10. výročí od povodní

Soutěž o dvě vstupenky na zumbu

Verze pro tisk |

Dne 7.8. proběhne v Doksech ve středisku Termit  (směr Poslův Mlýn) od 18. hodin akce Tančíme pro důchodce 2, čekají Vás tři hodiny tančení pod vedením zkušenýh cvičitelek zumby (cvičení s prvky latinsko - amerických tanců) a po skončení akce diskotéka třeba až do ranních hodin.


Tuto akci pořádá novoborské občanské sdružení Křišťálový klíč o.s. s podporou DDM Smetanka Nový Bor, Aerobic CL a Enliven Centre. Výtěžek akce bude věnován na rozběhnutí kurzů anglického jazyka pro seniory při DDM Smetanka v Novém Boru. Naší ambicí je zahájit podobné kurzy i při dalších podobných zařízeních a uspořádat konverzační soutěž v anglickém jazyce pro tuto věkovou kategorii . Vzhledem k omezenému množství vstupenek doporučujeme zakoupit vstupenky v předprodeji na turisticko - informačních centrech v Novém Boru, v České Lípě a v Doksech, v předprodeji jsou za 15O Kč, v den akce za 2OO Kč.

Pokud chcete získat jednu ze dvou vstupenek, napište nám názvy tanců, ze kterých cvičení zumby převzalo kroky (aspoň 4). Odpovědi posílejte tradičně na adresu barta@i-noviny.cz. Losovat budeme příští středu.


 

Nahoru