Českolipský park čeká poslední letošní Tančírna

Verze pro tisk |

Popáté a letos naposledy budete mít možnost zajít do českolipského Městského parku naučit se novým tanečním krokům, poslechnout si dobrou hudbu, něčeho dobrého se napít a koupit si něco hezkého. Po čtyřech předchozích prázninových vydáních nás v neděli 24. září čeká poslední letošní Tančírna. Začíná tradičně v 15:00, vstup je dobrovolný. 

K tanci a poslechu bude znovu hrát Big Band CL. Taneční kroky bude mít na starosti půvabná slečna Monika Vojáčková se svými kolegy. S ní si tanečníci budou moci zopakovat kroky, které se naučili během předchozích Tančíren, ale naučí se samozřejmě také něco nového. O výborné občerstvení se tradičně postará Kavárna Florian, o květinové doplňky Květinářství U Podloubíčka a obchůdek Modrý ptáček nabídne ke koupi spoustu krásných látkových maličkostí.

V rámci akce vystoupí také taneční soubor seniorek ze Žandova, které si říkají Babety. Připravena je také taneční soutěž o drobné ceny. Tančírnu pro širokou veřejnost pořádá Klub Progres ve spolupráci s Petrou Mayovou, která s nápadem Tančírny přišla. 

alt
alt
Nahoru