Konec trápení

Verze pro tisk |

Každý z nás zažívá čas od času menší nebo větší trápení a také si po svém s tím poradí. Někdo se někomu svěří, jiný zaleze do peřin.

V dnešní uspěchané době je nezbytné se starat nejen o své zdraví tělesné, ale také duševní. Předpokladem zdraví je, že každý v sobě uvnitř má zdroj k vyřešení svých problémů, ale jen s ním možná ztratil kontakt nebo si sám neví rady. Člověk by měl umět využít vše, co v sobě má pro své zdraví, spokojenost ve vztazích a v životě vůbec.

Stále více se dostává do povědomí lidí, že existuje odborná služba, která umí s tímto vnitřním zdrojem obnovit spojení a učí nás také spojení udržovat. Většina z nás byla na nějakém školení a tohle individuální, párové či dokonce skupinové sezení je podobné. Je to jiný přístup, než u psychologa. Přestože lektor nebo průvodce sezením využívá terapeutické metody, jde o spolutvoření nového stavu a zkvalitňování schopností člověka. 

 

 

Klient není pacient, ale zákazník.

A co může být zakázkou? 

Chci si víc rozumět s partnerem (nebo jiným členem rodiny)

Pořád se mi v životě opakuje, že….

Chci mít partnera (nemám)

Neudržím peníze

Mám často úrazy

Nezvládám děti / práci / domácnost (něčeho je moc)

Nevím si rady s tchyní / šéfem / kolegyní / kolegou…

Mám pocit strachu

Jsem pořád unavený / unavená

Vidím / slyším / cítím divné věci / pocity

 

 

Příklady pro nás uvedla Jindřiška Chaloupková, která pracuje s lidmi 7 let.
Je absolventkou institutu rodinných konstelací, 4letého tréninku neurolingvistického programování, vede kurzy a semináře (nejen pro ženy), přednáší v různých městech ČR a je podporou lidem nejen z regionu.
Samozřejmostí její práce je diskrétnost a citlivá péče s choulostivými tématy. Někdy také pracuje s tělem, protože je vše propojeno navzájem a naším podvědomím a nervovým systémem. Jistě víte, že kořen mnoha nemocí začíná stavem mysli.
„Přijít na konzultaci,“ říká Jindřiška, „je možné s čímkoliv. Problém může člověka trápit jako zapíchnutý trn a zcela zbytečně, přestože v očích ostatních je možná malicherný. Někdo přijde jednou, jiní chodí pravidelně třeba jednou za měsíc a tím zvyšují svůj osobní růst (v angličtině známý termín livecoaching).“

V průběhu konzultace Vás čeká milý a individuální přístup v příjemném prostředí, doba trvání je cca 1,5 hodiny.

 

 

Motivací může být zvědavost, rozhodnutí něco opravdu změnit, mít osobní zkušenost, být lepší ve svých schopnostech, urychlit konec trápení, uvolnění vazeb od něčeho nebo někoho a nebo třeba jen důvěra, že můžete jen získat.

 

 

Více se dozvíte na www.rekablaha.cz, tel.: 721 409 387, případné dotazy můžete psát na rekablaha@seznam.cz.

Další možností je osobní setkání na festivalu Miluj svůj život v Praze  23. 2. 2013 proběhne ve 12:00 přednáška Zdravá komunikace mezi mužem a ženou a 24. 2. 2013 ve 14:00 přednáška Zákonitosti zdravého fungování vztahu, 27. 3. na přednášce v Praze v Maitree či na semináři pro ženy Naše vztahy (muž a žena), který proběhne o víkendu 12.-14. 4. u České Lípy.

Konec trápení
Konec trápení
Konec trápení
Nahoru

Komentáře

Re: Konec trápení

Trochu jsem si prohlížel doporučenou ŘEKU BLAHA.
Přečtěte si tam třeba vědecky se tvářící informaci o tachyonech. - Jistě by byl zajímavý komentář fyzika: Je vůbec možná rychlost vyšší než rychlost světla? Co o tom říkal Einstein? Tachyony jako základ fiktivních (!) technologií v amerických sci-fi seriálech?

