10. výročí od povodní

Soutěž o deset lístků na pět andělů

Verze pro tisk |

KD Crystal se rozhodl zpříjemnit školákům start do nového školního roku uspořádaním koncertu dívčí skupiny 5Angels. Deset lístků můžete získat od nás a pozor: dáváme je po dvou!

Náctiletým tyhle dračice s andělskou tváří není třeba mnoho představovat. Tančí a zpívají ve stylu disco a R´n´B. Známe jsou z řady vystoupení, dětského muzikálu a koncertů, se kterými jezdí po celé České i Slovenské republice. Holky se skupinou 5Angels zaujaly silné místo v dětské hudební branži a s pilotním singlem od Michala Davida plánují ovládnout rádia.
Dívčí skupina 5Angels byla založena v roce 2007 Michalem Mertlem, který se stal jejím manažerem.
Natočily klip na píseň Ples Démonů, dvakrát se objevily v pořadu Inbox na Očku. Velkým úspěchem byl jejich samostatný koncert v pražské Lucerně s hostem Danielem Nekonečným a vlastní muzikálová show "Tajemství 5 andělů".

4. září vystoupí skupina v KD Crystal v České Lípě.

A jak můžete získat lístky od nás? Jsou dvě cesty.

Ta první: Odpovězte na následující otázku. Která z holek je nejstarší? Odpovědi posílejte na adresu barta@i-noviny.cz do 29. srpna 2010. Z došlých odpovědí vylosujeme tři výherce, kteří obdrží po dvou lístcích.

Druhá možnost: Jsme nenasytní, stále chceme mít na facebooku více fanoušků. Připojte k odpovědi, kolik přátel jste na facebooku pozvali na naše stránky (http://www.facebook.com/inoviny). Dva největší spameři dostanou rovněž po dvou lístcích. Aby se dostalo na více lidí, nebudeme výhru zdvojovat. 

 

 

Nahoru