VyjakoMy natáčí desku

Verze pro tisk |
VyjakoMy

Od neděle 17. 4. vzniká ve studiu Sonics Ondřeje Skoumala debutové LP českolipské pop rockové kapely VyjakoMy.

Album, které ponese název podle stejnojmenné písně Vzbuď mě v celou, se nahrává v malebném prostředí Lázní Bělohrad ve východních Čechách. Kapela ve složení Dan Švarc (zpěv, akustická kytara), František Řezníček (kytara), Karel Urban (basová kytara) a Jan Otčenášek (bicí, perkuse) svěřila svůj materiál do rukou producentského dua Jakub König (Obří broskev) a Ondřej Skoumal (The Roads).  Za přispění pianisty Davida Maška a saxofonisty Pavla Zlámala budeme moci na devítipísňovém CD slyšet jak osvědčené písně z koncertního repertoáru (Vzbuď mě v celou, Oheň), tak i úplné novinky (O tmě, Hrajou stejnou). Vydání očekávané desky plné melancholického rocku okořeneněného říznou "řeznickou" kytarou kapela naplánovala na podzim letošního roku.

Seznam plánovaných skladeb na albu: Hrajou stejnou, O tmě, Oheň, Ostrov, Roky minulý, Tančírna, Tvůj vesmír, Vzbuď mě v celou, Z popela vstávám   

www.bandzone.cz/vyjakomy

kytarista František Řezníček (v pozadí producent Jakub König, v popředí Dan Švarc)

baskytarista Karel Urban

producent Jakub König

zleva nahoře: David Mašek, Ondřej Skoumal, Dan Švarc, Jan Otčenášek, Jakub König, Jana a Jirka, František Řezníček (klečící)

zpěvák a kytarista Dan Švarc

Nahoru