Kalendář, který zahřeje aneb společně pro dobrou věc

Verze pro tisk |

Krásné českolipské florbalistky, jež známe především ze sportovní haly, nafotily pro rok 2014 kalendář, který si jednoznačně zaslouží čestné místo pro vyvěšení.

Veškerý výtěžek z prodeje kalendáře navíc půjde na dobrou věc – na nákup nového termolůžka pro novorozenecké oddělení v českolipské nemocnici:
„Současným trendem našeho oddílu je klást maximální důraz na rozvoj mládežnických kategorií. Jsme moc rádi, že tentokrát můžeme jít v tomto směru ještě „dál“ a díky všem, kteří se do akce zapojí, pošleme finanční podporu tam, kde spatřila světlo světa většina našich členů FBC Česká Lípa – tj. na novorozenecké oddělení Českolipské nemocnice. Všechny body, které naše týmy vybojují v příští sezóně, nás budou hřát o to více, s vědomím, že v českolipské nemocnici se i díky nám na novém termolůžku hřeje některé z nově narozených miminek.“

 

 

Kalendář vznikl díky fotografům z RR photos a díky firmě Sport Bohemia a.s., která pokryla náklady na jeho vznik.  

Pokud máte o kalendář zájem (cena je 199 Kč/osobní odběr, či 250 Kč včetně poštovného), objednávejte prostřednictvím mailu: info@fbcceskalipa.cz nebo na Facebooku FBC Česká Lípa.

alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
Nahoru

Komentáře

Re: Kalendář, který zahřeje aneb společně pro dobrou věc

Nemá rok aspoň 12 měsíců?

Nahoru