Autor - - PR -

Vyplatí se pojištění splátek úvěru nebo jde jen drahou legraci?

13.8.2017 21:27 | Styl

V dnešní době řešíme prostřednictvím hypotéky vlastní bydlení, leasingem nákup vozu a půjčkou zařízení domácnosti, letní dovolenou nebo třeba vánoční splátky. Žít na dluh je pro mnoho rodin zcela normální. Pokud vy sami půjčku máte a hrozíte se nečekané nemoci, či jiné komplikace, která může zapříčinit výpadek příjmu a tím ohrozit splácení půjčky, možná jste již někde zaregistrovali možnost pojištění schopnosti splácet. Co všechno si můžete pojistit a opravdu se vám to vyplatí? Odpovědi na tyto a spoustu dalších otázek jsou součástí dnešního příspěvku.

Jsou nebankovní půjčky opravdu méně výhodné než ty bankovní?

25.7.2017 22:41 | Styl

Nutně potřebujete peníze a první, na koho si vzpomenete, je úřednice v kamenné bance? Jste přesvědčeni, že na internetu narazíte leda tak na podvodníky? Nebankovní společnost je podle vás jen společensky přijatelný název pro lichváře? Tyhle myšlenky jsou ve velké části naší společnosti silně zakořeněné a dost možná vycházejí z reálných zkušeností v minulosti. V roce 2017 je ovšem všechno jinak a říct kdo je hodný a kdo zlý už není tak snadné! Nebankovní půjčky si vydobyly své místo na trhu a získaly oblibu mezi velkým počtem žadatelů o úvěr. My vám dnes ukážeme, proč tomu tak je.

Nová vysoká škola v České Lípě

29.5.2013 20:53 | Česká Lípa

V České Lípě vznikla nová možnost studovat vysokou školu. Ve spolupráci s Akademií J. A. Komenského zde otevírá své středisko Správní institut z Jablonce nad Nisou. Českolipské středisko zahajuje výuku již v říjnu 2013. Přihlášky ke studiu je možné podávat do 30.6.2013.

Pomohou Vít Bárta a Petr Skokan obchvatu České Lípy?

20.5.2013 16:23 | Českolipsko

Ve středu 22. května navštíví Českolipsko Vít Bárta, poslanec, exministr dopravy a předseda Věcí veřejných, v doprovodu Petra Skokana, poslance za Liberecký kraj a místopředsedy Věcí veřejných.

Sociální podnik ELEKCE našel práci v Brništi

27.2.2013 15:35 | Styl

Sociální podnik ELEKCE s.r.o. našel pro zimním období další uplatnění pro své zaměstnance pod střechou.

Sociální podnik bude odklízet sníh ve velkém

20.10.2012 07:11 | Styl

Až devět lidí bez práce najde v zimním období uplatnění díky odklízení sněhu na mnoha místech po České Lípě a Novém Boru.