Vůbec nepochybuju o tom, že už jen upřímný rozhovor s vnímavou, chytrou, vzdělanou a sympatickou dámou by mohl člověku nebo dvojici od prožívaných problémů pomoci. Možné to je. (Podobně jako třeba rozhovor s vaší moudrou přítelkyní.) O tom by zas víc věděl psychiatr nebo psycholog. Asi by ale poznamenal, že psychoanalýza nebo psychoterapie může trvat týdny, měsíce i roky, a kladný výsledek nikdo nemůže zaručit předem.

Celá ta pseudovědecká omáčka je jenom reklamní tah. Určitě existují lidé, kteří o článku vůbec nezapochybují, protože pro ně bude znamenat naději. Tu jim brát nechci. Ale nejdřív by si měli prostudovat taky ceník...

Nahoru

Re: Konec trápení

Ano,každý se nějak živí...

Nahoru

Re: Konec trápení

Známá se za nemalé peníze zúčastnila několika podobných víkendových akcí zaměřených na hledání cesty, jak do svého života pozvat více lásky, láskyplných vztahů a porozumění s druhými. Učila se tam, jak do sebe nechat vstoupit blaho. Nakonec z toho byl rozvod a rok života s novým partnerem,který se nakonec ukázal ještě horší, než ten předešlý. Ono je tam těm ženskejm o těch víkendech tak nějak dobře, ale ten návrat do reality...

Nahoru

Re: Konec trápení

Pošlete na konstelaci Karla H. To by byla reportáž.

Nahoru

Re: Konec trápení

Když bude nejhůř,zkuste Televeštiareň.Tam vám rozeženou čakry,že vám půjde hlava kolem :-))

Nahoru

Re: Konec trápení

Ty certifikáty mě pobavily.Není důležité zvítězit,důležité je zůčastnit se a zaplatit.Poté ty peníze zase nějak dostat zpět.Letadlo.

Nahoru

Re: Konec trápení

Tyto aktivity fungují podobně jako placebo: když už někdo sám sebe přesvědčí, že to má odborný a vědecký základ, a taky za to dost zaplatí, sotva po návratu domů prohlásí, že to nemělo smysl.

Jen uvažuju, jestli ten článek neměl být označen jako (neplacená?) reklama.

Nahoru

Re: Konec trápení

A není snad?

Nahoru

Re: Konec trápení

No tak jo, ale při zběžném pohledu to vypadá jako monogram skromného autora :o)))

Nahoru

Re: Konec trápení

Za komunistů stačil obvykle na konec trápení japonskej magnetickej náramek a tygří mast.
Časy se mění, ale tyhle praktiky fungují stále většinou u něžného pohlaví.

Nahoru

Re: Konec trápení

Rozevláté obatikované alternativky.To je neštěstí.Chlapci,s takovými si nezačínejte.

Nahoru

Re: Konec trápení

Takovíto lidé mají většinou problém sami se sebou. Dle absolvovaných kurzů už chybí jen kurz plavání a diplom za skoky přes švihadlo. A všechny tyto rádoby terapeutické omáčky jako reiki, esoterika, numerologie, jasnovidectví a jiné jsou doslova otřes. Dalším otřesem je shift-centrum.com . Jak je možné, že v České Lípě funují běžně takovíto "oduševnělí pomocníci"? Je to na stejné urovni, jako slečna www.aluska.org nebo ezotv, kterých jest na youtube k pousmání dost.

Rétorika a strategie je stejná - člověka ukecat pseudovědeckými kecy, vlastními "pravdivými" teoriemi, příjemností, "kamarádstvím", souzněním, spojením energií, atd. a pak samozřejmě zaplať.

Nahoru

Re: Konec trápení

Už chybí jen Vesmírní lidé :-))

Nahoru

Re: Konec trápení

A Tomáš Pfeifer se svou duchovní univerzitou bytí... Je toto možné tu? Koukal jsem, že tyhleti esoterici jsou dost rozšíření na severu čech, mají tu žně.

Nahoru

Re: Konec trápení

Diplomy a certifikáty,s tím se roztrhl pytel.Průkopník toho všeho je Tomáš Pfeifer a jeho Universita Bytí.

