Soutěž o deset lístků na koncert Kryštofa

Verze pro tisk |

Těší nás, že o lístky a tím i o kulturu v České Lípě je zájem. Dnes opět můžete soutěžit o deset vstupenek. Populární kapela Kryštof vystoupí v KD Crystal 21. října. 

 Kryštof se rozhodl připomenout fanouškům své začátky a vrací se na klubová pódia. V rámci JEVIŠTĚ KLUB TOUR 2010 odehraje během října a listopadu šestnáct koncertů, mnohé z nich v místech, kde nikdy nehrál. Zazní staré hity i nové písně z poslední desky Jeviště. V Kulturním domě Crystal zahrají 21. října! Vstupenky jsou již v prodeji.

„Hráli jsme v opeře, po univerzitních aulách, odjeli halové turné, festivaly, ale v klubech jsme se dva roky neukázali. Stýskalo se nám. A navíc podle ankety na našem webu www.krystof.net jsou klubové koncerty mezi našimi fanoušky nejoblíbenější, tak jim vycházíme vstříc,“ říká o návratu kapely do klubů zpěvák a kytarista Richard Krajčo.

Roli předskokana Krajčo a spol. svěří brněnské formaci SU ZA PLAY, kterou tvoří bardi z brněnské rockové scény, otřískaní v kapelách Narvan a Helmutova stříkačka. „Tyhle dvě kapely mě hodně ovlivnili, a tak jsem rád, že můžeme vzít s sebou partu, ve které jsou takhle dohromady,“ vysvětluje výběr Krajčo.

Kapelu Kryštof tvoří zpěvák a kytarista Richard Krajčo, baskytarista Nikolaj Arichtev, kytarista Evžen Hofman, bubeník Jakub Dominik, trumpetista Nikos Grigoriadis, saxofonista Nikos Kuluris a pozounista Ondřej Kyjonka.

Skupina Kryštof vznikla v roce 1994 v Havířově a už od svého vydání debutového alba Magnetické pole ji doprovázejí úspěchy i uznání ze strany odborné veřejnosti i českých fanoušků. Na svém kontě má řadu desek i výběrovou kompilaci. Pravděpodobně největší úspěch sklidil hit Atentát, který získal na udílení Desky roku cenu za nejhranější píseň v českých rádiích. 

A jak se dostat k lístkům od i-novin? Jako již tradičně od spuštění nových stránek jsou dvě cesty. Sedm lístků rozdáme těm, kteří správně odpovědí na naši otázku. Tři mohou získat ti, kteří pozvou své přátele na naše facebookové stránky (zde).

Podle odpovědí v soutěži o lístky na koncert Ewy Farné soudíme, že jste v bulváru značně zběhlí :o). Richard Krajčo má za sebou už dvě svatby, obě jeho partnerky jsou celebrity. Napište nám jejich jména. Svou odpověď pošlete do 10. října na adresu barta@i-noviny.cz a k odpovědi přidejte informaci, kolik svých přátel jste k nám nasměrovali na facebooku. Znásobíte tím své šance.

Nahoru