S kupóny od Skrblíka můžete ušetřit tisíce korun

Verze pro tisk |

Nakupování přes internet je samo o sobě výhodné, nicméně protřelí shopaholici umějí nakupovat ještě výhodněji. Před každým nákupem se poohlédnou po slevových kupónech do daného internetového obchodu. Zejména u dražších nákupů může pár minut hledání ušetřit stovky až tisíce korun.

Celý proces hledání nyní značně ulehčují slevové kupóny od Skrblíka. S nimi se dlouhé minuty hledání s nejistým výsledkem smrskávají na pár vteřin.

Aktuální slevové kupóny do 324 obchodů

Skrblík nabízí kupóny a další slevy celkem do 324 kamenných a internetových obchodů, přičemž tento počet roste každým dnem.

Mezi nejlákavější patří slevové kupóny ZOOT, díky kterým je možné nakupovat značkové módní oblečení prestižních značek se slevou v řádu desítek procent. Doprava je v tomto obchodě zdarma, zboží lze bez udání důvodu vrátit do 90 dní.

Před nadcházející zimou nabízí zajímavé slevy Baťa, vybrané modely zimní i letní obuvi lze koupit až o 50 % levněji. V e-shopu je doprava zdarma u všech objednávek nad 499 Kč, bezplatná výměna zboží je možná v kamenných prodejnách Baťa.

Další nabízené slevové kupóny lze uplatnit v obchodech Tesco, Alza, Mall.cz, Kasa.cz, Tescoma nebo třeba v restauracích McDonalds.

Skrblík je internetový server, který pomáhá lidem šetřit peníze za energie, banku, bydlení nebo při cestování. V e-mailovém zpravodaji rozesílaném zdarma každou středu již odhalil dodavatele Lidlu, poradil jak na učení se jazyků zdarma nebo ukázal, jak je možné zdarma získat cestovní pojištění po EU.

Nahoru