Soutěž o lístky na REALBEAT REGGAE ETHNIC SESSION - No. 3

Verze pro tisk |

I na podruhé jsme vylosovali ženu. Druhý lístek na žizníkovský festival získala Eliška Šanderová. Stále však máme k dispozici osm dalších, včetně tří prémiových.

Minulá, trochu lehká otázka, způsobila zaplnění schránky elektronické pošty, tak jsem si tentokrát vymysleli těžší.

Druhou hvězdou festivalu jsou T. O. K. z Jamajky. Skupina vznikla v roce 1990, kdy její členové chodili ještě do základní školy. Poprvé se prosadili v roce 1993, to skončili druzí v jamajské talentové soutěži. O tři roky později vydali svůj nepříliš úspěšný singl. Vaším dnešním úkolem je zjistit, jak se singl jmenoval.

Odpovědi posílejte na adresu barta@i-noviny.cz. Losovat budeme před uveřejněním další otázky.

 A jak lze získat prémiové vstupenky? Netajíme se tím, že bychom rádi získali na facebooku více příznivců. Máte-li profil na tomto sociwebu, staňte se našimi fanoušky (samozřejmě, pokud jimi ještě nejste) a vyzvěte co nejvíce svých přátel, aby se fanoušky stali také.
K odpovědi na otázku připojte, kolik lidí jste takto pozvali. Po zveřejnění všech otázek vybereme tři čtenáře, kteří se pokusili nalákat k nám co nejvíce svých přátel, a rozdáme poslední tři vstupenky.
Soutěžit můžete ve všech kolech. Jeden člověk může získat i více vstupenek. Nepište nám ale z více svých e-mailů, losujeme jen z odpovědí, které budou podepsané.

Děkujeme všem zúčastněným a držíme jim palce v dalším kole!

Nahoru