i-noviny mají na Facebooku již 500 fanoušků

Verze pro tisk |

Dnes se prohlásil za fanouška i-novin pětistý uživatel sociální sítě Facebook. Má to pro čtenáře nějaké výhody? Jaká je struktura fanoušků?

Snažíme se uživatele Facebooku příliš neobtěžovat, takže upozorňujeme jen na články autorské a na aktuální či zásadní tiskové zprávy, jejichž autory jsou lidé mimo i-noviny.

Většina lidí na Facebooku vystupuje pod svým jménem, nediskutujete proto s anonymy, ale s lidmi z masa a kostí. Pro toho, kdo se nestydí za svou identitu, je na sociální síti k diskusi příjemnější prostředí. Víte, kdo se zajímá o dění v regionu podobně jako vy, tušíte, s kým se přetahujete o lístky na kulturní pořady. Třeba mezi našimi fanoušky najdete svého dávného známého, který už v České Lípě, Novém Boru, zákupech či Mimoni dávno nebydlí, přesto ho život v těchto městech nenechává chladným.

Mezi uživateli nepatrně převažují ženy - o pět procent. Zatímco průměrnému muži je mezi 25 a 34 lety, dívky jsou mladší a 18 procent je jich dokonce mladších 17 let. Najdou se však i fanynky a hlavně fanoušci nad 55 let. Jen upozorňujeme, že nejde o průměrného čtenáře i-novin, ale uživatele Facebooku, který i-noviny čte. Komunita Facebooku je pochopitelně mladší.

Pokud ještě fanoušky i-novin na facebooku nejste, budeme rádi, když se jimi stanete - zde

Nahoru