Nahoru

Re: Konec trápení

Něco na tom esoterismu bude,člověče,jak jinak bychom se tak najednou shodli? Jsou věci mezi nebem a zemí :-))

Nahoru

Re: Konec trápení

Co bychom ale chodili kolem horké kaše.Stačí jedno slovo - podvodníci.

Nahoru

Re: Konec trápení

A já jej měl rád na Nově v tom 93 roce. Nejhorší je, že na tyhle seance a prožitkové kurzy choděj rozsekaný lidi a tam se ještě víc rozsekaj, Něco jako zadluženej člověk, když se nechá "oddlužit" přes inzerát v kaufland novinách.
Je to hnus velebnosti, do toho ještě plácání o minulých životech, no vyjmenovat se toho dá dost.

Nahoru

Re: Konec trápení

Pamatuju si, že jste podobný komentář psal na setkání esoteriků tady v tom Shift centru. Slova o Tomášovi mi jej oživila a vryla do paměti.
Esoterické sympozium nebo tak nějak se to jmenovalo.

Nahoru

Re: Konec trápení

Pravda, dokonce se s námi shodne i p. Tichý. Zdá se, že je tu - Něco - mezi Vesmírem a Českolipskem.

Nahoru

Re: Konec trápení

Kdyby paní/slečna Jindřiška měla normální lidské starosti (práce,děti,...),tak by ji ty ezoterické skopičiny přešly.

Nahoru

Re: Konec trápení

Ještě k Vašemu komentáři, že jsou to podvodníci. Mnohem nebezpečnější považuji, pokud tomu ti lidé sami věří. Tím pádem jsou přesvědčivější pro potenciální zákazníky, pak se manipulují sami navzájem mezi sebou a podstata vyšumí, vytěsní se.

Nahoru

Re: Konec trápení

ti lidé tomu nevěří,ale dokažte jim to ! to samé jsou léčitelé. hlavní je,nenechat se zblbnout. Nejhorší na tom je to,že se často jedná o ženy,něžná stvoření.Takových podivností potkáváme u obchodních center fůry.Mladé a krásné holky a živí se takovým fujtajblem.

Nahoru

Re: Konec trápení

"Rozevláté obatikované alternativky". Vidím, že máte smyl pro humor a také vkus:-). Pan Tichý má také zajímavý komentář, ano ano. Více kriticky smýšlejících na oddebilizování národa.

Nahoru

Re: Konec trápení

Škoda,že nám k tomu něco neřekl Mirek.
Ta Vietnamská mast.Zkusil jste ji někdo otevřít?Tu s rudou hvězdou?
Já se nedivím americkým vojákům,že se z Vietnamu vraceli na nervy.:o )).

Nahoru

Re: Konec trápení

Konec trápení leckdy dříve vyřešil zpovědník anebo hadačka z ruky . To je ale na dnešní dobu moc prostoduché. Normální ženy mají normální starosti, ale " bytosti " jsou myšlenkově v jiném levelu.
Co s nima naděláme ? :-)

Nahoru

Re: Konec trápení

To co říkají alternativky,říkal už Shakespeare od kterého to převzala Zlata Chudá (Tlučhořovi) - slova,slova,slova...

Nahoru

Re: Konec trápení

Přesně tak - bytosti ! Ty snad ani nenosí spodní prádlo .-)))))

Nahoru

Re: Konec trápení

Mirek? Tu mast neznám, ale co je toto za podivnosti, které prodávají v České Lípě????

http://www.shift-centrum.com/plasma.html a dále také zapper, ten dokonce léčí i AIDS. Léčba AIDS v České Lípě, to už je síla!!!

Apeluji na provozovatele tohoto portálu, aby se rozmyslel, komu všemu poskytuje reklamu. PR na takovýchto webech vyvolává v některých lidech pocit, že se jedná o kvalitní a prověřené činnosti (samotná autorka článku se ohání odborností). Bohužel při hlubším prostudování jejich webů, teorií, a odkazů je zřejmé, že se jedná o dost experimentální, nanejvýš nebezpečné sugestibilní, manipulativní metody.
To je pak i vizitkou takového portálu.

