Soutěž o deset lístků na DOT 504 Dance Company

Verze pro tisk |

Festival Lípa Musica pokračuje tento pátek projektem s názvem HOLDIN' FAST, který má podtitul Snová balada o sexuální závislosti. Nabízíme vám deset lístků - po dvou pro pět dvojic.

Tři páry v měnících se možnostech vzájemných sexuálních vztahů. Sen o touze a závislosti, v němž jejich těla klesají pod vzájemným tlakem a tíhou, aby podala svědectví o vášni, dynamice a intenzitě partnerských vztahů.

DOT504 je první, plně profesionální soubor fyzického tanečního divadla v České republice, který v Praze v roce 2006 založila umělecká ředitelka souboru Lenka Ottová.

Cílem Lenky Ottové bylo vybudovat v České republice mezinárodně respektovaný soubor, který na české scéně chyběl, a který mohl nabídnout zázemí výjimečným tanečníkům a výrazně zasáhnout do rozvoje současného tance. Vzhledem k prokazatelným úspěchům souboru na české i mezinárodní scéně, jsou její cíle v plném rozsahu naplňovány.

DOT504 je charakteristický vysokou technickou úrovní, kreativitou a výraznými osobnostmi nejen z řad interpretů, ale především tvůrců jednotlivých projektů. Ke spolupráci jsou zvány osobnosti, které úspěšně působí na mezinárodní scéně v oboru fyzického tanečního divadla, a které mohou přinést současnému českému tanci inspirující změnu. DOT504 funguje na základě podpory Ministerstva kultury ČR, Magistrátu Hl. města Praha, svého zřizovatele, tanečního studia DANCE PERFECT aj.

Ano, do představení zbývá málo času, takže výherce lístků vylosujeme již zítra v 15 hodin. A otázka? Která z tanečnic získala za vystoupení v tomto baletu Cenu sazky za rok 2008? Odpovědi posílejte tradičně na adresu barta@i-noviny.cz.

Nahoru