Reakce na koncert kapely Ortel v Novém Boru

Verze pro tisk |

V redakční poště nám přistály fotografie banneru, který reaguje na dnešní koncert kapely Ortel v Novém Boru.

A jak se k akci vyjadřují fanoušci a další odpůrci? Čtěte třeba zde: https://www.facebook.com/events/1626041567651247/?active_tab=posts.

alt
alt
alt
Nahoru

Komentáře

Re:Kapela Ortel a ČSBS, KČP, KSČM. Proč ne?

Tak v Boru zahrála kapela Ortel. Na facebooku se psalo...Takže pokud si šéf novoborské Bohemky nezjistil, že Ortel stojí na základech náckovské kapely Conflict 88, v níž Tomáš Hnídek, jenž si dnes říká hrdě Ortel, "vlastenecky" pěl (a kromě toho se taky účastnil natzi maršů), je buď ignorant, kterého zajímá jen plná kasa nebo zastává stejné "hodnoty" jako tahle partička.
Kupodivu se neobjevili ani jeden z plakátů, které byly kdysi při příležitosti pochodu pravicových extremistů i na komíně fabriky a stromech...stop nacismu.
Vše je jinak. nedávno jsem si poslechl v radiu akci tzv Aliance národních sil. Jak hlasatel hrdě hlásil, konečně se sešla "extrémní" pravice i levice.
Tedy pravici reprezentovali stoupenci Národní demokracie Adama B. Bartoše, Okamůrovci a Čsl. vojáci v záloze. Ti jsou známí výrokem svého velitele jednotky Jana Žižky z Trocnova Holkupa : „Politikům vzkazuji, že jestli nás do tohodlenc toho dovedou (válečná účast ČR v NATO), tak první se bude střílet ve Strakově akademii (vláda) a v parlamentu. Ať si to uvědomí…“ (podáno několik trestních oznámení ) a v televizi ukázal ...Při cvičném zatýkání uprchlíka ležícího v hlíně mu šlape na krk: „neser se s ním, to prostě musí bejt násilí. Normálně si ho takhle přišlápni, vůbec se s ním neser. Je to parchant…Prostě tohle je násilí, pořádně mu tam tu držku přimlaskni.“
A levici pak KSČM,ČSBS,Zemanovci a KČP.
Nástup obstarali členové KČP s vlajkami za pochodu Kdož sú boží bojovníci. Asi se chtěli zavděčit Obrtelovi.
A pak se již hrály o přestávkách písně Ortela. Ani na zpívanou hymnu se nezmohli.
Takže Ortel? Proč ne? Nikomu z řečníků nevadil.

Nahoru

Re:Kapela Ortel a ČSBS, KČP, KSČM. Proč ne?

Škoda, že nějak blíže neidentifikujete kdy a na jaké stanici jste si poslechl "akci tzv Aliance národních sil". To by mě zajímalo ...
Jen tak pro zajímavost, na webu ANS jsou jako "spolupracující organizace a podporující občanské iniciativy": ČSNS 2005, Národní prosperita, ČSNS, Demokratická strana zelených, Národně demokratická strana, RSČMS, Českoslov. vojáci v záloze za mír, ČMF, Národní domobrana, Lidé lidem, ISSTRAS, Podněty a další. Nikde mezi nimi nevidím KSČM.
Z poloviny jde o zcela bagatelní spolky, mnohdy existující spíše virtuálně na síti, z poloviny jde o... no ... řekněme nevyrovnané osoby, z poloviny pak jde nejspíše o provokaci BIS.
Snažíte se, snažíte?!

Nahoru

Re: Reakce na koncert kapely Ortel v Novém Boru

Provokace BIS "o)))). Jaksi jste přehlédl úvod...
Média, která podporují tematiku blízkou programu ANS ...České národní listy. Ty jsou Vám velice blízké, ne? Stejně tak KČP. A dále jsou tam dvě rádia, nebo se pletu? Pořad jsem si stáhl na flešku.
Zeptejte se na ÜV KSČM, komu se líbily skladby Ortela Zůstaň mým domovem. Krásně tam na tom klipu sedí. Triko jako vlajka pirátů, nebo bojůvek Ády.
Nebo Vyházíme je .Do zvuků písně Ortela reporter závěrem potvrzuje další spolupráci Aliance národních sil a KSČM .
Asi je to provokace BIS v žoldu prozápadních živlů "o))))
A pokud by jste chtěl něco blížeji k textům Ortela, zde jsou rozbory. Zajímavá grafika, že?
http://www.cd89.cz/texty-ortelu-naplnuji-znaky-trestneho-cinu-proti-cestine
A jéje další vlastenecká strana - Národní demokracie a ta 4 ? Neviděl jsem ji někde?
Pokud člověk potřebuje znát homosexuály z veřejného života, zadejte tam bukvice. A dokonce již ulovili v rubrice Čechy Čechům 334 známých českých Židů .do Dvorany židovské slávy.
Vlastně ta Národní demokracie tam taky byla. A v Ústí kandiduje Mgr.pplk Karol König. Neznáte ho?
Tak příjemnou spolupráci, nerušenou ani BIS

Nahoru

Re: Reakce na koncert kapely Ortel v Novém Boru

No, na facebookovém profilu má organizátor několik zásadních věcí. V psaném projevu hrubé chyby typu soukromí majetek a zásadně u mužského roku píše u sloves koncové i tvrdé.Kam došly, měly atd. A taky sdílí báseň o vagíně. Volit bude asi Úsvit.
Freude,Freude,Freude, vždycky na tě dojde.
Hezký den!

Nahoru