Soutěž o lístky na REALBEAT REGGAE ETHNIC SESSION - No. 4

Verze pro tisk |

I třetí lístek na žizníkovský festival získává žena - Lucie Čechová. Dnes je otázka směřována na jednu z českých kapel, které se v Lípě často zastavují.

Sto zvířat budou spolu se Švihadlem a Fast Food Orchestra největšími taháky pro milovníky českého pojetí rytmů reggae, ska či word music. Nabízíme vám text. Vaším úkolem je napsat, která z kapel má tuto skladbu v repertoáru a jak se píseň jmenuje. Adresa pro zasílání odpovědí je stále stejná - barta@i-noviny.cz.
Své odpovědi posílejte do vydání další otázky.

Zmíněný text:

probudíš se, hlava bolí, zdá se, že jsi alkoholik
žaludek se taky vzbudil, puch, jak by tu řádil mor
v puse cítíš hnusnou pachuť, oční víčka drží v šachu
slunce přes chuchvalce prachu, oranžovej semafor
co to vedle tebe leží? cizí, ženě blízký tvor
jenom šeptáš: never more

A jak lze získat prémiové vstupenky? Netajíme se tím, že bychom rádi získali na facebooku více příznivců. Máte-li profil na tomto sociwebu, staňte se našimi fanoušky (samozřejmě, pokud jimi ještě nejste) a vyzvěte co nejvíce svých přátel, aby se fanoušky stali také.
K odpovědi na otázku připojte, kolik lidí jste takto pozvali. Po zveřejnění všech otázek vybereme tři čtenáře, kteří se pokusili nalákat k nám co nejvíce svých přátel, a rozdáme poslední tři vstupenky.
Soutěžit můžete ve všech kolech. Jeden člověk může získat i více vstupenek. Nepište nám ale z více svých e-mailů, losujeme jen z odpovědí, které budou podepsané.

Děkujeme všem zúčastněným a držíme jim palce v dalším kole!

Nahoru