S Lípou Musicou do Großschönau

Verze pro tisk |

MHF Lípa Musica připravila mimořádnou akci ke koncertu Milostná hra, který se v pondělí 3. října uskuteční v Großschönau. Pokud zakoupíte jeden lístek ve festivalovém e-shopu, či si svůj lístek rezervujete přímo na e-mailu: kristyna.brozova@lipamusica.cz, druhý získáte zdarma!

V případě nákupu e-vstupenky je potřeba si volný lístek rezervovat též na výše uvedeném e-mailu. Volné vstupenky budou připravené k vyzvednutí přímo ve večerní pokladně před koncertem. Mezzosopranistka Markéta Cukrová a klávesistka Barbara Maria Willi nejsou festivalovému publiku neznámé, avšak poprvé se letos představí v duové spolupráci, a to v premiérovém projektu, který posluchače přenese do období přelomu klasicismu a romantismu, do období, kdy se umělecké uvažování odklánělo od přísného rozumu a začalo ztvárňovat především cit v písních Berlioze, Haydna, Tomáška či Beethovena. Více o koncertu nadete zde. Rezervovat si můžete současně i svá místa ve festivalovém autobusu

15. ročník MHF Lípa Musica pořádá pod záštitou Mgr. Daniela Hermana, ministra kultury, J. E. Dr. Arndta Freiherr Freytaga von Loringhoven, německého velvyslance v ČR, Dr. Evy-Marie Stange, saské státní ministryně pro vědu a umění, Mons. Jana Baxanta, biskupa litoměřického, Martina Půty, hejtmana Libereckého kraje, Oldřicha Bubeníčka, hejtmana Ústeckého kraje, primátora Liberce, T. Batthyányho, starostky České Lípy, R. Žatecké, a Nadace Dagmar a Václava Havlových VIZE 97 již tradičně ARBOR - spolek pro duchovní kulturu. Partnerem festivalu je mimo jiné státní podnik Lesy ČR. 

alt
alt
Nahoru