Soutěž o poslední lístek na REALBEAT REGGAE ETHNIC SESSION

Verze pro tisk |

V pořadí šestý lístek získal Milan Myška. Dnes máte možnost vyhrát lupen číslo sedm, zároveň zítra vyhodnotíme vítěze prémiové soutěže.

Na regéčku vystoupí i vítěz česko-slovenského kola EU Reggae Contest, který nás bude reprezentovat ve španělském finále této soutěže. Jak se tato kapela jmenuje?
Odpovědi posílejte na adresu barta@i-noviny.cz do zítřejšího poledne, kdy vylosujeme vítěze a prozradíme také, kdo nás nejvíce propagoval na facebooku.

Doplňkový úkol zněl: Tři lístky získají ti, kteří nám získali na facebooku nejvíce příznivců. Máte-li profil na tomto sociwebu, staňte se našimi fanoušky (samozřejmě, pokud jimi ještě nejste) a vyzvěte co nejvíce svých přátel, aby se fanoušky stali také.
K odpovědi na otázku připojte, kolik lidí jste takto pozvali. Po zveřejnění všech otázek vybereme tři čtenáře, kteří se pokusili nalákat k nám co nejvíce svých přátel, a rozdáme poslední tři vstupenky. Prozradíme, že číslo není k nepřekonání.

Soutěžit můžete ve všech kolech. Jeden člověk může získat i více vstupenek. Nepište nám ale z více svých e-mailů, losujeme jen z odpovědí, které budou podepsané.

Děkujeme všem zúčastněným a držíme jim palce v dnešním kole!

Nahoru