, začal ve před čtvrtou ráno, za 7 měsíců 3000 příspěvků. Teď již za dnešek (10,22" hod) 37 příspěvků. Včera stihl 121.
https://www.seznam.cz/profil/petr-vesely-cce3e0b8f94b176454d8c3ce44cb9d7ec0a77749a42b59146eed

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Tak jsem mrknul na soudruha soudruha Chota (kdysi v té protifašistické skupině zde), co má nového na FB. K pobavení.
Začíná odkazem předsedkyně česko- ruského přátelství, že kdo bude proti Rusku tak uvidí
Pak je tam 5krát obrázek (zřejmě se to moc líbí) hlášení Stalinovi, že je tu moc fašistů. Stalin odpovídá Nu což, je na čase, abycom se vrátili. Asi ti jeho hrdlořezové. Nedávno tu nakonec byli, ve Vrběticích). Kupodivu pod tím je obdivována SPD, jako náramní vlastenci.
A pak jsem řval smíchy. Jsou tam fotografie z nějaké oslavy gen. Svobody pořádané KČP
V uniformách pohraničníků stojí čestnou stráž navlečení jak vagabundi.
Kalhoty přes kanady, opasek hluboko pod kapsami (jak říkali mazáci nákulník), palec nepřitažen. Takhle oblečen za nás by šel pro výstrojovou nekázeň rovnou do báně. A oni vzdávají čest prezidentovi...
Hlavně ale (asi hodnost svobodníka) na hrudi metálů jak severokorejskej jenerál.
Řekl bych, že rozčilovat se nemá smysl, jako zábava a k pousmání začínají bý soudruzi vhodní.
Kdo se chce pobavit. 25. mají slet v Liberci, hlavní chod bude boršč. Nezapomnělo se ani na zábavný a kulturní program. Doufejme, že ho dají i na FB.

Nahoru

Re: Ano, pane Jiří

Skvělý a nezapomenutelný Jiří Grossmann plus zpěvačka Zuzana Buriánová - skladba "Ano, pane Jiří".
A tak, pane Jiří (Moldavite), sdělujeme: ano, inspiroval jste nás! I my jsme mrkli na soudruha Chota.

Výsledek je neuvěřitelný, obdivuhodný.
Soudruh četná média, hlavně sociální sítě, stíhá takřka denně s mnoha komentáři.
Je ovšem fakt, že ne vždy sklízí, co zasel, reakce jsou stále častěji nesmlouvavé... Jak jinak!

Pro ilustraci jako příklad věrný přepis z minulé soboty,
konkrétně jednu z reakcí na komentář s. Chota u příspěvku k "Průvod alpských čertů":

The Cool design.cz
František Chot: Názory starého komunisty zajímají jen další staré komunisty už aby vypadly ze zastupitelstva na dobro jako u voleb.
The Cool design.cz
František Chot: Donašeč za*ranej.

Poznámka:
Hvězdičku jsme decentně vložili my, původní komentář českolipské reklamní agentury byl přesný.
No jo, ty zdejší občasné "úlety", navíc v rámci HP, jsou vlastně jako čechrání v prořídlé kštici... :)

Dodatek pro kulturní nadšence, kterých zde k naší radosti není málo.
Na FB jsme dali nový příspěvek:
JOSEF HICKEL - Z ČESKÉ LÍPY K CÍSAŘSKÉMU DVORU
https://www.facebook.com/lidovy.obcasnik

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem-Josef Hickel

Děkuji CL21 za upozornění. Nevěděla jsem,že tento malíř,který krom jiného vytvořil charakteristický portrét stojícího Josefa II., pocházel z Č.Lípy..
U těch soudruhů si někdy vzpomenu na Tlučhořovy, výborný seriál s Kaisrem a Lábusem,kde Páťa v podání Kaisra vzpomíná plačtivě jako starý komouš a esenbák na staré dobré časy, kdy si mohl bouchnout a udat, zatímco nyní zas budou muset caparti malí dělat v továrnách... A Božena Tlučhořová,v podání Lábuse,jak byla jako čarodějka, z dvou kil masa tisíc obědů ve školní jídelně udělala a ještě přinesla Páťovi kus žvance domů..Pěkný slunný den!

Nahoru

Re: Volby 2021 a vše kolem

Jeden z nás dvou je blázen ...
Nic takového na mém účtu není.
Že bych byl tak "významný" aby někdo vytvořil můj fake účet?!
Nebo se neorientujte nejen v čase a prostoru?!

Nahoru