Nová vysoká škola v České Lípě

Verze pro tisk |

V České Lípě vznikla nová možnost studovat vysokou školu. Ve spolupráci s Akademií J. A. Komenského zde otevírá své středisko Správní institut z Jablonce nad Nisou. Českolipské středisko zahajuje výuku již v říjnu 2013. Přihlášky ke studiu je možné podávat do 30.6.2013.

Nové vysokoškolské středisko sídlí v budově Akademie J. A. Komenského a nabízí zájemcům bakalářské a magisterské studium v oborech Ekonomika - řízení lidských zdrojů, Management cestovního ruchu a hotelových služeb a Sociologie veřejné správy. Studium tak přímo navazuje na středoškolské a vysokoškolské obory z oblasti ekonomie, podnikání, personalistiky, managementu, cestovního ruchu, hotelnictví a veřejné správy. Zajímavá nabídka v podobě výrazně kratší doby studia a tedy i citelného snížení nákladů je připravena pro studenty a absolventy vyšších odborných škol (VOŠ) s obory zaměřenými na ekonomiku či cestovní ruch. Podrobné informace včetně kontaktních údajů a přihlášky ke studiu jsou k dispozici na www.ajak-cl.cz nebo www.spravniinstitut.cz.

Nahoru

Komentáře

Re: Nová vysoká škola v České Lípě

Podle průzkumu Hospodářské komory ČR vyplývá, že 42 % firem bude výhledově potřebovat kvalifikované pracovníky v oblasti techniky a 16 % zaměstnavatelů je shání už nyní. Největší poptávka je po pracovnících ve fyzikálních a příbuzných oborech. Z odborných duševních pracovníků pak nejvíce chybí architekti, projektanti, konstruktéři, techničtí vědci a inženýři.

Nahoru

Re: Nová vysoká škola v České Lípě

Studovat technické obory Alane ? Moc práce ! Na to by studenty ( zájemce ) neshnali. Joó, takhle
humanitni anebo třeba umělecké , to je jiná :-)

Nahoru