Rock'n'roll The Roads rozezní Lípu

Verze pro tisk |

Berlínsko-pražská rock'n'rollová kapela s kořeny v České Lípě resp. ve Velké Británii tento víkend zavítá na sídliště Špičák.

THE ROADS jsou českou kapelou s britským zpěvákem, která se dala dohromady koncem roku 2006. Když měli dost čekání na to "až si jich někdo všimne", vydali v březnu 2009 svou debutovou desku a odstěhovali se do německého Berlína. Kapela hraje s obrovským nasazením nejen v Čechách, ale stala se i koncertní stálicí v berlínských klubech. A není divu! Zvláště v menších klubech se vystoupení často zvrhnou v jednu velkou párty, kdy publikum tančí na stolech, na baru i na pódiu spolu s kapelou! Koncem roku 2009 THE ROADS vyhráli prestižní soutěž RGM Live Space. Ta jim zabezpečila spolupráci s renomovaným vydavatelstvím RGM, u něhož vydali v březnu roku 2010 druhou desku The Witness, jejímž motrem se stal Pavel Anděl. Videoklipy kapely můžete znát z všemožných televizních stanic. Tady je jeden z nich.

Spolu s The Roads vystoupí v klubu Progres dne 26. 10. 2011 od 19:00 mladá a nadějná punk rocková kapela Almost Done, která si jeden ze svých koncertních debutů odbyla na letním festivalu Všudybud 2011.

www.theroads.cz, www.klubprogres.cz

Nahoru