Nahoru

Re: Konec trápení

Vážený pane, Vy znáte Zlatu Chudou? Také se s ní znám. Jsem totiž ornitolog, přítel doktora Hnátka. Asi jsme si bližší více, než mne mohlo kdy napadnout.

Nahoru

Re: Konec trápení

Ehm... Mohla by se k tomu vyjadrit nejaka zena? At tady neblaboli jen racionalni Samci ;)

Nahoru

Re: Konec trápení

Ženy se nerealizují tady v diskuzích, ale vlastní seberealizací např. hubnou , cvičí , barví si vlasy a nehty , holí nohy a přikládají masky atp. Některé se teď právě vznášejí na ezoterickém večerním kurzu mezi nebem a zemí. Vypadá to, že z těchto důvodů se žádná nemůže vyjádřit.

Nahoru

Re: Konec trápení

Doktor Hnátek se v současné době nachází na ornitologickém sjezdu v Basileji.Básník Mirko Hýl a Páťa Tlučhoř pátrají po Miňonce.Ta by se měla vyjádřit k problému zde probíraném.Božena se Zlatou jsou na kursu u Jindřišky.

Nahoru

Re: Konec trápení

Jen my samci zde bohapustě plkáme. Ale snad taky zareaguje autorka článku.

Nahoru

Re: Konec trápení

Kde pátrají ? V Brazílii ?

Nahoru

Re: Konec trápení

No jo, pánové, ale negativní reklama taky vyvolá pozornost. Komentářů: 36!!!

Nahoru

Re: Konec trápení

Ted už jen záleží, čí pozornost.

Nahoru

Re: Konec trápení

Tak jsem se podíval na ty stránky českolipského shift-centra. Co mě teda dostalo, bylo upozornění u nabídky plasmového generátoru RPZ 14 určeného k likvidaci a prevenci patogenní zátěže :

- Před požitím plasmového generátoru a pouštěním frekvencí, je vhodné mít proměřené oči, ze kterých se případná zlikvidovaná zátěž hůře vyplavuje ven a vědět zda nejsou v trávicím ústrojí tasemnice a tomu případně přizpůsobit volbu a priority frekvencí, aby se předešlo jejich náhodnému rozprostření a rozmnožení v těle díky rozbití jednotlivých článků jejich těla -

A pak poznámka: Plasmový generátor není zdravotnický prostředek a pronájem plasmového generátoru slouží k experimentálním aktivitám zainteresovaných osob a není náhradou zdravotní péče v našem zdravotnickém systému, žádné léčby či medikace v něm a nesmí se tedy uvádět, že může mít léčebný či preventivní účinek ...

Nahoru

Re: Konec trápení

Na TV Barrandov vřele doporučuji pořad EZO.TV,konkrétně tu obstarožní Alenku Pastelku,která čmárá po papíře kroužky a mele,co jí slina na jazyk přinese.Vyřídilku má velice dobrou.Je smutné,že dnes mají podvodníci všude tolik prostoru.

Nahoru

Re: Konec trápení

Pan Alan narazil na jeden z nejpalčivějších problémů. Tohle shift centrum v budově průmyslovky se snaží působit odborným dojmem, ale za všemi těmito "odbornými" službami je podobné varování. Nejspíše z důvodu, aby se vyhnuli případné žalobě.

Ve svých službách nabízí "odpatogenizování, antivirus mysli, detoxifikaci a jiné pošahaniny. Kdy už s tím zákon České Republiky něco udělá?

Tohle je pecka:
http://www.shift-centrum.com/antivirus-mysli.html

Nahoru

Re: Konec trápení

Zajímavý na tom je ten jazyk.Lingvisti by to mohli přirovnat k ptydepe.Ani ty ceny nejsou nudné.

