Vánoční strom v Lípě neshodil vítr, ale vesmírná kočka

Verze pro tisk |

V noci ze čtvrtka na pátek se přehnal přes Liberecký kraj vítr, který napáchal na našem okrese několik škod. Jednou z nich byl údajně i pád 20m vánočního stromu v České Lípě. My jsme se však po celodenním pátrání dobrali pravdy.

To, že kočka, jakožto domácí mazlíček, dokázala již v minulosti v nejedné domácnosti pokazit Vánoce, je věc zřejmá. Důkazem je mnoho videí, které naleznete na youtube a která lidé sdílí na sociálních sítích. Zde vám sdílíme jedno z videí, které nám dalo ponouknutí k dalšímu pátrání.

 

Nebyla to tedy náhodou kočka, kdo shodil strom na českolipském náměstí? To nám celé dopoledne vrtalo hlavou. Jenže, jak velká kočka by musela shodit strom v České Lípě, když měl 20 m? Nechali jsme tuto otázku být do té doby, než se k nám dostalo níže publikované video.

Díky portálu cz.webcams.travel a jeho funkci zobrazit sled fotografií z webových městských kamer, který jsme navštívili kvůli dalšímu pátrání, jsme však odhalili jednu dechberoucí skutečnost, které si můžete všimnout ve videu v 9 resp. v 10 s tohoto videa.

 

Pokud jste nepostřehli onen zlomový moment, zde jsme nechali odborníky na IT vyčistit a přiblížit inkriminovaný moment náhodně zaznamenaný webovou kamerou z náměstí T. G. Masaryka.

Ano, skutečně je to tak. Váš zrak vás neklame. Na fotografii je skutečně letící kočka. Šok. Jak je toto možné? Na tuto otázku jsme se zeptali odborníka přes kočky – googlu, který nám na klíčová slova raději použita v angličtině "cat", "tree", "space" vyjevil kočičí doplňky do bytu, po kterých lezou kočky, aby se doma nenudily. A to se nám nehodilo.

Proto jsme do googlu logicky napsali jen "cat", "space" a bylo to. Schválně, zkuste to sami a uvidíte. Snad je to naposledy, co si tyto přerostlé potvory chtěly hrát s našim stromem. V současné chvíli situaci monitoruje městská policie, která si kontroluje od večerních hodin vzdušný prostor nad náměstím. Situaci budeme dále sledovat a o všem vás budeme postupně informovat.

Nahoru

Komentáře

Re: Vánoční strom v Lípě neshodil vítr, ale vesmírná kočka

Zlotřilé mňoukadlo bude v případě dalšího pokusu o diverzi neprodleně zatčeno a ve zrychleném soudním řízení odsouzeno k nuceným pracem. K chytání myší na radnici. Ale bacha, aby to neodnesly ty počítačové - pokud je ještě někdo používá.

Nahoru