Vlakem výhodně na výstavu Tržnice Zahrady Čech do Litoměřic

Verze pro tisk |

České dráhy připravily pro návštěvníky tradiční jarní přehlídky Tržnice Zahrady Čech výhodnou nabídku. Pokud se vypraví na prodejní výstavu do Litoměřic vlakem, ušetří 50 % z ceny jízdného.

Výstava Tržnice Zahrady Čech 2010 se koná ve dnech 7. – 11. dubna 2010 na výstavišti v Litoměřicích už po pětadvacáté. Jarní prodejní akce je určena pro zahradníky, zahrádkáře, chalupáře a kutily.  Výstaviště je otevřené ve dnech 7. – 10. dubna od 9.00 do 18.00 hodin, v neděli do 11. dubna do 17.00 hodin.


Zvýhodněnou jízdenku si lze koupit u kterékoli pokladní přepážky ČD nebo u průvodčího ve vlaku do stanic Litoměřice horní nádraží nebo Litoměřice město. Sleva platí jen ve 2. třídě. Cestující starší 15 let zaplatí za zpáteční jízdenku do Litoměřic a zpět tolik, kolik by jinak zaplatili za obyčejnou jednosměrnou jízdenku beze slev a jízdné pro děti do patnácti let a důchodce odpovídá ceně jednosměrné dětské nebo důchodcovské jízdenky (polovina obyčejného jízdného). Pro cestu zpět je třeba si nechat označit jízdenku speciálním razítkem, které cestující dostanou na stánku Českých drah na Výstavišti v pavilonu T.


Speciální zpáteční jízdenky na Tržnici Zahrady Čech se vydávají na období 7. – 11. dubna. Mají stejnou platnost jako běžné zpáteční jízdenky, cestu zpět je třeba dokončit do půlnoci druhého dne. Jízdenky je možné zakoupit v předprodeji.


Například z Prahy hl.n. přes Lovosice do Litoměřic horního nádraží a zpět zaplatí cestující nad 15 let bez In-karty 216 korun, pokud ale využije tuto speciální nabídku, zaplatí za zpáteční jízdenku jen 120 korun a ušetří tak 96 korun. Děti a důchodci zaplatí za zpáteční jízdenku místo obvyklých 108 korun jen 60 korun.

Nahoru