Nahoru

Re: Konec trápení

Zajímavé jsou i účastnice. Čekal jsem jestli se tu po výzvách třeba některá přihlásí, ale asi se tím nechtějí nijak moc chlubit. Jedna z nich u nás o účasti před pár lety vcelku dobře mluvila. Spíše se jí nedostávalo slov, protože to je "nesdělitelné". Tehdy mladé, rázné ,světem zcestovalé děvče s nadstandartními příjmy a vlastním bytem v CL. Trápení ať už skutečné nebo domnělé bylo z původní neúplné rodiny. I když nejsem psycholog , poznal jsem vcelku brzo , že jí trápí víc to, že nemůže nalézt partnera - teda vhodného. Znamenalo by to nejprve snížit své nároky.
Volný čas trávila ve fitku anebo na výše inzerovaných seancích v CL a víkendy na výše inzerovaných víkendových workshopech třeba v Jizerkách. Finance ji vůbec neomezovaly. Od reálného života se ale vzdalovala stále víc a v dámském kruhu těžko nalézt partnera, účastnice si tam poskytují podporu objetím navzájem. Dnes ale o ní nevím bohužel nic.

Nahoru

Re: Konec trápení

Chlapci, chlapci, jestli ono to není náhodou tím, že většinu diskuzí tady vedou jenom chlapi. Ženský si možná podrbou jinde a nemusí se prezentovat takhle. Už se znáte a zhruba víte co jeden od druhého čekat. V restuaračním zařízení by třeba nebylo tak dobře slyšet, případně by tam nebylo takové složení jako tady. Ony taky ženy mají třeba i povečerech více práce nebo jinou činnost a nemusí to být jenom různě věštkyně. Pokud se některý z Vás na tyhle jezinky v televizi dívá, tak dobře víte, že tam volají i chlapi, pravda, žen je víc. Taky by třeba lecjaká Vaše partnerka uvítala, kdyby čas, který věnujete tady povídání a komentářům jste věnovali jim. Možná si někteří z Vás pamatují, že sem dříve pár žen psalo, ale byly tak nějak přehlušeny Vašimi názory a Vašimi tématy. A také je třeba odradily Vaše názory, jak hubnou, barví si nehty, vlasy a celkově jste je pojali jako takové myšlením nezatížené slepičky.

Nahoru

Re: Konec trápení

Ano, psaly sem ženy taky do diskuzí . Proč nepíší dál, ví jen ony . Takové téma - Guláše, mohlo být
oboupohlavní a korektně vyvážené. Pište děvčata, pište , nenechte se ničím odradit :-)

Nahoru

Re: Konec trápení

Vypadá to, že téma guláše bylo spíše mužskou záležitostí. Jiné by to už asi bylo u svíčkové. S čím se ale v diskuzích se ženami nechytám, tak to je "růžovka". Znáte někdo nějakého chlapa, který se na to dívá?

Nahoru

Re: Konec trápení

Já nejprve myslel, že to je choroba , pak houba :-) Nemám bednu, zkusím se zeptat souseda, jeho paní na takový věci kouká. Se ho zeptám jestli musí taky , povině :-)

Nahoru

Re: Konec trápení

jejko - nechtěla by ses vyjádřit k tomu konkrétnímu problému? Myslím tím tu odpornou službu o které se jedná v článku.Netahej sem genderštinu,na to si můžeme založit zvlášť téma.

Nahoru

Re: Konec trápení

Si myslim, že Jejka se nevyjádří, ta není z těch účastnic seansí , má zcela konkrétní požadavky : A moc o tom neví, spíš nás chtěla sprdnout a chce, aby se jí partner věnoval víc - no , to ho ale musí pustit sednout k počítači .... :-) anebo mu přímo a jasně říct, co od něj chce, že jo ?

Nahoru

Re: Konec trápení

Zdravím vás a děkuju vám za vaši pozornost a vyjádření. Máte pravdu, dnes je ve službách mnoho podvodníků, sama jsem na některé narazila :-O. Osobně volím vlastní zkušenost, než hodnotím. Moji klienti vědí, co jim tato služba přináší a znají kvalitu mé práce. ....autorka článku Jindřiška Chaloupková

Nahoru

Re: Konec trápení

To Alan: Tak ta "růžovka" musí být pěkná břečka, nedívá se na to ani sousedova žena a ta má
laťku hodně nízko. Je možný, že na to nekouká už vůbec nikdo a točí se dál setrvačností .

Nahoru